0 oy
844 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından

İlk kez farklı bir soru soruyorum:) 

Ha erkek filan değilim ha yanlış anlamayın :)))

Hemcinslerimin fikrini merak ettim 

Bana göre direk Endami fiziği dikkatimi çekiyor vallahi maşallah çok ta güzel kadinlar var gerçi hepimiz her halimizle güzeliz de Yuce  Rabb'im bana da biraz daha boy verebilirmiş( 26 yaşında iki çocuk anası olan ama bakınca 150 boyunda minnak 16 yaşında gibi duran  birini görürseniz o ben değilim :D)

35 Cevaplar

0 oy
(363 puan) tarafından
Göğüsleri çünkü bende meme yok ay çok heves ediyorum ya illaki gözüm kayar hahha:))
(133 puan) tarafından
Hahaha sen bensin bende de meme yok Allah'ım büyük göğse düşüyorum resmen hele o dekolte nasıl dikkatimi çekiyor:)) valla sayfadakiler beni şikayet etcek sapik diye sjsjjs
(363 puan) tarafından
Bende 33 yaşındayım canım bende küçük gösteriyorum ya aynıyız yani :))
(133 puan) tarafından
Yaaa neyse ilerde torunlarla hava atarız genç anane babanne diye
-Reklam-
0 oy
(3,167 puan) tarafından

Benim memişler çekiyor bende kıt olduğu için:D

(133 puan) tarafından
Memisleri küçük olanlar grubu kuralım benden çok varmış sjsjsjs
0 oy
(448 puan) tarafından
Kokusu :) buram buram gelen o güzel deodorant parfüm kokusu eğer o yoksa yumsatıcı    . Ama ter soğan kokuyorsa vay halıme :) :) tüm arkadaslarım mıs gıbı kokar :) ilk kokusu 
(133 puan) tarafından
Sırf bu yüzden kaç çeşit parfüm aldım asla kokmak istemem valla
0 oy
(2,051 puan) tarafından
Gözleri ☺çünkü gözler kalbin aynasıdır anlayabiliyorum gözlerine bakınca☺☺
(133 puan) tarafından
Yaaaa ay kız benim gözleri genelde beğenirler kirpiklerim uzun kıvrımli ama gözlerim küçük o ayrı konu :))
(2,051 puan) tarafından
Benımde gözlerim küçüktür sürmeli derler kalem çekmiş gibidirler ☺
(133 puan) tarafından
Yaa maşallah;)❤️
0 oy
(14,493 puan) tarafından

Parfüm..

Hemen derim ayyy ne güzel kokuysn diye :)

Onun harici de diş 
(133 puan) tarafından
Ay bende taktım bu sene kaç tane aldım parfüm :))
0 oy
(940 puan) tarafından
Saç benim için çok önemli:))) ayakkabı ve çantasına da bakarım...çakma takmissa hiç hoş durmuyor 
(133 puan) tarafından
Kız benim ne saçıma ne ayakkabima ne çantama bak hepsinden sınıfta kalırım yani marka kullanmam ama pek giyinmeyi de bilmem saçlarımda Allah'a emanet zaten :)))
0 oy
(13,354 puan) tarafından

Poposuna ve saçlarına bakarım:D

(133 puan) tarafından
Banu benim eltiler popoma çok laf atıyorlar küçük yusyuvarlak çıkık diye bende zayıf olunca baya belli oluyor haha sen görsen tepkini merak ederdim açıkçası sjsjs
0 oy
(2,914 puan) tarafından
Üslup dikkatimi cekiyor adap hoş sohbetli akıcı konuşması yani insan konuştuğu zaman herşey susuyor beden ben buyum diyor bence.
(133 puan) tarafından
Ayn öyle bu konuda katılıyorum inan sana
0 oy
(17,912 puan) tarafından
Önce giyim kuşam dikkatimi çeker . Sonra Gözler. Gözleri nasıl bakiyo. Bazıları fesat ya da felfecir bakar. Güler yüzlü olup olmaması ve konuşması 
(17,912 puan) tarafından
Ben de bol tunik bol pantolon şal eşarp takılıyorum dostum.

Aminn. Allah korusun
(133 puan) tarafından
Tuttum seni linkin
Zaten bayadir radarimdasin seninle iyi anlasabiliriz biz :)))
(17,912 puan) tarafından
Ahsbdhhd sağol dostum ☺️ anlaşırız neden anlasmayalim whdhshd
(133 puan) tarafından
Hajhssh görüşelim yine sjsjjsjsjsjs
(17,912 puan) tarafından
İnşallah ⭐
0 oy
(638 puan) tarafından

Oncelikle uakısanı giymismi giymrmismi asla dalga vs amacli demiyorum bazı kadınlar var heryer bıngıl bıngıl et ve gobegi acik vs giyiyor haliyle heryerinden löp löp et fıskiriyor ve iğrenc duruyor 

Ikincisi bir ortamda üslubu jest ve mimikleri konusma tarzı dogallığı yapmacik olmaması

Ücuncusü ise esine cocuguna nasil davrandığı gercekten bir es, anne gibi yoksa sadece mecburiyettenmj davraniyor gibi

