0 oy
628 göst.
önce Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından

Kızlar bebeğim Şubat'ta doğacak. Yenidoğan alışverişi yapacağım anlayacağınız A-dan Z-ye.. 

Aldığınıza pişman olduğunuz gerekli görünen ama kullanışlı olmayan şeyler var mı? Veya çok aldığınıza pişman olduğunuz ürünler neler? 

29 Cevaplar

0 oy
önce (1,266 puan) tarafından

puset 

biberonlar(anne sütü içtiği için )
şişlikler dikkatini çekmedi
ayaklı tulumlar hemen kuculdu 
önce (263 puan) tarafından
Ayaklı tulumları kimse önermemiiş..
Çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
önce (9,078 puan) tarafından
Bebek aeabasini iyi bisey almadigima cok pisman oldum hic kullanmadim desem yeri gecen 50 tlye hurdaciya sattim 
Dışarıya çıkarken taşımak zor olmuyor mu
önce (9,078 puan) tarafından
Benim oglum yurumeyi cok seviyo kisa mesafe ciktigimiz zaman yurutuyorum uzum gezeceksek de panda bisikleti var o yetiyo yazin
0 oy
önce (15,399 puan) tarafından
Ben kanguruyu hiç bir şekilde kullanamadım çok para vermedim ikinci el almıştım ama oğlum mu durmadı ben mi beceremedim benim için en gereksiz alışveriş o oldu 
Ondan nen bir tık korkuyorum zaten ya :) her an düşecekmiş gibi, paniğim ben biraz :)
0 oy
önce (1,077 puan) tarafından
Gereksiz bisy almadım 
Ben de almam umarım
0 oy
önce (459 puan) tarafından
Kendi kendine sallanan beşik
Çok teşekkür ederim
0 oy
önce (521 puan) tarafından
Kanguru ben hiç kullanamadim zaten 2.el almıştım. Biberon ısıtıcı pek işime yaradı sayilmaz. İsitana kadar çocuk durmuyor. Sürekli sıcak da dursun diyemiyorum bozulur diye. Çok saçma bişey. Herkes ayaklı tulumu onermemis. Ben de önermiyorum onları kuculmesinden bikmistim ama tek alt ucu kapali donlardan alabilirsin  Gece yatarken çorapla yatırmak pek sağlıklı değil. Ben gece ayağından çorabı çıkarıp tulumla yatiriyordum üşümesin diye mantıklı oluyordu ama alırsan baya büyük alman lazm hemen küçülüyor 
Bide altı normal çoraplı donlar var benim favorimdir onlar. Yaşına uygun bulursam hala alırım
Çol teşekkür ederim önerileriniz için
önce (172 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşinda bulamıyorum artık olmuyorlar bende donlarına çorap diktim geçen kış bu senede aynı yapacağım:))
Aynen ben de denicem onu :)
0 oy
önce (13 puan) tarafından
Düşündüm de bulamadım herşeyi kullndım sonuna kadar ikinciye hamileyim tecrübe oldu 1 ay sonr doğumum var ufak tefek eksiğim kaldı 
İlk çocuğunuz olmasına rağmen sadece kullanacağınız şeyleri almanız isabet olmuş
0 oy
önce (351 puan) tarafından

bebeğimi görmeden aldığım kıyafetler :) ilk kez anne olunca ne kullanışlı olur bilemeden hevesle aldığım kıyafetlerin bir kısmını sadece 1 kere giydirebildim. çok da kullanışsızlarmış. 

Bende bu durumu yaşarım diye çekiniyorum bir bakıma
0 oy
önce (844 puan) tarafından
Yenidoğan takım 1 tane aldım keşke badanyesiz alsaydim yada onu aldım yedek bitane yeterli aldım ve evde varmış bitane kaç yıl önce eşim almştı sandikda vardi 3tane bitanede beledyden geldi bitanede ben isimli yaptırdım  5tane ne gerek var diyom bı de aldgim bı kaç elbise yaz bebeyi benimki şuan tulmlu olanlar olmuyor ayklari top kalıyor içinde digumdan sonra hiç birşey alamdim hepsi yeterli arda gelenlrde oluyo ilk çocuk aslında bazen nasıl ne ypacaz bilemiyoruz bide puset almasaydim diyom aslında işimize yaradi ama arbayi  geç aldik mecbur puset tskilcak arba aldık bebebk buydu pusete sığmıyor aslında şimdi aldgimiz arbada bebeken düz yatıra biliyormuşuz şimdi puset boşta 
Teşekkür ederim önerileriniz için. Puseti kimse önermemiyo sanırım bide ayaklı pijamaları
önce (844 puan) tarafından
Ayen ayen bitane yaptirdim isimli geçen giydirdim ayaklari olmadi çok üzüldüm bitanede kendi aldıklarmiz  dan 1 kere giydirdim olmadı kaynamin verdikleri kaç tane büyük daha giydirmedim büyükler Allh'dan çoğu şeyi büyük aldım yaz bebeği hep zibinlaydik yeni yeni kolu şeyler giydiryom  pusetide o sıra beşik falandı ilk çocuk onalri aldık arba kaldı bide bebek sırtı yamulur arbada die halbuki Ana kucağı gibi arbalarda varmış geçen arba aldık dedik pusetli kulanalim  die  2 kez kulandik pusetli şimdi arbaya devam o kaldı ilk çocuk aslında cogus eti sora soıra aldım ileriyi duşunerkten pusete kaldım oyle

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 793 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gecesiyah (1,507 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 556 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,467 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 384 göst.
0 oy
33 cevap 614 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu