0 oy
63 göst.
önce Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Merhaba kızlar günlerdir tuhaf bi ağrı yaşıyorum. Azalma çoğalma olmayan bi baş ağrısı 3 gün sürdü başımın tek tarafı kıpırdatmak istemiyorum sürekli basınçlı bi ağrı var 3 gün ağrıdı 4. Gün gözümün hemen altında fasulye tanesi büyüklüğünde bi şişlik oldu bu defa bütün ağrı oraya toplandı. Başına gelen var mı ? 

Nürolojiye randevu aldım 2 hafta sonra.

4 Cevaplar

+1 oy
önce (17,242 puan) tarafından
Geçmiş olsin cnm

İnşallah önemli bişi yoktur 
önce (41 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
İnşallah
-Reklam-
0 oy
önce (28,444 puan) tarafından

Acile gitseydin bı migren genelde çok ağrı yapar 

Normalde migrenim var ama bu migren gibi değil sanki bi sıvı var eğilince yada kıpırdayınca basınç yapıp sızlatıyor
0 oy
önce (1,182 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun mevsim geçişlerinde baş ağrısı arta biliyor adetiniz yakınsa o da yapar
Çok teşekkür ederim. Malesef migrenim var normalde sanırım daha ilerlediğini gösteriyor
0 oy
önce (1,394 puan) tarafından
Migrenin ileri evreleri maalesef ki. Ben her migren atağını böyle geçiyordum benimki daha da arttı artık migren atağı başladığı gibi kusuyorum. Önceden sizinki gibi 3-4 gün bazen 1 hafta sürüyordu ilaç etki etmiyordu, afedersiniz tuvalete gitmeye korkardım oturunca. Kan beynime sıçrardı resmen. 
önce (8,029 puan) tarafından
Rabbım kimseye vermesin cidden annemdede bendede vr felaket birsey
Migren yüzünden çok çekiyorum ilaç filan fayda etmiyor artık. Ne yapacağımı şaşırdım.
13 yıldır migrenim var ilk 2 3 yıl istifrah ediyordum sonra tedavi oldum azaldı ama şuan çok tuhaf bi şekilde geri geldi.

Size hekiminiz neden olduğunu söyledimi bana çok stres yüklüsün o tetikliyor demişti hatta düşük doz antidepresan yazmıştı
Esma amin çekenede şifa versin
Ben sadece migren tanisini aldım dahada gitmedim bende sürekli kusuyorum kusunca biraz eahatliyor gibi ama acilde kapanıyor günüm
Dün akşamdan beri yine başladı başım tutmuş
Evet genelde biraz streslenince birsey olunca tutuyor veya az birsey ağlıyım hemen tutar
Migren düzensizliği sever dedi bana kendine uyku, yemek rutuni filan oluşturman lazım dedi. Yoksa sürekli ağrı çekersin demişti
Evet az uyuyunca yada çok uyuyunca aç kalınca mutlaka bi yokluyor
Valla beni 4 senedir hergun yokluyor çok nadir atlıyor sürekli ağrı kesici içiyorum sürekli
Hiç bişey kendiliğinden çıkmıyor, her gün yokluyorsa sürekli kafanı dolduran bişey vardır.
Hayat herkese adı davranmıyor maalesef

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 45 göst.
24 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (789 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
+1 oy
8 cevap 133 göst.
0 oy
1 cevap 107 göst.