0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından
Kızlar Bizim mahallede oğlumla yaşıt çocuklar var oğlum onlarla oynuyor diye kaynanam oğlunu doldurup üzerime saliyor (hepsi 3 yaş ) hiç kimseyle oynamicakmis oğlunu dolduruyor benle kavga ettiriyor 

Bikac gündür ev tamiratatta diye evi temizleyememistim dün bitti dün baya bı evi temizledim çok yoruldum akşam bikac isim kalmıştı sabah yaparım deidm sabah kalktık yatakları topladım kahvaltı yı yaptık topladım oğlum aşağı indi eşime deidm sende in göz kulak ol diye aşağı inmiş hemen annesinin yanına gitmiş oğlum da çocuklar la oynuyor mus oğlunu doldurdu kaynanam üzerime saldı (bulaşık yıkadim çamaşırları katlıyordum bı de merdiveni süpurup asagi inecektim ) bnde evde işim var anana yardım edeceğine çocuğa bak ta işimi yapım dedim bağırdı çağırdı gitti ( bu arada kaynanamın doldurduğunu şu yüzden diyorum aşağıdan seslerini duyuyorum içerde çamaşır katlarken sesleri geliyordu) aşağı indim kavga ettik kaynanam bnm oğlum işe gidecek çocuğa baksana diyor bugün ise gitmicekti hâlbuki gitsede çocuğu bakmak zorunda dedim onların yanından ayrıldım şimdi bn napim sürekli böyleler

10 Cevaplar

+2 oy
(317 puan) tarafından
Valla hiç suçu sadece Kaynanalar atmayın..kocalarda suç bütün hepsi onların suçu..anasını susturmayi bilmezlerse daha çok laf söylerler..beyinleri yokmu dolmasinlar .anasına bir sustursa bir daha bak konuşabiliyor mu..eşin.musade ediyor..ona kız sen..sende anası hakkında söyleme bisiy..neticede anası ne sana annesi hakkında nede annesini eşi hakkinda.konusturmamasi gerek..böyle.adamlari bogazlayasim geliyor kusura.bakma.
(157 puan) tarafından
Yok kaynanam suçlu ama baş suçlu eşim çocuk deil 2 sinde de suç var cnm boğazlama konusunda katılıyorum arada bana da öyle duygular geliyor
-Reklam-
0 oy
(362 puan) tarafından
4 yıllık evliyim eşim ne zaman anesiyle konuşsa anesin sen bakcan çocuklara vb şeyler der eleştirir.ama annesi aramada çocuklara mama verir altını alır bende bı çare bulamadım bozuk saat misali yaşayıp gidiyoruz bu hayati
(157 puan) tarafından
Bütün hepsi aynı galiba bizim evler yan yana seninki tel. De diyor bnmki her gün
(362 puan) tarafından
Yan yana olsa korkuturdum gelemez di telefonda belli edmeden konusuyor
(157 puan) tarafından
Yan yana daha kötü cnm çocuk dışarıyı istiyor her gün yan yanasın en azından uzakta görmüyon
0 oy
(5,188 puan) tarafından
uoglunu derken kocani mi. kocam da biyle slk sacma sebeple dolup sana patliosa yazik yani. sanane kimene. istrse evi *** gtrsun diyemiyor annesine
(157 puan) tarafından
Çocuğun huyu bozulurmus arkadaşı olmicakmis
(5,188 puan) tarafından
magarada yiyo heralde kendi. cck okula gdince nolacak kimseyle oynamayi bilmeyince bi kosede pısıp oturacak mi.
(157 puan) tarafından
Kendi mağarada yaşamıyor ama mağara hayatı yaşıyor evime kimse gelmesin gitmesin herkez evimden uzak olsun derdinde depremde bile düşün gelini olduğum halde git arabada yat çocuğun durmuyor senin dedi düşün
0 oy
(3,622 puan) tarafından
İste kocalar boş bidon olunca doldurmasi kolay oluyo. Analarina gık demezler dinlerler sen iki laf etsen dirdirci olursun
(157 puan) tarafından
Aynn öyle cozmussun bacım sen bu işi
0 oy
(1,697 puan) tarafından
Geçen gün benim kaynana da geldi eşim de işten yeni gelmişti. Esniyordu eşim. Iki de bir sen git yat uyu dinlen uykusuz kalma saçma sapan konuşuyor. Saat daha 5 . Hicbir şey demedim eşim de ne uyuması bu satte dedi kızım da babasını özlemiş zaten oyun oynamak istiyor. Eşim öyle diyince bir daha birşey demedi kaynanam. 
(157 puan) tarafından
En doğrusunu yapmış aslında anne baba da olsa karışmaması gerek te gel de anlat
0 oy
(15,241 puan) tarafından
Sorun dolduruşa gelende 
(157 puan) tarafından
Doğru söylüyon bacım
0 oy
(425 puan) tarafından
Valla bu konuda en büyük suç eşinizin eşiniz mantıklı düşünmeyecek yaşta mı ? Ne demek çocuğun arkadaşı olmayacak huyu bozulur nasıl bi huyu var sizin çocuğunuzun bu kadar bozulmasından korkuyorlar yada çevredeki çocuklar nasıl çocuklar yani ne alaka eşiniz işe giderse gitsin nolmuş eksilmiş mi iki dk çocuk bakınca anasına sus diyemiyorsa en büyük kabahat eşinizindir önce bi kendi büyüsün 
(157 puan) tarafından
En büyük suçlu eşim dogru diyon çocukların huyu dersek çocuk işte her çocuk gibi oynuyorlar batıyor kaynanamlara aman oynamasın aman gitmesin bana dediğinde ben umursamıyorum diye eşimi doldurup yolluyor
0 oy
(206 puan) tarafından
Şuan en büyük birinci suçlu eşin ikincisi sen ve ben bu. 

Altlı üstlü oturuyorsunuz galiba ben böyle oturmayı kabul eden beynime tüküreyim gerçekten hep mi sorun olur ya keşke kirada olsaydım da burda olmasaydım gerçekten. 
(157 puan) tarafından
Doğru bacım millet gibi çemkirip ayrı oturacaz demedik en büyük hatayı orda yaptık kaynanasından uzakta olan arkadaşlarım da ne kadar şanslısın çocuğu ver kaynanana iş yap diyor kaynanasından uzakta yaşıyana da o zor geliyor bı bilseler biz evde neler çekiyoruz kolay sanıyorlar kaynana çocuğa bakıyor biz ev temizliyoruz sanıyorlar
(157 puan) tarafından
Kaynanamla evlerimiz yan yana görümcm komşum kaynım da alt katta oturuyor bı de komşularımin yarıdan çoğu hep eşimin akrabaları sen düşün bu de beni
0 oy
(45 puan) tarafından
Çoğu gelinin sorunu bu benim eşimde ne zaman anneiyle konuşsa fijirkeri değişiyo sanki onun ağzıyla konuşuyo bende fark ediyorum doldurduğunu ama iş koca da bitiyo kocan bi kere annesine kozsa bi daha sana laf edemez ama işte kocalarda öyle yürek ne arar ancak bize kızsınlar benim eşimde bana her lafı söyler annesine gelince çıt yok Allah yardımcın olsun 
0 oy
(219 puan) tarafından
Kayananda seytan mis   ama asıl suc kocanda.   Doldurtmicakti kendini.   Çocuk mu bu annesi olsa dahi insanlarin doldurusuna geliyor.  

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
22 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatocan4545 (1,521 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 209 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde Esraaa (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 679 göst.
27 Aralık 2020 Aile kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 251 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu

397,100 soru

11,876,996 cevap

35,992 kullanıcı