0 oy
144 göst.
Aile kategorisinde (2,801 puan) tarafından
2 görümcem var ikiside evli iksiininde evlilikleri iyi değil dün kayınvalidem birşeyler anlattı ama birini dinlediysem diğerini dinlemedim çocuklarımla ilgilendim çünkü eşim daha birseylerini bana anlatmazlar dün gruptan konuşuyorlar kardeşleriyle ben ne konuşuyorsunuz diye soruyorum hiç diyo havadan sudan özel knusuyoruz bana söylemiyor neyse telini banyoya şarja koydu ben de bakmadım msjlarina gece 1 e kadar bebeklerimi uyutuyorum..zaten msjlar aklıma gelmedi telini alıp da okuyayım diye neyse namaz adetliyim diye namaz kilamiyorum eşimi sabah namazına kaldırdım snra ben uyukuya geçmişim o hızla geldi msjimi sen mi goruldu yapmışsın bende uykudayim korkdum dedim ne msji ben msj falan görmedim ablamın msj I görüldü olmuş senden başkası kim bakacak Miray bakmadiya dedi ben de sinirimden ağladım cnku yapmadığım birşeyi yapmışım gibi konuştu sonra şaka yaptım dedi ben de şakanın dozunu kaçırma diyil arkamı döndüm yattım smdi de kusmusum siz olsanız ne yapardınız zaten ailesine mesafemi koymusum 3yeni doğum yaptığımda hiçbiri gelip beni görmedi 

4 Cevaplar

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Söylememesi normal olabilir ben de duyması gerekmiyorsa anlatmazdım belki. Ama gece yaptığı çok saçma olmuş
(217 puan) tarafından
Söylememesi normal falan değil valla herşeyi söylemesi lazım aynı yatağı paylaştığı kadından ayrı özeli olamaz
(1,013 puan) tarafından
Sizin için öyle olabilir benim fikrim böyle. Aile dışında bir şey olsa özel olamaz ama ablasının abisinin sıkıntısıyla falan ilgilenmem. Yardımcı olabileceğim bir şeyse söylerler zaten. Bizim ilişkimiz ayrı başta arkadaşın eşinin tavırları sıkıntılı zaten
-Reklam-
0 oy
(80 puan) tarafından
Söylememesi normal falan yazan bir arkadaş olmuş aşağıda olur mu ya öyle şey bu adam artık sizinle bir aile tabi ki sana da anlatmak zorunda telefonunu alayım kenara geçeyim başkalarının ailevi sorunlarını çözeyim eşimden de gizleyim öyle bir şey olur mu ya hiç öyle anlatamaz diye bir dünya olamaz bir de üstüne sen mi görüldü yaptın diyor olmaz öyle bence eşini akşam karşına al asıl ailesinin sen olduğunu böyle yaptığında kendini sahiplenilmemiş hissettiğini anlat ve ailevi sorunlarını sana da anlatınca sen ne yapabilirsin ki bunları konuş bence Ama kavga edip küsme 
(785 puan) tarafından
Katılıyorum
(118 puan) tarafından
Resmen eşini dışlıyor bence de bahsetmese bile sorunca yüzeysel söylemeli.
(80 puan) tarafından
Ay evet çok sinir bozucu ya
önce (2,801 puan) tarafından
Eşim diyo sen ara sor ablalarimi hshaha
0 oy
(15,322 puan) tarafından
Senin aileni ve aile sorunlarını hiç mi hiç merak etmiyorum de ve gerçekten de ilgilenme eş ailesi o kadar da gerekli bir şey değil onlar seni yabancılayacağına sen onları yabancıla. 
Öyle yapmışım zaten cnm
0 oy
(118 puan) tarafından
Bu kadar korkacak bişeyi mi varmış da uykudan uyandırmış bunu sorardım öncelikle. Ya da devlet sırrı mıymış. Kimsenin sorunuyla başımı ağrıtamam meraklısı değilim derdim eşime yüz vermezdim 
Yok döndüm arkamı uyudum sabah da msj attım dua et o sinirle telini atıp kirmadim dedim

İlgili sorular

397,689 soru

11,894,383 cevap

36,017 kullanıcı

...