+1 oy
640 göst.
Diğer kategorisinde (806 puan) tarafından
Burdan bir arkadaş demişti komşum robotumu istedi 

Bende demiştim hayatta vermem nasıl verirsin diye..

Neyse eşimin teyze kızı isteyince yok diyemedim verdim menemen yaptı.

Ama geldiği zaman sıcacıktı makina . Ertesi gün çorba yapacaktım takmamla elimde kalması bir oldu..

Daha 1 sene olmamıştı 2 bine almıştım. Çok üzüldüm. 

Söyleyemedim de yakmışsın. Dinlendirmeden çalıştırmışsın diye.

Garantisi var. Konuştuk yapabilir miyiz bilmiyoruz dedi. Başlık var ya kızlar her başlık takılıyor o robot işte yani o olmadan hiç bişey yapamam..

Garanti yapar mı acaba. 

Ücretli de olsa veririrm parasını yeter ki yapılsın.

Siz sakın vermeyin en yakınınıza bile 

19 Cevaplar

0 oy
(806 puan) tarafından

En İyi Cevap
Çok şükür yaptırdım geldim kızlar. 

Umarım bir daha bozulmaz.

Bir kere tamir yüzü gördü diye devamı gelmez...

Garantisine bakmadılar bile garantilik iş değil kullanıcı hatalı dediler. .

250 TL istediler. Yaptırdım aldım geldim. Bir daha mı tövbeee
(1,920 puan) tarafından
Şöyle verdiğin kişiye birdaha almasin ayıp ya utanmiyorda verdiğinde sıcak olduğunu farkına varmissin canım deseydin keşke o zaman bu çok sıcak bozulur diye
(806 puan) tarafından
Diyemedim valla canım. Zaten servise verince bugün nasıl olurda anakartı mekanizması falan yanmadı dedi. Zaten eşim çok kızmıştı yepyeniydi de işte ders oldu. Konu açarsa söylerim elbet
-Reklam-
+1 oy
(261 puan) tarafından
Kaynanam istedi vermedim. Vermem de. 
(806 puan) tarafından
İyi yaptın canım. Sala k ben niye veriyorum ki
(261 puan) tarafından
Sana da ders olmuştur bir daha vermezsin. Ben hep böyle bir insandım kimseye bir şeyimi veremem kardeşim hariç gerisi boştur gerçekten
(806 puan) tarafından
Kesinlikle canım. Çok şükür yaptırdım geldim. İnşallah bir daha bozulmaz
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Ben olsam söylerim onun yüzünden bozulmuş 
(806 puan) tarafından
Evet zaten öyle de işte. Çekindim söylemeye
(1,089 puan) tarafından
Çekinme söyle yarın başka makineni ister onuda bozar
(952 puan) tarafından
O dinlendirmeden kullanmaya çekinmemiş ama.. ben olsaydım hiç dinlendirdin mi geldiğinde de çok sıcaktı bir anda bozuldu falan derdim.
(806 puan) tarafından
İstediği vakit ya da konu açılırsa söylicem canım
(806 puan) tarafından
Yani zaten bir başkasının elekrtronik aleti istenmez ki
0 oy
(3,814 puan) tarafından

Bende Menemen yaparken yakmistim. Kaldı o şekilde.  Yapılır belki bilemiyorum :D

(806 puan) tarafından
Canım depremzede idi. Evini baştan yapıyor ev falan aldı. Bende yoktur dedim bari onu da masraf etmesin diye .
Ayyy en sevdiğim mutfak eşyamdı gitti iki gözümün çiçeği. Yapılır mı bilmiyorum
(3,814 puan) tarafından
Sorarsın.  Biz menemeni dograyarak yaptık.
(806 puan) tarafından
Sorduk bilemeyiz dedi canım. Götürelim bakalım ne diyor
(424 puan) tarafından
Ay yok artık ya ne de olsa beleş makine kendisinin olsa kıyamazdi belki günahınida almak istemem ama bazı insanlar çok rahat
(806 puan) tarafından
Kesinlikle canım. Bende menemen yaptım .fakat ben zorlamadım .ısınmasına müsade etmedim. Ve bir anda 20 kilo yspmadım .
0 oy
(604 puan) tarafından
Bende kurabiye yaparken bozdum garanti yok nerde yapicam bilmiyorum öylece yatiyo :/ oysaki elim kolumdu 
(806 puan) tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun. Nerden aldıysan orayı ara söyle onlar seni yönlendirir. Ya da internetten bak canım. Ben evkurdan almıştım.
(604 puan) tarafından
Bende bimden aldım:( fiş fln yok koca 3 sene geçti
(806 puan) tarafından
Tühh. Zaten artık garanti de olmaz canım .para ile yaptırırsın. Bulursan muhakkak yaptır tamir. Çok lazım oluyor çok
(604 puan) tarafından
Çarşıya baktım yok netten baktım yok şimdi servise gmail attım dönüş yaparlar inşallah yoksa çöp olacak atmaya kıyamıyorum:(
(806 puan) tarafından
Ayyy tabi canım ya. Nerde oturuyorsun canım sen. Bugün gittiğim yerin numarasını da atabilirm dicem. De işte nerdesin sen
0 oy
(5,266 puan) tarafından

