0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (200 puan) tarafından
Eşim Çalışıyor Ben Ewdeyim Maaşı Ne Kadar Yatıyor Nereye Harcamış Ne Kadar Harcamış Yada Birine Para Falan Yollamış Mı Bunları Nasıl Öğrenebilirim Sizler Nasip Takip Ediyorsunuz

17 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından
telefonunu alır banka şifresini de öğrenirsen ancak öyle olur. ben şahsen takip etmiyorum. hatta kendi maaşımı da ona gönderiyorum ödemeleri o yapıyor. onun kredi kartından da ek kart çıkarttık bana ben de ordan kullanıyorum. gelir gider tek yerde olsun diye
(200 puan) tarafından
İkimizin De Telefonunda Banka Takibini Yapabiliyor Muyuz
(439 puan) tarafından
kocanın bankacılık şifresini biliyorsan her yerden girer bakarsın
-Reklam-
0 oy
(5,347 puan) tarafından
niyeki? hesap hareketlerinden . ama parayi nakit cekip cepden harcarsa kntrl edemezsin de ne gerek varki
(5,347 puan) tarafından
naptin ne ettin diye darlarsan adami eve su bile almaz inada bindiri sana da kurus vermez  madem oyle gel boyle diye. bence ne gerek var sorumlulugunu bilim evin faturalarini kirasini alisverisini senin ccklarin ihtyaclarini karsiliyorsa kalan kaliyirsa birikim yapiodur ele gune sacacak parasi varsa zaten kntrol etsen de  sacacaksa sacar
(200 puan) tarafından
Eşim ii Niyetli we Sawurgan Bu Yüzden Bende Telefon Üzerinden Takip Edebilirsem Gereksiz Harcama Yapmaz Özellikle Arkadaş Çevresine
0 oy
(12,209 puan) tarafından
Eşine soracaksın ya da banka şifresini bileceksin. Adam söylemezse nerden bileceksin. Ayrıca o ne fena evlilik dinamiği yahu. Keseye giren çıkanı karısı bilmeyecek de kim bilecek 
(200 puan) tarafından
İkimizin De Telefonunda Banka Takibini Yapabiliyor Muyuz
(12,209 puan) tarafından
Onun telefonu ile ancak mobile ulaşırsın
(1,954 puan) tarafından
İki ayrı telefondan bakabilirsin ancak eşinin kendi telefonundan onay vermesi lazım
0 oy
(1,040 puan) tarafından
Ben etmiyorum paramız bir kese eşimde harcaması yok ztn herseyi ben alıyorum ediyorum 
0 oy
(733 puan) tarafından
Hiç takip etmem arkadaşı falan borç istese bana söyler kuzeni borç istemiş vermedim diye anlattı bakmak istersem de birbirimizin bütün şifrelerini biliriz zaten alır telefonu mobil bankadan bakarim
0 oy
(15,740 puan) tarafından
Mobil bankacılığı bende yüklü bizim olaylarimiz oldu o yüzden yükledim ama normal şartlarda saklamaz zaten devlet memuru 
(15,740 puan) tarafından
Oluyor tabiki benim eşiminki Vakıfbank hem onda hem bende ekli
(521 puan) tarafından
İki telefon birden tanimlanamiyor diye biliyorum
(521 puan) tarafından
Ama uygulamadan değil de Google dan girip bakar birisi
(15,740 puan) tarafından
Eşimin internet bankacılığı bende de yüklü ama ilk girişte şifre istedi beraber yaptık
(8,397 puan) tarafından
Sorun olmuyor sadece aynı anda hesabta olmaman gerekiyor atıyor dgerjni
0 oy
(6,658 puan) tarafından
Ne eşim söyler şuraya harcadım diye nede ben sorarım ne kadar aldığını nereye verdiğini 7 senelik evliyz daha ne kadar aldığını bilmem benden ve çocuklarından birşey eksik etmedikten sonra da umrumdan değil 
(200 puan) tarafından
Anladım Canım
(1,750 puan) tarafından
Ay bu ayni ben :)1 sene oldu evleneli asla sormadim ne kadar kazandin diye .cok şükür evin benim cocugun her ihtiyacini fazlasiyla karsiliyor:)
(6,658 puan) tarafından
Aynen bizimde öyle canım bir kere bı şakayla karışık bı sordum geçen sene felan kaç sene oldu evleneli ben ne kadar aldığını bilmiyorum dedim oda şimdi mi aklına geldi dedi güldük geçtik:D şimdi bı arkadaşıyla ortak iş kurdular artık hiç bilmiyorum ne kadar giriyo ne kadar çıkıyor
0 oy
(4,466 puan) tarafından

Takip etmiyorum gerek duymuyorum. Lazim olduğunda verir zaten . Evin ihtiyacını karşılar 

