0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (1,394 puan) tarafından

Patpatla iyice sarıp kutuya koydum kargoya verdim. Beyinsizler nasıl becerdilerse fırlattilar mi ne yaptılar Allah bilir. Kulp kırılmış tencere maf olmuş alıcı aide talep etmiş şimdi ben tencerelere mi üzüleyim neye üzüleceğimi şaşırdım 

8 Cevaplar

0 oy
(2,934 puan) tarafından
Ay çok kötü olmuş, şikayet et ara kargo firmasını bağır çağır, cimere yaz hatta fotoğrafları yükle. Gelişi güzel atıyorlar 
(1,394 puan) tarafından
Allah onları ıslah etsin. O kadar üzüldüm ki
(1,394 puan) tarafından
Ptt kargoydu şikayet edicem
(2,934 puan) tarafından
Ayy hepsi aynı ama PTT malesef ki en berbat olanı
(1,394 puan) tarafından
Maalesef canım
-Reklam-
0 oy
(1,655 puan) tarafından
Bizim bu ilerde bitane kargo var kendi gözlerimle gördüm arabadan indirirken nasıl fırlattiklarini depoya
(1,394 puan) tarafından
Ne biçim insanlar ya 3 tane tencere gitti mafoldu
(10,899 puan) tarafından
Sürat kargoda gördüm bende kargoların içinde yürüyorlar tekme atıyorlar
0 oy
(2,144 puan) tarafından
Bır kere ben öyle kaynanama porselen tencere aldım kadına da baya tembıhledım kargo gelirken ben namaz kılıyodum kapıya bırakıp gitti kutuyu elime almamla zaten kırık sesleri geliyordu o anda açarken vıdeo resim çektim kadınada dedım bana dedı neden hasar tespit almadın tekrar kargoya gittik firmaya suçu üstlerine almadılar gardıropsa şikayet ettim tek sorusu kırılır stickerı var mıydı Hayır yoktu ama yazmıştı sadece onun üzerine paramı iade ettiler kadın baya laf söylemişti ama burda benım suçum yoktu
(1,394 puan) tarafından
Sizin suçunuz yokmuş canım belli. Alıcı suçlu değil ama ben mağdur oldum yep yeni 3 tencere çöp oldu
(2,144 puan) tarafından
Yazık olmuş canım kargocu ların hatası o kadın benı tehdıt bıle etmişti en son engelledim sen yine alıcıya kusur bulmuyosun kaça satmıstın peki
(1,394 puan) tarafından
400 TLye sanmıştım canım alıcı kadın beni sucluyo düzgün paketlememissin diyor. Patpatla sardım poşete koyup sonra koliledim daha ne yapabilirim ki
(2,144 puan) tarafından
Kırılır stickerı yapıstırmıydın
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Takimmmiydi 
(1,394 puan) tarafından
3lü takımdı
0 oy
(5,528 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Bende anneme alıp gönderdim tencereyi nasıl attilarsa bükülmüş kapağı bile yani. Haram olsun o aldıkları maaşlar.
(1,394 puan) tarafından
Sağol canım sanada geçmiş olsun 3 tane tencerem gitti yazık günah paraya da çok ihtiyacım var o yüzden satmistim
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Canm kirilabilir diye bildirdn mi kutunun uzerine.eger bi bildirim yapistrmadiysan sansina kus ama yapstrdgn halde yapildysa zararinin karsiligki alirsn.kargocular malesefki herseyi atarak hallediyorlr esimde kargocuydu asla ama asla dikkat etmiyorlar.nasil olsa zarar sirket tarafndan karsilaniyor diye kuryelerim umrunda dehil
(1,394 puan) tarafından
Hatırlamıyorum canım yazıp yazmadigimi
0 oy
(5,800 puan) tarafından
Nkdra satmiştin zarar ettin ya olan tencerene emeğine yazık olmuş 
(1,394 puan) tarafından
400e satmistim canım. Hiç te kullanmamistim
(5,800 puan) tarafından
Ayyy nkdr da çok tutmuş yazık ziyan olmus
0 oy
(7,548 puan) tarafından
Ay benim de makyaj çantam annemlerde kalmıştı bi gönderdiler içinde ku rujlar allıklar hep kırılmıştı. 
(1,394 puan) tarafından
Haram zıkkım olsun aldıkları maaşlar inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 217 göst.
3 Ekim 2024 Diğer kategorisinde defnee13 (1,394 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 277 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu