0 oy
181 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Hiç bir şey yokken ne desem sorsam yada muhabbet etsem ters cevap yada kırıcı cevap verir hani bı insanı sevmessiniz istemezsiniz o yüzden de normal şeyleri bile gözünuze batar ya onun gibi işte. Ben bana neden böyle davranıyorsn biraz düşün haksızlık ettiğini anlicaksin dedim ama umursamadi sanırım ama ben hem oğlumu yıkadım hem ağladım banyoda sırf kalbim durduk yere kırıldığı için aramızda bir sorun yok normal çekirdek aileyiz herşeyimiz düzenli ve seviyeli neden böyle yapıyor bilmiyorum beni sevmememe ihtimalini düşündüm ama seviyorum diyor 

9 Cevaplar

+1 oy
(841 puan) tarafından
Antropoza girmiş sanırım sende ona öyle davran aglama 
-Reklam-
+1 oy
(3,621 puan) tarafından
Canım hepmi böyleydi yoksa birden mi oldu? Eğer birden olduysa bir sıkıntısı vardır, yada birileri sana karşı doldurmuş olabilir ihtimali geldi aklıma :( biraz kendi haline bırak bakalım gitme üstüne zamanla geçer belki. Hem böylelikle sende o kadar çok kırılmazsın 
0 oy
(198 puan) tarafından
Ay ben bu siteye geldiğimden beri postları ağzı açık okuyorum ya ne insanlar var gerçekten 
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Belki derdi vardır sana anlatamadığı işle ilgili ne bileyim geçim derdi vardır sen üzülme diye söylemiyor olabilir 
0 oy
(9,274 puan) tarafından
Aklında çözemediği bişey vardır muhtemelen benim kocamda yapıyor maalesef. 
0 oy
tarafından
Bacım belki başka bir derdi vardır işle ilgili ya da herhangi bir konuda sana söylemek istemediği üzüleceğini düşündüğü sonra yansıtırken de ya da yansıtmak istemiyorken de böyle tepkiler verebilir belki ondandır bilemiyorum ki
0 oy
(147 puan) tarafından
En baştan belli böyle değilse eşiniz 

Ya bir sıkıntısı vardır size söylüyordur ,içinden çıkamadıgi kafasını karıştıran birseh vardır yada üzmek istemem ama hayatına başka biri dahil olmustur 
0 oy
(451 puan) tarafından
He mi böyle yoksa yeni mi oldu
0 oy
(5,301 puan) tarafından
Genelde iş yerinde kötü birşey yaşarlarsa bu evin içine yansiyabiliyor canım üzülme ağlama boşa. Allah yuvanıza huzur versin inşallah.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 437 göst.
0 oy
6 cevap 429 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 850 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 346 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu