0 oy
250 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar benm bebeğin iki buçuk aylık bir buçuk ay sonra görümcem doğum yapacak başka bir şehirde oturuyor kaynanası ile benm kayınvalidem de kızının yanına doğum da gidicek bir ay kalıcak onun da küçük oğlu var küçük derken 7.sınıfa gidiyor galiba okullu yani  benm küçük kaynım yani oğlunu kendiyle götürmeyecek şimdi sürekli yanımda laf yapıyor ay nasıl olacak nasıl sabah uyanıp okula gidecek yani benden bekliyor benle kalsın ben uyandırır gönderirim ilgilenirim er benim de küçük bi kızım var hamileyken de aynısını yaptı üç aylık hamileydim çekti gitti bir ay gelmedi kayınpeder kaynıma yemek ben yaptım ilgilendim bu sefer istemiyorum haklı sebeplerim de var benim kızım doğdu bir çöp almadı milletin eskisini getirdi bana hep kızına yaptı yapsın gözüm yok ama bnm kızım da onun torunu lafa gelince bizde adet yok adet boşver insan heves eder ya içinden gelir bnm çocuğumu hiç düşünmedi bende ilgilenmek içimden gelmiyor hem zaman da bulamıyorum ki sizce napmaloyım 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
İçinden gelmiyorsa bakma canım gitmesin görümcenin kaynanası zaten gidecekmiş kendide sonra gitsin 
-Reklam-
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Hic ustune alinma oyle derse gitme madem de. 

İstemiyorsan yapma,bakma.
0 oy
(545 puan) tarafından
Seninde küçük bebeğin varmış bakmak zorunda da degilsin zaten hiç ben bakarım diye teklif etme söylerse de ben nasıl bakiyim benimde bebeğim var falan de 
0 oy
tarafından
Ay bakma zaten ne münasebet hem hamilesin hem küçük cocugun var bide onun çocuğuyla mi ilgilencen  kazık kadar olmuş alarmını kurup kalksın.
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Bakmak  zorunda da değilsin  canım hiç üstüne  alınma  ya götürsün  yada  gitmesin  hiç  bir şey deme  ben bakarım  diye  

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 315 göst.
13 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Emir112021 (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 235 göst.
0 oy
13 cevap 525 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Cennetim123 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,030 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu