0 oy
506 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Merhaba kızlar bebeğimin pipisinin ucunda  kızarıklık var kaç gündür sabaha kadar ağlıyor randevuda bulamadık rica edelim belki doktor bakar dedim. Ya yemin ederim yani Allah hepsinden razı olsun sağlığımızı koruyorlar ama bu ne ya resmen yalvardım hocam Allah rızası için bakın çocuk kaç gündür ağlıyor diyorum randevusuz bakamam diyor 7 tane randevulu hastası gelmemiş boş boş oturyordu randevu al gel diyor Va biliyorum o hastanede bir tanidigim olsaydı çocuğuma kesin bakarlardi tamam Allah hepsinden razı olsun ama bu ne ya boş boş oturyom iki dk baksan çocuğa ne olacak o kadar yol gittim bu sıcakta şimdi geri dönmek için araba bekliyom randevusz bakılmaz diye bir kural mi var Allah aşkına 

21 Cevaplar

0 oy
(7,611 puan) tarafından
Meslek ten öte onlarda insan iyisi var kötüsü var malesef ki 
(87 puan) tarafından
İyisinin nadir olduğunu düşünüyorum artık maalesef bunu demek istemezdim ailemde sağlıkçılar var ama ben yinede böyle düşünüyorum artık
-Reklam-
0 oy
(622 puan) tarafından
Acil den girseydin canım. Bizde kulak boğaz enfeksiyonu olmuştuk 40ferece ateş ile gittim çocuk çok kötüydü bakmadı acil iğne atsan yere düşmeyecek durumdaydı özele götürdüm mecbur
(87 puan) tarafından
Acil ana baba günü ve biliyorum doğru dürüst bir tedavi vermeyecek çocuğumu virüslerin ortasına atmış olacaktım boşu boşuna
0 oy
(795 puan) tarafından
Bu şikayetini buraya değil, doğrudan gidip cimere yazıyosun. Doktor haklıysa amenna, ama değilse orda neden oturduğunu öğretsinler kendisine. 
(87 puan) tarafından
Emin ol öğretirler ya randevusu olmayan hastaya bakmadı diye ceza bile alır her haklı olan böyle mi davranacak sizce insani şeyler de var demi bazı meslekler görüyorum örneğin öğretmen ablam kızı için öğretmeni gece saçma sapan bir sebepten arıyor öğretmen yinede insani bir şekilde acikalamaya çalışıyor o öğretmen beni okuldan sonra arayamazsn dese kim ne diyebilir
(795 puan) tarafından
Mesai saatleri dışında olsa zaten haksız olan taraf belli, ama mesai saatleri içinde yaşanıyo bu durum
(87 puan) tarafından
Demek istediğim şey şu yani belki randevusz hasta bakılmaz diye bir kural vardır ama insani olarak bir anne kapına gelmiş ve sende boş oturyon işin olmasa bile bak ya ne olmuş insanlık ölmüş mü
(795 puan) tarafından
Randevsuz hasta bakılmaz diye bişey yok, sekreterliğe gidip kayıt açtırıyosun bakıyolar
(87 puan) tarafından
Bende bakilmadigini söylüyorum hatta bazıları kapısına yazıyor randevusuz bakılmaz diye  bunu sağlık bakanlığı başhekimlik görmüyor mu
0 oy
(1,098 puan) tarafından

Hamileyken çok rezil olmuştum. Maalesef başkalarına tanınan haklar bize tanınmıyordu. Sabah 6da gidip sıra verilmediği olmuştu. Doğumda da aynı keza sağlık vardı ama insanlık yoktu. Bir daha çocuğum olursa borç toplayıp yine özele gidicem ay yazarken gözlerim doluyor çok içimde kaldı :'(

(87 puan) tarafından
İki saattir araba bekliyom sinirden benimde gözüm doluyor emin olun
(1,098 puan) tarafından
Sakin ol canım ya kıyamam sağlık ocağı bakmadı mı götürdün mü. Sünnetli mi bebeğin
(87 puan) tarafından
Sünnetli değil canım 9 aylık
(1,098 puan) tarafından
Hiç değilse bir sağlık kabini eczane ne varsa sor canım krem verir
(87 puan) tarafından
Özele randevu aldı eşim yarına oraya gidecez
(1,098 puan) tarafından
Sünnetsizlerde kireçlenme yapışma iltihap gibi şeyler olabiliyor. Biz de tam sünnet yaptıracağımız zaman olmuştu 3 aylıktı. Zeytinyağıyla açıyorduk kremini sürüyorduk
(87 puan) tarafından
Zeytinyagi içiyor mu oraya mi sürüyorsunz
(1,098 puan) tarafından
Oraya sürüyoruz canım doğal ya zararı olmaz sür istersen rahatlasın bebiş
0 oy
(5,380 puan) tarafından
Kıyamam yarabbim şifa versin  acile götürsem olmaz mı çocuk acil. 

