+1 oy
433 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
Eşimle tanışalı 6 evleneli 5 yıl oluyor son 2 yılda sürekli kavgalarımız oluyor artık hiçbirine dayanamıyorum kendimi çok mutsuz hissediyorum sürekli kalbimi kırıyor sonrasında da kendini affettirmek için bir sürü şey yapıyor o bende geçtiğini zannediyor ama kalbimi kırıklığı hiç geçmiyor 

Şimdiden okuyacak cevap verecek herkese teşekkür ederim 2 yaşında oğlumuz var son zamanlarda affettiysem de oğlum için işim önceden hiç böyle biri değildi oğlum doğana kadar bir kere olsun kavga etmişliğimiz yoktu ne oldu bize bilmiyorum oğlum doğdu 6 ayı geçti eşim bambaşka biri oldu iki haftadır konuşmuyoruz ve ilk defa bu kadar gün konuşmuyoruz içimden onunla konuşmak gelmiyor çok soğudum oğlumuz ilk doğduğunda sürekli bana çok yavaşsın derdi kapıdan dışarıya çıksak oğlum annenin 2 saat sonra giyinir ayakkabısını akşam yemeği yarın hazır olur mu yavaşsın hızlan biraz ben asansöre yalnız bilmekten korkan biriyim korkaksın sıkıldım seni korkaklıklarından bir kıyafet alsak kendi aldığını beğenir benim aldıklarımla ilgili saatlerce konuşur beğenmediği için halbuki ben onun beğendiklerini beğenmiyorum ki kendime o kıyafetlerin içinde huzurlu hissetmiyorum ki tesettürlü biriyim bu arada oğlumuz 1 yaşındayken komşumuzun karşısında bana bağırıp kötü sözler etmişti eve girdiğimizde elimizi sıkmış bilerek ayağıma basıp ben açıyor dememe rağmen daha sert basmıştı eniştelerimle tokalaşsam neden tokalaşıyorsun arkadaşlarımla dışarıya çıksam dakika başı arar bir şeyler giyin sen kendi beğenip aldıklarım evden çıkmadan bin türlü şey der memlekete annemlere gidince anlamlara gitmemi istemez her gitmem kavgayla şimdide benim için bir şey yapmiyosun sürekli fedakarlık yapıyorum diyip duruyor fedakarlıkta çalışması verdiği parayı yüzüme vurur elbiseleri vurur kızlar o kadar çok şey varki yazsam okumaktan sıkılırsınız son iki yıldır eşim gitti bambaşka biri geldi sabahları işe gidiyor diye kahvaltılar mı hazırlamadım son 2 yıldır oğlumuz geceleri uyumuyor diye hazırlamıyorum sürekli bunun için tartışıyoruz yüksek lisansa hazırlandı hep destek oldum yanında oldum doktorasını oğlumuz varken yaptı oğlumuza geceleri ben baktım gündüzleri ben baktım her şeyine ben koştum aman evde ses olmasın ama doktorasını yapsın şimdilerde bana diyor ki sen ne yaptın benim için 6 yıldır seni tanıyorum sen bencilsin ve sadece kendini düşünüyorsun kalbim öyle kırıldı ki kalbimin kırıldığını söylediğim neyse sen de kalp var mı ki dedi şimdi ben hazırlanıyorum kpss ye ama hiç yardimci olmuyor işten eve gelince konuşup duruyor ama ben artık dayanamadığı mi kendisinden soğuduğu mu ve bu evliliğin böyle devam edemeyeceğini söyledim bilmiyorum ne yapacağımı düzelsin iistiyorum evliliğimizin ilk tillari gibi olsun bir buçuk yıl önceki haline çok ama çok konuştum bir iki gün iyiyse üçüncü gün yine aynı şimdi içim acilmiyor ne yapacağımı bilmiyorum ev arkadaşı olarak kalıp derslerimi çalışıp hayırlısıyla atanmak istiyorum ben onun için kendi önceliklerim den sevdiğim şeylerden ve en önemlisi onun kariyeri için çabaladım ve kendim için bir şey yapmadum

