0 oy
881 göst.
Aile kategorisinde (449 puan) tarafından
Açıkçası  kendimi asmayı düşünüyorum elimede cocuklarimi anneme ve babama emanet diye bir not.elimede gelinlikle girdin kefenle çık deyisiniz vardı dediğiniz yapdim diye bir not 

42 Cevaplar

0 oy
(4,953 puan) tarafından
2 tane arka arkaya kucuk bebegin olmus. Bence lohusalik sendromundasin. Psikolojik destek almalisin. 

Senin arkandan olmayanlar senin cocuguna mi bakacaklar ?
(449 puan) tarafından
Bakmazlar dimi oraya gidince çok ilgileniyolarlar
(4,953 puan) tarafından
O gostermelik sevgidir kimse bakmaz
-Reklam-
0 oy
(163 puan) tarafından
Aksine daha güçlü olmam lazım bırakın artık arkamda şu yok bu yok olsalar ne olmasalar ne evlatlarına tutun hangi birimizin ailesi arkasında 
0 oy
(2,460 puan) tarafından
Bak 18 yasinda evlendim o kadar cok siddet gördüm ki ailem kendin evlendin otur evinde aç değilsin sonuçta dediler ve hamileyken bile dayaktan hastanelik oldum cocugum dogdu siddetin ardı arkası kesilmedi kollarimda kesik izleri var evliyken ailem istemedigi icin kadin siginma evine gittim cocugumla beraber oglum yurtta ben kadin siginma evinde kaldım cok zor günler yasadim ordan ciktiktan sonra ailemin bana ilk dedigi sey nerde kaldigin belli degil ve ailem arkamda olmadigi icin cocugumu bi süre alamadım taaki bu esimle evlenene kadar cocugumu aldim demem o ki sen bir annesin her ne olursa olsun kendini öldürme fikrini cikar aklindan cocuklarin sana ihtiyaci var git kadin siginma evine devlete sığın ama sakın olaki böyle bi sacmalık yapma emin ol senden iyi hic kimse bakmaz cocuklarina 
0 oy
(268 puan) tarafından
Ya tamam belki çok bunalimdasn seni kimse anlamyor. Ama evlatların varmış. Seni şartsız koşulsuz seven önce Allah sonra evlatların var. Daha birkaç gün önce 8 yaşında gül gibi bir kız çocuğu amcası tarafndan öldürüldü. Ya iki yaşındaki sıla? Allah aşkına iğrenç bir devirde yaşıyoruz zaten evlatlarını kime güvenerek bırakıp gideceksin kednini öldüreceksin. Ya smdi biri kalkıp gözünün önünde çocuğuna vursa ne yaparsın? Delirirsin değil mi? Sen öldükten sonra el bebek gül benek mi bakilacaklar zannediyorsun. Anasız evlat hor olur derdi babaannem. Evladı için ne acılar çeken anneler var ve sende bir annesin. Evlatların için ayakta kalmak zorundasn. Bu işin dünya tarafı. Öldükten sonra kurtulacagini zannediyorsun? ASİL HAYATİN ORADA BASLAYACAK. lütfen kendini toparla. Kalkıp namaz kıl Allah'a yalvar dua et. Kur'an okumayo biliyorsan kalem suresi inşirah süresi okuyo bilmiyorsan internetten aç dinle lütfen. Güçlü ol...
(449 puan) tarafından
Bakmazlar dimi ben gibi kuzularıma
(268 puan) tarafından
Ya bakarlar mi canım? Lütfen Allah aşkına senin arkanda durmayan senin evladının mi arkasinda durur. Yalvarırım...evlatların için güçlü ol. Biliyorum zor geliyor bende öyle bir dönemden geçtim ama şunu soyliyim. Namaz kıl, dua et. Koy secdeye alnını yalvar Allah'a içini rahatmasi sana yardım etmesi için. Evlatların ve sana güzel bir hayat vermesi için. Kuranı kerim dinle ve aklından intiharı at. Lütfen....
0 oy
(351 puan) tarafından
Herkes bu hayatta tek, tek başımızayız . Kimsenin arkamızda olmasına gerek yok lütfen evlatların için kendine bunu yapma. Lütfen lütfen lütfen. Anneni babanı sil hayatından boşanma davası aç belkide boşanma senin için hayırlı olacaktır lütfen o yavruları annesiz bırakma. 
(449 puan) tarafından
Bosanirsam cocuklarima bakacak gücüm yok ki ailemde almaz yanına beni
(351 puan) tarafından
Hiç bir şey belli olmaz Rabbim yanında olsun ama sen olmazsan o çocuklar ser sefil olurlar.
Bide sen randevu al canım devletin ruh sağlığı ve hastalıklarına durumunu anlat sana ona göre bir tedavi uygular. Ben de bir ara lohusayken sürekli ağlıyordum gittim anlattım düşük doz bir hap verdi kullandım kendime geldim. Sen bu İyiliği lütfen yap kendine çocukların için
0 oy
(4,524 puan) tarafından
Bebekleeın cok küçük. Depresyona girmiş olabilirsin lohusalıhı atlatamamıs olabilirsin bu gunler gececek. Kımseden bısey bekleme cocuklarınla gül eglen oyna. 
(449 puan) tarafından
Yıkılmış gibiyim devamlı agliyasim var
(4,524 puan) tarafından
Çok normal canım şu an ne desem boş senın için. Sadece bugunlerın gececgını dusun
0 oy
(32 puan) tarafından

HER İNTİHAR EDEN ÖLMÜYOR

YARIM YATALAK KALDIĞINI DÜŞÜN
KİM NİYE İSTESİN SENİ
ŞİMDİ DÜZELTE BİLME İHTİMALİN VARKEN 
O ZAMAN HİÇ OLMAYACAK BELKİ DE.... 
0 oy
(795 puan) tarafından
Umursayacaklarını mı sanıyorsun? Ne yaparsan anca kendine yaparsın. En çok seven bile 3 gün üzülmez arkandan, geberip gittiğinle kalırsın. Üstüne ölmen bişey değil, bi de ahiret azabı çıkarırsın başına. Dünyanın *** olması yetmezmiş gibi ahiretini *** edersin bi de. Kendine gel, ergen değilsin sen saçma sapan ergen triplerinden çık
0 oy
tarafından
Önceki konuyada yazdım benimde çık sıkıntı çektiğim şeyler var eş konusunda ama hiç aklıma intihar gelmedi. 

Şaşırdın galiba elübadamı için kendinizi öldürüceksin sana boşuna sormadım ben okuyormusun diye en azından başlasan bi meslek sahibi olmak için uğraşsan kendini kurtarır rahatça boşanırsın. 

Valla bende aileme gelemem dedim zaten aileme tatile geldim burnumdan geldi arkama bakmadan eve gitmek istiyorum. 

Etrafımda kimse yok bende yalnızım hatta dedim sana içimde koca bir boşluk var diye ama intihar yok ahiretini de mi yakmak istiyorsun. 

İntihar eden direkt cehennemlik bildiğim kadarıyla affı yok tabiki istisnalar da olabilir. 
0 oy
(521 puan) tarafından
Her zorlukta intiharı düşünen insanlar anne baba olmasa keşke 
0 oy
(267 puan) tarafından
Şahsen arkamda kimse olmasa defolup gider yeni bir hayat kurarım neden pislik insanlar için kendi hayatımdan/Ahiretim/imanımdan vazgeçeyim ki 
0 oy
(2,458 puan) tarafından
Onlara vicdan azabı çektircem derken .kendin öbür dünyada azap çekeceksin değermi peki ? Tek kimsesi olmayan senmisin acaba niye sürekli birine ihtiyaç duyuyorsunuz anlamıyorum. Yok annem yok arkadaşım yok eşim arkamda değil . İlla biri mi olmak zorunda. Otur çocuklarınla arkadaş olmayı dene . 
0 oy
(329 puan) tarafından
Acilen birinin yanına git komşu olur arkadaşın olur annenler olur git nereye gidersen git ama yanında birileri olsun sen kendini helak edeceksin belliki belki yanında biri olursa engel olur çocuklarını o korkunç manzarayı görmekten korurlar kusura bakma canım ama şuan çok saçmalıyorsun burda yazıp bizleride üzüyorsun ve burdan elimizden birşey gelmiyor kendimizi yediğimizle kalıyoruz bu kötülüğü çocuklarına yapmaya hakkın yok ister başından aşşağı 1 kova soğuk su dök ister tokatla ama kendine gel kendine gelll 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Yahu git bosan Allah aşkına ne güçsüz kadınlar var bu platformda. Ben 5 yıl Antalya da bir yapı markette çalıştım. Bebeğine bakacak kimse olmadığı için bebek arabasına koyup çalışan kadın gördüm orda. Bir başkası da okula giden çocuğunu hafta sonu emanet edecek kimse olmadığı için yanında getiriyordu. Öyle işyerleri de var. Istedigin zaman her şeyin üstesinden gelirsin. Bırak anayı babayı kocayı. Arkamda kimse yok bahanesini. Çek herkese restini kurtar hayatınızı. Biraz cesaret. 
0 oy
(955 puan) tarafından
Kimsin ne cisin nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama yalvarıyorum yapma öyle bişey şuan şeytan seni çok kötü tuzağa düşürmüş lütfen yapma lütfen bak çıkıp uzaklaşmak istersen evinden benim kapım sonuna kadar sana açık ama yapma kafanı dağıt eşini takıntılık haline getirmişsin boşver çocuklarına odaklan onu takma onu imursama kaçan kovalanır yazık etme çocuklarına ahiretine Allah seni affetmez 
(449 puan) tarafından
Çok bunaldm
0 oy
(2,419 puan) tarafından
Canım git bir abdest al bak manevi destek var kadın ve aile dayanışma hattı var buraya yazacağınız oraya yaz destek veriyorlar 
0 oy
(35 puan) tarafından
Sakın saçmalama sen o çocuklara annelik bakmak zorundasın bakacan demiyorum bakmak zorundasın anladın mı Allah seni affetmez o masum sebilerin günahı ne kendini silkelen kendine gel lütfen 
0 oy
(6,907 puan) tarafından
Ne diyeyim bilemedim
0 oy
(1,434 puan) tarafından
Benim de arkamda kimse yok. Kimsenin olmasına da ihtiyacım yok. Psikolojiktir destek al acilen bazen hayata karşı durmak zor geliyor ve insanın rahatlamaya ihtiyacı oluyor. Hafif dozlu ilaç verir doktor kesinlikle psikiyatriye git. 
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Sana kefenin çıksın diyen bir anne senin evlatlarına asla bakmaz çocukların rezil olur haberler de görüyorsun başlarına neler geliyor sevilmeyen çocukların sen annen gibi kötü kalpli olma evlatların için yaşa ayakta dur kadın sığınmadan yardım iste kendine onların olmadığı  bir yerde onlara inat yaşa evlatlarını güzel yetiştirki onlarda ileride doğru insan olup doğru insanları hayatlarına soksunlar 

İlgili sorular

+1 oy
37 cevap 893 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Hacer ahmet (1,452 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 355 göst.
9 Haziran 2024 Diğer kategorisinde -Bal_bocegi02 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 337 göst.
0 oy
6 cevap 565 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu