0 oy
943 göst.
Aile kategorisinde (56 puan) tarafından
Kızlar abdest aldim namaz kılmadan önce iç çamaşırımi değiştirecem eşim niye değiştiriyorsun diyor akıntı oluyor diyorum niye oluyor diyor tuhaf tuhaf bakıyor sende olmuyor mu diyorum yok diyor 

32 Cevaplar

+11 oy
(300 puan) tarafından
Vallahi kusuruma bakmayın ama ben cidden bu siteye gireli öyle şeyler duyuyorum ki bazı kadınlara cidden aciyorum kötü anlamda demiyorum yanlış anlamayın ama ne alaka yahu kocanız neyi yanlış anlıyor.

Ben takıntılı biriyim en ufak ıslaklığı hissi olsun anında iç çamaşırı değişirim bazen günde 3 defa değiştiğim olur kocam sormaz ki neden.

Zaten görmez de veya duymaz da niye yani onu ne alakadar ediyor bu vallahi garip geliyor evlilik bu kadar da müdahale hakkı vermemeli insanlara ya
(56 puan) tarafından
Ay bide bana diyor niye yikamiyor musun tuvaletten sonra ne alaka ozaman her zaman öncesi değiştirirdim dedim :))))
(5,266 puan) tarafından
:) kadinlarda olur de. ben akinti falan hic demezdim ben olsam  bilmiosa tiksinir. demek oyle bisey gormemis duymamis:) islanmis terlemisim kirlenmis falanderdim yani
(78 puan) tarafından
Tıpa mı takayım önü açık akıyor işte ne yapayım de
(499 puan) tarafından
Hay ağzın bal yesin, bu ne arkadaş, d.on değiştirmek için de izin mi alacaksınız.
(935 puan) tarafından
Götüm de ki Donumu degıstrrkende mi sana hesap vercem derdim erkeklere bi yerde sınır koymazsan luzumsz yerdede hadlerinş aşıyolar
-Reklam-
+2 oy
(5,497 puan) tarafından
Gusül almıyorsun sonuçta alsan bile neyden kuşkulanacak saçmalamış eşin 
(56 puan) tarafından
Aynen kaç defa oldu görüyor ve hep soruyor şüphelenerek moralim bozuldu
0 oy
(4,246 puan) tarafından
Bilmiyordur belki 
(56 puan) tarafından
Olabilir
0 oy
(1,525 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah ya o nasıl soru bende değiştiririm temiz olsa bile içim rahat etmez ki eşim kendi de değiştirir akıntı olmasa bile illa idrar damlası kalıyordur 
(5,266 puan) tarafından
kendi kendimi parmakladim desen o suphe gececek:) ici rahat edecek sanki
(1,525 puan) tarafından
Kız Allah seni :D
(56 puan) tarafından
Ay öyle mi düşünüyor bu acaba ya tövbe Yarabbi
(1,235 puan) tarafından
Tabi öyle düşünüyor sen ne sandın bacım ya. Adam bayağı bayağı senin kendi kendine hallenip mastürbasyon yaptığını ya da o tür  bir akıntıdan dolayı kıyafet değiştiğini düşünmüş, bunu da açık açık belli etmiş. Hıyar herif ya şöyle kişilerin gırtlağına yapışmasım geliyor bunlar kim oluyor da bu kadar müdahale edip bu kadar manasızca triplere girebiliyorlar!
(5,266 puan) tarafından
yani baska ne olacak. akinti deyince de neden niye diye irdelemis iste . tibbi arastirma icin kadin dogum dr ihtisasi icin sormamis neticede:) o manada sormus o anlamda . evde biri olsa icerikinodalarda gizli sakli bise yaptiniz sanacak belkide. evde sizden baska kimse yoksa kendi kendini tatmin ettin diye dusundu bence. ki bu ic vamasir degiamekle yeterli degil bunu bilmesi lazim en azindan guaul alman gerekir bilmeli ama onu bile dusunemeyecek manyaklikta bence
0 oy
(262 puan) tarafından

Adam merak etmiş ne var :D 

Benim de gebeliğin başında çok iltihabım oluyordu her namaz duş almam gerekiyo sanıyodum skajsk eşime söylemeye de çekiniyodum, baktım garipsiyor söyledim, zaten duş almama da gerek yokmuş :D 

(56 puan) tarafından
Valla olabilir ama şüphelenerek sorması sıktı beni kiz
(262 puan) tarafından
Ya o kötü anlamda şüphelenmemiştir ne olduğunu anlamaya çalışmıştır sadece
(56 puan) tarafından
Olabilir canim
0 oy
(19,830 puan) tarafından
Ay ne alaka onada mı karışıyo ya 
(56 puan) tarafından
Bide şüpheli şüpheli sorması sinir etti
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Eşin neden çamaşırını degiatigini biliyor ne gerek var yaa 

Karı koca dedikteyapisik  ikiz gibi yaşayanlar var 
(56 puan) tarafından
Kız ne yapayım etek vardı üstümde oda odadaydi etegi çıkarmadan donu çıkardım değiştirdim ikizle ne alaka
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Kadının akıntısından (vedi) abdest gitmez, bazı kadınlarda 1 günde 3 5 kere, bazılarında 2 saatte bir gelir. Necis değildir, burun akıntısı veya ter gibidir. Akıntı hissini sevmeyen sık değiştirmek ve fazla ileri itmemek kaydıyla pamuk, soft peçete veya günlük ped kullanabilir. Hijyen açısından en iyisi budur.