(200 puan) tarafından
Eşim ii Niyetli we Sawurgan Özellikle Memelekete Gittiğinde Nereye Harcamış Bunları Ogrenmek adına Yazdım Öğrenmek istiyorum Yani
0 oy
(100 puan) tarafından
Benim eşim aylık 42 bin lira para alıyor yarısı elden veriliyor yarısı maaş olarak yatırılıyor kartına Geçen gün yani ayın 20'sinde 3 gün önce eşime 32 bin lira para yatırıldı eşim akşam 32 bin lira para ile evden çıktı tekrar öbürse akşam işten dönerken sadece üzerinde 9000 lira para vardı yani kartını paraya sorduğum zaman işte borcum vardı şuraya ödedim buraya ödedim falan dedi banka şifresini de Söylemediği için hiçbir türlü öğrenemedim yani banka şifresini bildiği zaman Telefonumdaki bankaya girip her şeyi öğrenebiliyorsun hesap hareketlerinden
(200 puan) tarafından
Halk Bankasini Kullanıyor Ama Hesap İkimizin De Telefonunda Açık Oluyor Mu Yani Halk Bankası Mobili İndirsem İkimizde Bakabikiyor Muyuz Onceden Denedim Acamamistim
(100 puan) tarafından
Tabii ki canım ikiniz de kullanabiliyorsunuz benim de ilk önceden hem eşimde hem bende hem babasında vardı Tabii sonradan eşim değiştirmiş sadece kendisinde yapmıştı ben de bir daha yanıma almamıştım
(200 puan) tarafından
Deneyeceğim Akşama İnşaallah olur
0 oy
(11,593 puan) tarafından

Sana soyleserse yani yoksa nasil edeceksin :D bizimki bana yatiyo harcamalarida ben yapiyorum o yuzden hepsi takibimde

0 oy
(9,758 puan) tarafından
Takip etmiyorum. Para ortaktır bir miktar çeker eve bırakır ben onunla alacaklarimi alırım. Kalanı kartında kalır fatura öder lazım olav bişey varsa alır ne o bana ne ben ona parayı naptın diye sormayiz. Mobil bankacılık kullanıyorsa orda vardır birine para gönderip göndermediği 
0 oy
(214 puan) tarafından
Bankacılık uygulamasını kendi telefonuna yüklersen bakarsın ama eşin kendi telefonundan uygulamaya girerse sen tekrar girmek istediğinde eşine sms gider
0 oy
(895 puan) tarafından
Benm eşimin maaş hesabı var bende internet bankacılığı maaşı yattığı gbi kredilere gdyr su elektrik derken mutfağa gdiyor zaten bı yere bsey verse etse der bu kadr bu kadar harcadım dye
0 oy
(139 puan) tarafından
Mobil bankaciliği indirdim şifresini aldım maaş kartı  kredi kartı bende lazım olunca kartı istiyo zaten bende mobil bankacılıktan takip ediyorum yine
0 oy
(2,151 puan) tarafından
Kredi elektirik su vb.odemelrin miktarını biliyorum  ve bana gönderdiği paraya eklerim arada bintl fark varsa sesimi çıkarmam daha fazla varsa sorarım nasıl eksidemiyiz diye açiklar yalan söylemez yalanı devam ettirecek kadar kıvrak zekaya sahip değil daha düz ve çözüm odaklı zekası var çünkü ben unutmam ve tekrar tekrar başka şekilde sorarak yada deneyerek bulurum kendi ağzıyla söyletirim öyle tek tek hesap yapmam kaba taslak ve birbirinizin harcamalarinj bu şekilde biliriz ben benim hesabımda kalan parayı bilmezken o benim aldiklarimla vs kalan parayı hesaplamış olur ve biliyodur zaten 
0 oy
(3,884 puan) tarafından
Mobil bankacılık şifrelerini ben ayarladığım için istediğim gibi girip bakıyorum ki ödemeleri falan hep ben yapıyorum birine para atılacaksa da ben yapıyorum o yüzden kafam rahat 

Eşinin mobil bankacılık şifresini biliyorsan onun telefonundan bakabilirsin kendi telefonundan bakmak istersen eşine onay kodu falan gidiyor güvenlik için aynı mobil bankacılığı iki farklı telefonda kuramıyorsun
0 oy
(757 puan) tarafından
Maaş geldiği anda bana aktarır. Ama sizde öyle durum yoksa internet bankacılığı sifresjni biliyosan bakabilirsin. Ya da gizli iş yapmak yerine sorarsan belki eşin acikca diyebilir 

İlgili sorular

+1 oy
60 cevap 814 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
55 cevap 1,532 göst.
21 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
82 cevap 947 göst.

399,824 soru

11,959,425 cevap

36,127 kullanıcı