:) robot supurge sandim baslik

okuyunca

(806 puan) tarafından
Kız yok ona bişey olsa umursamam çünkü yooook ajahahah ))
Ay üzüntü kafama vurdu :)
0 oy
(5,336 puan) tarafından
Valla benimde aynı bozuldu çöp oldu yenisini aldım bu sene 2700 e tekrar.
(806 puan) tarafından
Benim de fakir di. Fakir istedi parayı. Oraya verdim gidip zaten canım
(5,336 puan) tarafından
İyi bari ucuza yapmışlar güle güle kullanın.
(806 puan) tarafından
Valla canım değiştirdikleri parça minnacıktı bana fazla geldi açıkçası. Neyse çok şükür ki oldu. İnşallah bozulmaz artık
(5,336 puan) tarafından
Parça artı işçilik alıyorlar canım yani normal keşke benimde 250 ye yapsalar havada karada koşardım;)))
(806 puan) tarafından
Valla artık verdim geldim bacım. İnşallah bozulmaz
0 oy
(6,577 puan) tarafından
Böyle durumlarda versen bı dert vermesen bi dert 
(806 puan) tarafından
Aynen öyle canım . Kendi mallları olsa öyle yapmazlar
(6,577 puan) tarafından
Garanti yapıyor mu bari
(806 puan) tarafından
Yok canım garanti karşılamadı 250 TL ödeme aldı benden . Yaptım getirdim bir daha da vermem
(6,577 puan) tarafından
Verme boşver canım laf açılınca da şöyle böyle böyle oldu diye
(806 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(4,708 puan) tarafından
Aynısını komsum yaptı iyi marka değildi. Attım bosch aldım kimseye vermem akıllandım. Bozdu elime verdi resmen ders oldu bana 
(806 puan) tarafından
Kesinlikle canım. Söylesem kadın d üzülür ama üzülse ne. Yapamadıktan sonra
(4,708 puan) tarafından
Bende söylemedim neyse dedim saglık olsun. Kimseye vermem dedim bıdaha. Aralıklı çalıştırmak lazım millet sureklı çalıştırıyor bozuyor
(806 puan) tarafından
Kesinlikle canım. Bunların zaten canı yok ki hele ki emanet ise ... Çok şükür yaptırdım getirdim. Ama inşallah bir daha bir sorun olmaz
0 oy
(1,360 puan) tarafından
Yapılıyor canim anneminkini yaptırdık. Böyle plastik yanığı gibi koku geliyordu. Ama parasıyla yaptırdık. Garanti kabul etmedi.
(806 puan) tarafından
Etmesin bacım veriririm parasını. Yeter ki yapsın. Bundan d takmamla dumanı bir oldu zaten. Çalışıyor ama içinde ki plastik erimiş. Hiç birşeyi kabul etmiyor
0 oy
(15,396 puan) tarafından
Umarım benimde başıma gelmez ama malım kıymetlidir bir o kadar da emanet malın canı ağzında olur düşüncesine sahibim ne kimseye veririm ne kimseden getiririm bizde makarna gibi erişte yaparlar genelde makine üç beş evde olur herkes alır kullanır çok sevmeme rağmen başkasından ödünç almamak için yapmıyorum 
(806 puan) tarafından
Yapacaksan da bacım gider orda onlara yaptırırsın ya da kadın gelir evine o şekilde yapar. Ama böyle alıp gidince de aklım kalmıştı zaten. Ama işte. Bozulmuş
0 oy
(355 puan) tarafından
Canım valla bende verdim kayinbabam gözümün onunde bozdu yapacam dedi 1 sene oldu yapmadı ben 2 defa kullanmıştım yeni evliydim fazla kullanmıyordum oda dindirmeden bastırdı robota baktım bozuldu 10 dakka içinde 
(806 puan) tarafından
Sorma ya. Götürdüm servise yaptırdım. Adam dedi ki abla dinlendir. Direk doğrama . 10 saniye bas öek bas çek. Enn sonra hızlandır çalıştır dedi
0 oy
(2,284 puan) tarafından
Elektronik esya verilmemeli bence. Çok kullanıp zorlamış belliki ısınmış çalışmamış sana getirmiş seninde elinde kalmış 
(806 puan) tarafından
Aynen canım. Ama getirdiği vakit çalışıyordu sıcacacıktı. Bi kullandımm amannn duman çıktı dişi eridi
0 oy
(449 puan) tarafından
Başımıza gelen bir olayı aktarmak isterim