7 Cevaplar

+1 oy
(55 puan) tarafından
Belki cogu seyde haklısınızda enisteyle tokalaşma banada ters geldi tesetturlü birisi için 
(307 puan) tarafından
bunca seyin icinde takildiginiz konu bu mu ya gercekten
(55 puan) tarafından
Enistelerim hepsi akrabalarim ve birlikte büyüdüğüm insanlar sonradan tesettüre girdim bı kaç yıldır ve bu bende ve ailemde çok dogla bir şey ve ben normal görüyorum yapmıyorum zaten eşimle evlendigimizden beri ama artık bu bile bana batmaya başladı öyle sıkıldım öyle soğudum
(55 puan) tarafından
Bu oldu diger konulara erkeklerin hepsi aynı zaten cocuktan sonra hepsı degişiyolar cunku onlara ilgimiz azalıyor kıymette bilmezler ben alıstım cocuklar için
(307 puan) tarafından
erkeklerin hepsi ayni degil kendi degerinizi bu kadar dusurmeyin boyun egmeyin kimseye
(55 puan) tarafından
Bazen şükür sebebi bazen pişmalık oyle ilerliyorya ;))
-Reklam-
+1 oy
(103 puan) tarafından
Valla ev hanımısin ya ondan oluyor bunlar eve para getirsen senden iyisi olmaz evde yaptığın iş görünmez hep küçük görüyorlar insanı 
(55 puan) tarafından
Dediğim gibi çalışıyorum inşallah sınavda iyi bir puan alır güzel bir yere yerlesirim
(5,200 puan) tarafından
misafor esin neci . doktoraya falan yukseldigine gore akademisyen mi . o yukseldikce bence naraistlik basgostermis onda.kendini bir b.ok sanmaya baslamis. cck dogduktan sonra en in numara evlilikler bile sekteye ugruyor evet ama siİnki cok uUn surmus uzadikca da uzamiş
0 oy
(307 puan) tarafından
kocaniz narsist cok gecmis olsun 
(55 puan) tarafından
Böyle değil di ki sonradan olabiliyorlar mı
(101 puan) tarafından
Bnde bunu yazacaktım kocası hasta
(307 puan) tarafından
onu bilemiyorum iste
(3,537 puan) tarafından
Hayir zaten başta acayip sevgi dolu her detayı düşünen biriyken sonradan gerçek yüzünü gösterir.Karsi tarafi alistirir.Sonra sevgi ve bağlılığın emin olunca 5 kez çakar, 1 kez sever sende o alıştığın duyguları geri alıp kendini değerli hissetmek için tekrar tekrar kurtarma düzelme alttan alma şekline girersin.esiniz narsist mi bilmiyorum.
Ama körün gözü açılınca ilk bastonunu atar lafı geldi aklima..
0 oy
(2,782 puan) tarafından
Cok.uzundu okuyamadim fakat soguduysaniz daha zor bende en azindan oyle sogudum gercek yuzunu gordum yani evladim icin devam eden evlilik hos yanimda da degil ya asker gorevde inanin hic aramiyorm yoklugu da cok buyuk eksiklik degil o ariyo icimden acipta iki kelam edesim gelmiyo 

Gittigi yere kadar gidicek benimkisi
(55 puan) tarafından
Galiba bizimkisi de öyle olacak ayrıca ders çalışıyorum kpss bu süreçte kayınvalidem yardımcı oluyor bundan vazgeçmek istemiyorum gittiği yere kadar ders çalışıp atanmayı nasip eder mi Allah bilemiyorum onun için elimde geleni yapacağım atanıp sonra bunları düşünmek istiyorum ayrılıp ayrilamacagimiza öyle karar vermek istiyorum aslında şimdide gitsem ablalarim bana kapılarını açıyor destek oluruz diyorlar ama ben kimsenin eline bakmadan kendim ayaklarımın üstünde durup öyle ayrılmak istiyorum
(2,782 puan) tarafından
Ah senin ne guzel kpss sansin var benim yastan dolayi o surecte gecti bende ana baba da yok meslekte tecrube de
0 oy
(118 puan) tarafından
Evlilik terapisine gidin belki çocuklu hayata uyum sağlayamadı ya da çocuğunuza olan ilginizi kıskanıyor olabilir içten içe 
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Narsist bir birey daha :( 
0 oy
(2,358 puan) tarafından

Öyle bir adamla ömür geçer mi bilmiyorum ama okurken ben bile daraldim 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 115 göst.
0 oy
15 cevap 353 göst.
14 Ağustos 2024 Aile kategorisinde HarbiBarbie (13 puan) tarafından soruldu