0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde (8,281 puan) tarafından
Nişanlanmış abisine söylemiş kız kardeşine söylemis bize wasab durumundan öğrenmek düştü bu olayı 

5 Cevaplar

0 oy
(250 puan) tarafından
Hayırlı olsun bile demeyin bosverin
(8,281 puan) tarafından
Demedim canım bişey eşim biraz üzülüyo  sanırım
-Reklam-
0 oy
(10,024 puan) tarafından
halam nişanı işte sözü bizim evde oldu. annemin haberi yoktu, yarım saatlik mesafede anneanneme gitmiştik. apar topar geri döndük :) 
(10,024 puan) tarafından
gerçekten çok ayıp. yeğenim olacak ve ben onu görmeyeceğim... nişanlanacam abimin haberi olmayacak. hiç canını sıkma. böylesi uzak olsun daha iyi
(8,281 puan) tarafından
Evlatlık bu kız başka aileye verilmiş ama kardeşleriyle hep konuşurdu bizlede konuşürdu takı bebek oldu ozamandan beri konuşmuyo bizle anlamadım biseyde yapmadık  ne yaptım küstu  onu düşünüyom
(10,024 puan) tarafından
hıııı ama onun durum farklıymış. zaten o aileden hiç olmamış ki. kendini aileden görmemesi normal. belki kıskandı bebek olunca. ona da bir şey diyemem şimdi.
(8,281 puan) tarafından
Yok canım oğlanda var 3 yaşında ona geldi eti iyidik hep oğlanın mevlüdune cağırdım hep
(15,646 puan) tarafından
Halalar ( baba tarafı komple kapatılsın)  iyi olanları tenzih ediyorum bende halayım :)
0 oy
(803 puan) tarafından
Tek diyecek şey muhattap olmamak resmen sizi aileden saymamisler çok ayıp 
(8,281 puan) tarafından
Evet haklısın canım eşimde tam bu huyuma gıcık kapıyo cok düşünuyon  diye
(803 puan) tarafından
Esin ne derse sende ona uy yani yok gidelim yaziktir falan die israr etme çünkü öyle yapici taraf olunca sonunda pişman ediyorlar insani
(8,281 puan) tarafından
Tm canim sağol nedersi onu yaparım bende zorlamam
(803 puan) tarafından
Aynen öyle yap canım
(8,281 puan) tarafından
Napem saldım görümcelerin ikiside küs bana ya hep neyse artık takmıcem en iyisi uzak durmak
0 oy
(19,944 puan) tarafından
Neden küsmüsünüz
(8,281 puan) tarafından
Küsmedik sebebini arıyom bulamıyom ki biseyde yapmadık en son bayram konuştuk da aradı bizi bebek oldu benim onu görmeye gelmedi daha hiç büyük görümceyle küsüz
0 oy
(653 puan) tarafından
Demek ki görümce değilmiş. Ya da eşinize kardeş değilmiş. Siz de ona göre davranın. E kaynananız da mı demedi birşey? Küs müsünüz 
(8,281 puan) tarafından
Aynen canım öyle yapacam yapacak bişey yok mutlu olsun yinede kimle evleniyosa artık gitmem düğüne cağırsa bile
(653 puan) tarafından
İmkanın varsa takısını yolla ama. Sonra o da laf olur. Ben çağırdım ama altın takmamak için gelmedi derler kendi yaptıklarına bakmadan
(8,281 puan) tarafından
Altın takacak durumum yok canım pek madi acım bu sıralar iyi digil ama eyer ozamana kadar düzelirsem kücuk bisey alır gönderim
(653 puan) tarafından
Çağırırsa yap onu da. Çağırmazsa hiç girme o topa, haberimiz olsaydı takardık der geçersin.
(8,281 puan) tarafından
Tm canim sağol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 315 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (8,281 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
12 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,413 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 390 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (387 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 232 göst.
28 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Kbranur (215 puan) tarafından soruldu

399,425 soru

11,947,208 cevap

36,102 kullanıcı

...