Ve son olarak bakımlı olması 
(133 puan) tarafından
Giyim kusamda pek iyi değilim başkalarına sorsan herkes üslubumu beğenir asla burda yazdigimiz gibi değilim ama beni ilk tanıyan burnu havada ve yapmacık konuştuğumu sanır zamanla da hem severler hem şaşırırlar nasıl böyle kibarsin diye
Bakımda desen iki çocuktan sonra yüzümü yıkasam çok şükür diydium shhss
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Ben genelde dış görünüşe dikkat etmiyorum. Sitede bir çok arkadaşım var biri dese aaa onun dişleri ***** diye inan hiç bilmem. Tek dikkat ettiğim vücudunda dövme var mı, kulaklarında ki delik sayısı dikkatimi çeker. Mesela görüştüğüm kızlarda kimin dövmesi var kimin kulağında kaç delik var söylerim. Ama diğer özelliklere dikkat etmem. 
(133 puan) tarafından
Bunlar da benim pek dikkatimi cekmez galiba giyim kuşama da pek takilmam boy pos güzellik ilk baktığım
(2,720 puan) tarafından
Giyime ben de takılmıyorum :) güzel baktığında çirkin kimse yok zaten.
0 oy
(578 puan) tarafından
30 yaşında iki çocuk anası 1bucuk metre boyunda 50 kilo 16 yaşında ki ilkokul cocu gibi duran ben olara k  ilk bakdigim altinlari bilezikleri zaafım var bide elbise çok heveslenirim ama gitmem boy yokki 
(133 puan) tarafından
Hahaha can evimden vurdun tesettürluyum herkeste imrenirim elbise ye ama anam bana olmaz zaten giyinmeyi pek beceremem ama kız hiç altındı takiydi dikkatimi çekmez hatta eltim bir keresinde alınmış hayırlı olsun dememisim diye meğerse bilezik almış aman ben nerden bileyim eline koluna dikkat etmiyorum ki o da yanlış anlamış kıskandım sanmış konu nerelere gitti böyle de bir anım var işte :))))
(578 puan) tarafından
Kız öyle ektim olsa ciğerimi vermezsem namertim bende gidince altınını takmam laf sokuyor eşimin anasida onlarla kalıyor gaz veriyor maaşınız var ne aldınız bize yokmu vs. Oyuzxden çok şık giyinmem fesatlar elbise giyemiyorum kisayim etek yelek çember
(133 puan) tarafından
Aman Allah daha çok versin deyip geçiyorum cidden iki eltim de ev aldı arabaları da var maşallah Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin vallahi o kadar sevindim ki evleri oldu diye Allah sağlıklı huzurlu şekilde yaşamalarını nasip etsin
Inan herkes kalbinin ekmeğini yer böyle bilirim böyle düşünürüm kimde benim hakkımda ne düşünmüş ne söylemiş amaannn deyip geçiyorum artık
0 oy
(1,740 puan) tarafından
Basenli olduğum için genelde kadınlarda o bölgeye bakarım. Bir de genel yüz hatları, kapalıysa başörtüsü açıksa saçı nasıl ona bakarım.
(133 puan) tarafından
Ay ben giyimde sınıfta kaldım keşke beni giydiren biri olsa asla güzel şeyler giyemiyorum çok güzel elbiseler var ama ben kısa olduğum için içinde kayboluyorum:(
0 oy
(9,406 puan) tarafından
Ay yok ya ben guzel birini gorunce geriliyorum kesin havalidir gibi bi fikir geciyo kafamda tabi dile getirmiyorum burda itiraf ettigime bakma ben sicakligina bakiyorum ya 
(9,406 puan) tarafından
Hih tam olarak bu aslinds biswy diyim mi bana da oyle diyolar oyle boylu poslu degilim minyon citi piti biseyim ama ilk bi ortama girdigimde asiri ciddi ve mesafeli oluyorum dedigin gibi birazda bakim olunca kimse pek yaklasamiyo kaynim ilk nisanlandi kiz beni daha oncede gormustu yazik yengen cok havali ben onunla anlasamam kesin demis korkmus  daha bugun komsumun biri soyluyo ilk nisanliyken esyalarimi aldikce eve getirip yerlestiriyodum ben o arada gelip gittikce kimseyi tanimiyorum bi de evlenjnce surekli evime gelirler cat kapi falan diye yuz vermiyodum kadin bu da cok kibirli bisey heralde demis bugun kendi soyluyo utanmaz kari deri guldu
(133 puan) tarafından
Yaaa ben liseye basladim şu an can dostum canimm asyam kendince demiş ki ne havalı biri sonra aynı sınıfa düştük hep tuhaf bakardı zamanla kaynaştık anlastik 10 senedir birlikteyiz hâlâ ara ara der ki seni ilk gördüğümde hiç sevmedim ama şimdi candan otesin diye :)))
Yani yanlış anlayan çokta bende herkesle hemen samimi olamam yapımda yok
(9,406 puan) tarafından
Ben onceden hemen samimi olurdum kazik yiye yiye bu yontemi ogrendim
(133 puan) tarafından
Konuşsam bile illa mesafem vardır benim ya hatta kocam hâlâ der, üç sene konuştuktan sonra sevgili olduk biz ona onu sevdiğimi çok çok sonra söylemiştim işte seni kendime bağlayana kadar neler çektim diye :)))
(9,406 puan) tarafından
En guzeli temiz :)
0 oy
(670 puan) tarafından
Benim kalça ve bacak dikkatimi çekiyor. Kendimde en beğenmediğim yerler olduğu için herhalde
(133 puan) tarafından
Işte nerde kusurumuz varsa ona dikkat ediyormusuz onu anladım
(670 puan) tarafından
Yalnız olmadığıma sevindim:)) Şu yorumları okuyana kadar kendimi haset biri sanıyordum :)))
(133 puan) tarafından
Yok kız yokk hasetlik değil bizimki ama gönlüm düşmüyor değil Allah bize de nasip etsin ajhajaa

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 389 göst.
13 Eylül 2024 Aile kategorisinde Dacc (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,093 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde BETIGUL (1,867 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 316 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde heygirls (630 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 131 göst.