Eşim duvarı delmek için matkapmi ne nediyor ondan istemiş bir arkadaşından arkdasi meslekatasi ve köylüsü (ikiside memur) matkapi geri verdi  bu kaç gün sora adam aradı bozmussun al yenisini diye aynısı aynı rengini istedi internetten almış bulduk neyse 500 lira istedi şeyde  aldık verdik ayak yapıyor almasaydiniz filan diye ben daha ne giderim nede alırım eşimde aldı kendine emanetin canı az olur derler.500 lira için deydimk derseniz öğrenmiş olduk bence ben muhattab olmak istemiyorum şahsenbi  yeni tasinmisdik dik arkadasimkn matkabida elinde kaldı bizde alırız dedik daha pahalı bir markaninni aldırmadı bı vakdim kendi almis yani şahsa münhasır herşey ne alırım ne veririm .alsan herkesi mali değerli versen bozulsa ya alır ya almaz
(806 puan) tarafından
Aynen öyle canım. Ben o arkadaş gibi yapamam maalesef.  Götürdüm yaptırdım geldim çok şükür
(449 puan) tarafından
Ben şahsen görüşme taraftarı değilim 500 lira için böyle yapan ilerde ne yapmaz
(806 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım .
(449 puan) tarafından
Ama eşim meslektaşım köylüm diyor o görüşebilir ben gidmem:D
(806 puan) tarafından
Yani sen bilirsin canım
0 oy
(424 puan) tarafından
Melemen de yapılmaz yani elimi kirikti yoksa elinle yaparsın ya da dinlendirirsin makineyi yazık günah ya söyle yeni makine alsın o bozmuş sonuçta o bozarken utanmıyor 
(806 puan) tarafından
Valla canım utanırdım söylemeye. Yaptırdım getirdim çok şükür. Konuyu açarsa ya da bir daha isterse söylerim
0 oy
(935 puan) tarafından
Öyle seyde uyarıp vereceksn kullanmayan tam bilmiyor 6  yldr kullanıyorum kimseye vermedim ıku defa isteyen olmuştu 
(806 puan) tarafından
İyi ki vermemişsin canım. Gidip yaptırdım. İnşallah bozulmaz bir dsha
0 oy
(209 puan) tarafından
Sizden kaynaklı ise parasını vereceksiniz 
(806 puan) tarafından
Çok şükür gidip yaptırdım canım. Para da verdim. Garanti karşılamıyormuş
0 oy
(11,383 puan) tarafından

Benimkini annem yakti :D 2 sene ince sadece o kafayi 750tlye degistirdiler

(806 puan) tarafından
Allah'tan benim anakart yanmamıştı motor yanmamıştı. Plastik ısınıp erimişti dişi gitmişti. 250 TL aldılar minnacık şey için. Yaptırdım da geldim
(11,383 puan) tarafından
Seninki calisiyomus disi erimis. Benimki direk calismiyodu :) iyi hadi bununla gecmis olsun bari
(806 puan) tarafından
Çok sağol canım. Allah razı olsun. Allah tan yaptılar
0 oy
(1,920 puan) tarafından
Haklısın valla 
(806 puan) tarafından
Maalesef canım

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 515 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy