0 oy
128 göst.
önce Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Dört yaşına uç ay kaldı.bugun banyo yaptırdım saçını kurutulması atlet kilot evde dolandı giydirdim zorla çıkardı o vaziyette parkının üzerinde yattı uyudu.uyurken giydiririm dedim uyandı ağladı inat etti yaz günü olsa haydi tamm diyeceğim havalar soğudu çok değişik davranışları var.cok dil döküyorum yapma hasta olursun söyle böyle 2 yaşında kardeşi var cikariyor kiyafetlerini çırılçıplak evin içinse dolanıyor kardeside ondan görüp dolanıyor.kucucuk şeylere saatlerce ağlıyor inanın normalde çok sabirliyimdir artık gına geldi gladimi hemen sinirlenip bağırıyorum beynim doldu çünkü.kardes kıskançlığı mi dedim kafası dağılsın diye yeni anaokulu varmış oraya göndermeye başladım uyum haftasında uyum sağlamsa kayıt yaptıracağım ne yapacağımı şaştım kaldım?bugün bu olaydan sonra burnu yıkamaya hapşırma başladı ne denir şimdi 

6 Cevaplar

0 oy
önce (2,653 puan) tarafından
Benim oğlum da o şekilde durmak istiyor 3 yaşında.  Başta musade etmedim. 4 yaşındaki bir çocuk ayıp ne demek kavrayacak yaşta musade etmeyin. 
önce (48 puan) tarafından
Müsadere etmiyorum zaten giydiriyorum zorla çıkarıyor   bugünde aynısını yaptı sinirlendim bağırdım çağırdım yeter ya dedim ama gel gör ki hiç umurunda bile değil
-Reklam-
0 oy
önce (469 puan) tarafından
Benim kız da 4 yaşında, aynı şekilde o da wc'den banyodan sonra kaçıyor. Fallik dönemdeler ya cinsiyeti ve vücudunu keşfetmek istiyor
önce (48 puan) tarafından
Küçüklüğünde de yapardı uyanırdım annem söyle böyle  oyuna çevirirsin böyle oyun olmaz falan diye de anlattım kaç kez şaştım kaldim
önce (469 puan) tarafından
Bu yaşlarda söyledikçe daha çok yapıyorlar ki zaten. Ben de kızımla hangi konuda oturup güzelce konuşursam onu ısrarla daha fazla yapıyor. Mesela bu günlerde aklınca küfrediyor, pissin, ***** falan diyor, geçen yıl da yapıyordu, hayır bu hiç güzel bir söz değil sana yakışmıyor dedikçe daha çok yapıyordu, tepki vermeyi bırakınca unutmuştu.
0 oy
önce (1,368 puan) tarafından
Benim çocuğum da giyinmeyi hiç sevmiyor. Çok sıcak yerdeydik bebekken öyle alisti ben de giydirmek istemedim 45 dereceydi. Şimdi İstanbul'a geldik yine giyinmiyor sevmiyor. Allah'tan havalar soğuyor yoksa sadece bezle geziyor 
0 oy
önce (4,682 puan) tarafından
Duyu hassasiyeti olabilir. Genelde öyle cocuklarda kiyafet giyme problemi olabilir. Derin duyu çalışması yapabilirsiniz.
0 oy
önce (205 puan) tarafından
Bu kıyafet çıkarma giymek istememe gibi şeyler bir çok çocukta var bende şahit olmuştum ama benimkiler de olmadı işükür 
0 oy
önce (315 puan) tarafından
Benim kiz da oyle 4 bucuk yasinda yanliz degilsin canim :) soyledikce israrla yapiyor inat ediyor koltukllarin tepesinde geziyor soyluyorum olmuyor kiziyorum olmuyor 5 dk sonra basliyor yine yapmaya . Hatta pedagoga falan mi gotursek dedik artik çocuk doktoruna sordum bugin normal o yastaki cocuk biblo gibi mi dursun dedi :D buyudukce degisirler illaki deyip sabredicez

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 92 göst.
0 oy
5 cevap 76 göst.
0 oy
5 cevap 58 göst.
0 oy
15 cevap 646 göst.

397,318 soru

11,883,403 cevap

36,003 kullanıcı