0 oy
46 göst.
önce Aile kategorisinde (465 puan) tarafından
Hanımlar iyi aksamlar bu konudan çok muzdarip oldum cocugumla nasıl başa cikicagim bilmiyorum saniyede bir küfrediyor bildiğiniz gibi değil bunalıma soktu beni bu konuyu nasıl asabilirim çocuğuma nasıl davranmam gerekiyor bilmiyorum bunaliyorum guzl konuşuyorum olmuyor bağırıyorum olmuyor babasida bende zapdedemiyiruz bizi kesinlikle unursamiyor  bana fikir vermrnizi istiyorum 

1 cevap

0 oy
önce (1,289 puan) tarafından
Kimden öğrendi canm öncelikle onu bul ve görüşmesine izin verme küfür ettiği zaman gülmeyin istemsiz bazen gulebilir etraftakiler direk tepkini göster Allah yardımcın olsun 
önce (465 puan) tarafından
Sınıftaki lerden ve roplox bide brwsitar die oyun vardı onlardan çok kötü ahlaksız şeyler öğrendi telefonu elinde alalı bir buçuk ay oldu ama şuan sınıftaki erkeklerden duyduğu bütün küfürleri annesine babasına dahi kulaniyor inan okadr ofkelemiyirum ki gülmek aklıma dahi gelmiyor sitrrsten kalbim sikisiuir bugün kardiyoloji ye gitim okadr ki ofkelemiyirum bu yaşıma kadr küfrün ne olduğunu bilmiyordum bu arkds ortamı nekadr kötü birseymis okulda
Ben daha küçük sanmıştım canm okul diyince şaşırdım gülmeyi de o yüzden söyledim babasından korkmuyor mu babası kizsa
önce (465 puan) tarafından
Yok canm kimseden korkusu yok hiç korkmaz  asla gözümüze baka baka bizede kufreder kızdığı zaman ne yapacağımı bilmiyorum caresizim
Bir psikologa götürsen canm ya Allah yardımcın olsun üzüldüm
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 181 göst.
22 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Biroglanbirkizannesi (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
22 Eylül 2024 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (523 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
3 Ekim 2023 Aile kategorisinde Asya15 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.

397,449 soru

11,887,246 cevap

36,006 kullanıcı

...