0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (1,656 puan) tarafından
Kizlar aimdi küçük evet 20 aylik ama ben simdiden yapa biıeceğim bişeyler varmı karşısında namaz kılmam dışında ? Neler yapiypsubuz sizler 

7 Cevaplar

+2 oy
(380 puan) tarafından
Bence çocuklar ailelerin aynasıdır , elhamdülillah eşimde bende kılarız ❤️ ailemde eşimin aileside namaz kılardı bize hep dini bilgiler verirlerdi öyle öyle Allah sevgisi içimize işledi 
-Reklam-
0 oy
(106 puan) tarafından
Eğitici kitaplar dergiler.. Bide çocuk seccadesi alıp eline verebilirsin, çocuk ilahileri var çocuklar için esmaül hüsna çok güzel mesela.. Senn İrem var instagram da küçük oğlu var ben onun eğitimini çok beğeniyorum mesela o ada bakabilirsin 
(1,656 puan) tarafından
Tamam hemen kayd edeyim bunu çok teşekkurler ))
(2,173 puan) tarafından
Instagram hesabının adı nedir
(1,656 puan) tarafından
Nicin sordunuz
(2,173 puan) tarafından
Instagram sayfası önermiş ya baktım bulamadim
(106 puan) tarafından
Sennirem olması lazım
0 oy
(1,242 puan) tarafından
20 aylık mı biraz daha erken başlasaydın canım 
(1,242 puan) tarafından
Öylede ne anlasın 20 aylık bebe daha konuşamıyor çok küçük 4 5 yas neysede
(380 puan) tarafından
Yani bu yaşta çocuğun eline seccadeyi verip al namaz kıl diyemeyiz canım bence başka öneri istedi post sahibi
(1,365 puan) tarafından
Nasıl bebeklikten kitaplar okuyoruz bu sevgi ve dini güzel göstermekte öyle bir şey aşina olur tabi ki. O ayda kimisi wc öğreniyor kimisi kendi yemek yiyor vs ufak tefek dini terimleri öğrenebilir namazı mutlulukla kılıp güzel göstermeye başlayabilir ezanı duyunca tepki verebilir ufak görünse de önemli şeyler bence. Anne karnından başlayan bir yol❤️
(654 puan) tarafından
Anne karninda müzik dinletip yoga yaparlar :)
(1,656 puan) tarafından
Çok çokkk teşekkurler
0 oy
(2,915 puan) tarafından
Siz kilin o zaten istirak edecektir merve gulcemal in kitabini da alabilirsmz
(1,656 puan) tarafından
Çok tesekkurler oneriniz için canim
0 oy
(2,660 puan) tarafından
Onlar seni taklit ederler sen kil ibadetlerini yap onlarda gorsunler 2 bucuk yasi daki oglum bazen ben hazirlanirken gelip secdeye yatiyor kalkiyor ellerini bagliuor 
(1,656 puan) tarafından
yerim. yaaa )) simdi benimkide namazı kılınca alnını yere koyuyo. Ama daha fazla ne yapa bilirim daha cok tesvik etmek istyorum
0 oy
(1,959 puan) tarafından
Biliyor musun ben taa Hamileyken kızıma hep namaza başlayınca hsdı kızım namaz kılalım derdim çok şükür maşaAllah diyeyim kızım 6.5 yaşında çok merak eder geçen sene Kur'an-ı ogrendı ben kuran hoca'sı olcam der gerçekten ağaç yaş iken eğilir benım küçük seccadem de vardı onu sarardımw üstünde bebekken de oynardı benı taklit ederdi
(1,959 puan) tarafından
Bekarken hocamız anlatmıştı bebek anne karnındayken nıyet edın her namaz kılmaya başladığınızda çocuğunuza hadı namaz kılalım diyin derdi
(1,656 puan) tarafından
Yaaa ben yapamadım ama bunu hiç bilmiyordum keske bolseydim yapardım. Peki simdi için ne oneriniz var benim icin
0 oy
(451 puan) tarafından
Ben namaz kılıyorum ve her defasında kızım beni izliyor 
(1,656 puan) tarafından
Kaç aylik aynrn bende bebeklerimin yaninda kiliyorum sadece simdilik elimden bukadari geliyo

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 93 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
29 Eylül 2024 Aile kategorisinde ahlas04 (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.

399,442 soru

11,948,179 cevap

36,103 kullanıcı