Erkeklerin de hepsinde gelmez, gelse bile onlarda bazen dışarı çıkmaz. Bilmiyor olması cehaletindendir ancak nazik bir dille öğretebilirsiniz.
(56 puan) tarafından
Yani iç çamaşır akıntı olursa yine onla namaz kılınır mı o iç camasirla
(2,633 puan) tarafından
Necasetten Taharet diye bir mesele vardır namazın farzlarında. Hükme bakacak olursak o akıntı necaset olmadığı için namaz geçerli olur ancak ihtiyat olarak edeben temiz kıyafetlerle kılmak gerekir. Afedersiniz bir kıyafetinize dolu dolu sümkürseniz onunla namaz kılmak istemezsiniz, bu da bunun gibidir.
(56 puan) tarafından
Evet insanın içi rahat etmez gerçekten. Dışarda hastane değiştirilmeyecek yerdeysek onla namaz kilsak olur ozaman
(2,633 puan) tarafından
Hükmen necaset olmadığı için olur.
(56 puan) tarafından
Hm teşekkürler canım
0 oy
(6,597 puan) tarafından
Ya bunun kadını erkeği yok ki iç çamaşırının hijyen açısından gün içinde değişmesi lazım zaten. Anormal durum değil yani bu altında bişey aramasına gerek yok.
(56 puan) tarafından
O değiştirmediği için tuhaf geliyor demek ona :)
0 oy
(9,658 puan) tarafından
donumuzu değiştirmemize de karışmasınlar yani. temizlik yahu bu. 
(56 puan) tarafından
:D valla haklısın kız
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Eşinde baya saçmalamış yanındaki kadına güvenimi yok tabikide değiştiririm eşim her akşam işten gelince çamaşırlarını değiştirir yazın çok sıcak günlerde iki kez değiştirir adam namaz kılıp kuran okuyor hiçde yanlış anlamak aklımıza gelmez temizlik imandan gelir eşin bunuda bilmiyor sanırım Allah'ım sabır versin inşallah sana
(56 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun canım bide sözde ailede titiz bilinir bilemedim bende valla
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Her b o ka maydanoz olmayı çok seviyor eşiniz 
0 oy
(15,396 puan) tarafından
Kadınla ilişkiye giren biri olarak kadın cinsel organının kupkuru olmadığını bilecek kadar bilgi sahibi olmuştur diye düşünüyorum gerçekten bazı şeyler beni hayrete düşürüyor tamam kimseye gözümüz kapalı güvenmeyelim saf s.alak olmayalım ama eşimiz hayat arkadaşımız bir sorun yaşamadığımız müddetçe de güven olması gerekir bir ilişkinin evliliğin sağlıklı olabilmesi uzun sürmesi için ilk şart güvendir 
(56 puan) tarafından
Beni bilir kimseye bakmam etmem gözü kapalı bana güvenliğini düşünüyordum böyle soru sormadan önce
0 oy
(12,050 puan) tarafından
Yani kocan vajinal akıntıyı bilmeyecek kadar cahilse o da sorun
(56 puan) tarafından
Valla canım saf ilk gece kan gelmesini bile bilmiyordu maalesef yani maşallah herşeyi bilir ama bu konuda saf
(12,050 puan) tarafından
Tövbe valla lise biyoloji bilgisi annem ya sen anlat madem
(56 puan) tarafından
Anlatırım bir ara konusu açılırsa
0 oy
(611 puan) tarafından
Açıkla herseyi akınti olabiliyor de kadinsal bi durum alan de yoksa anlamaz supeli süpeli bakiyorsa da bi sure sonra sana yansıtır 
(56 puan) tarafından
Bir daha sorsa açıklarım canım
0 oy
(29 puan) tarafından
Bende genelde hep değiştiririm akıntıdan dolayı ama şu günlük pedler alsak kullansak acaba bı sakıncası olur mu ki 
(56 puan) tarafından
Ben aldım bir ara hergun her dakka pedde rahatsız etti beni
0 oy
(626 puan) tarafından
Çamaşır değişince haber vermek mi gerekiyor illa o kadar da abartmayın  bazı özeliniz  size kalsın şüphe duyuyorsa  kendi aklını önce yoklasın  
(56 puan) tarafından
Hı hı evet haber veriyorum gel bak don degistiricem diye :))) hey Allahım ya :) aynı odadaydik gördü
(626 puan) tarafından
Aynı odada isen neyinden şüphe duyuyor o zaman ???
(56 puan) tarafından
O an aynı odadaydik yeni gelmişti
0 oy
(521 puan) tarafından
Erkeklerde akıntı olmaz kadınlar gibi. Onlarda zevkle akıntı olur sadece bizim gibi değiller. Sen denoyle deyince kendileri gibi zannetmistir seni de
(56 puan) tarafından
Olabilir ben ona anlatayım bilmiyor demek
(521 puan) tarafından
Büyük ihtimalle bilmiyor canım kendilerinin durumuyla karistiriyor masum. Güzelce anlat bari :))))
0 oy
(9,078 puan) tarafından
Suphe duyacak ne var ki 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ne bicim bi ima bu? Yani her dakka halleniyomusun da akinti olsun. Kadinin dogasi olan bi durum ama cahil adamin kafa anca seks durumlarina calisir.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 166 göst.
2 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Mirosss (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
0 oy
55 cevap 1,634 göst.
+1 oy
9 cevap 430 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Tug.b7az21 (228 puan) tarafından soruldu

398,154 soru