Bak bizim Diyarbakır çocuk hep kalabalıktır ama muhakkak alırlar hatta öğleden sonra fos bulabiliyoruz opmasada bekle deyip aradan koyuyorlar . 

İnsoyatierine insanliklarina kalmış 

Üzüldüm ya şimdi nasıl durumu 
(87 puan) tarafından
Aynı canim pipisinin ucu kızarık özele götürecem yarın
(5,380 puan) tarafından
Ağrı kesici içir ağrısı vardır belki biraz dinsin  inşallah iyi olur cnm
(87 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(1,592 puan) tarafından
Büyüğe bakmasa bir nebze kibar olup taş kalpli dersin de çocuğa bakmamak nedir ya Allah razı olmasın hiç nasıl insanlar çocuk lan çocuk o 
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Sonuç olarak bakmadı mi :(
(87 puan) tarafından
Bakmadı canım
0 oy
(225 puan) tarafından
Vala cnm Allah yardım etsin hepimize benim kızımda hep rahatsız hastaneden cikmayiz iyisidir çıkar karşımıza kotusude rabbim herkesin herşeyin hayırlısını versin hepsi çoğu nankör olmus
0 oy
(1,844 puan) tarafından
Bence onlarda kendince haklı sende kendinde sonuna kadar haklısın 

Haksız olan şey yeni çıkmış olan randevu sistemi bu sayede hiçkimse randevu alamıyor 
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama Allah hepsinden de razı olmasın.
0 oy
(198 puan) tarafından
iltihap falan var mı pipisinde? ya da pipi ucu dar mı? dar olduğunda böyle sorunlar olabiliyor. acile götürün muhakkak. gücünüz varsa özele götürün.
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Canım sağlık ocağına götürsene aile hekimide bakıyor krem yazıyor antibiyotik enfeksiyon olmuştur aynısını geçen gün bizde yaşadık
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Ben randevu aldım gittim bakıldı bir şey yok deyip yolladı sonra özele gittim özel bana kızdı muayene ettirmedin mi diye neden diye sordum hem gömülü penis hemde yapışıklık varmış acil sünnet ettirmen lazım dedi çok sinir oldum.
0 oy
(187 puan) tarafından
Acile gitsen bakmazlar mi 
0 oy
(19,830 puan) tarafından
Geberirmiymiş baksa
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Neden Allah eksikliğini göstermesin dediniz hemde bir kac kez..? Merhamet vicdan yoksunu o doktor...ki köpek gibi davranıyor çoğu malesef işini yapmayacaksa olmasın doktor sonuçta insanlar onlara canını emanet ediyor .. başkalarına bakılıyor kimliksiz bu ülkede biz neyiz ki? Annemi kedi ısırdı kimliğini dahil almamışım acilden gittik bakamayiz dediler... Suriyeli olsa bakarsınız dedim nerdeyse 10 sene önce ülkeye girmeye başladılar dahada fazlası 
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Böyle anlayışsız doktorlardan Allah razı olmasın valla. Niye hepsinden razı olsun hak etmiyorlar. Sonuçta babalarının hayrına yapmıyorlar bizim sayemizde varlar 
0 oy
(2,458 puan) tarafından
Hastanede bi tanıdığı olan bırak randevu yu kapıyı çalıp giriyor sıra bile beklemiyor kaç kere gördüm 
0 oy
(1,434 puan) tarafından
Bu tarz bir durum yaşadım tam gidecekken bir doktor kabul etmişti. 
0 oy
(112 puan) tarafından
Böylelerini Allah kendileri gibilerle karşılaştırsın ve süründürsün de anlasınlar zorda kalmak neymiş. 184ü arayıp şikayet oluşturun ayrıca Twitterda sağlık bakanını ve bakanlığı etiketleyip şikayetinizi yazın. Sosyal medya çok etkili oluyor. 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 274 göst.
22 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 525 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 183 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 630 göst.