0 oy
117 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (511 puan) tarafından
Kizlar bu ne salgın sürekli başa sariyor 3. oldu uat uste biri bitiyor öteki başlıyor yoruldum tükendim bende kızımda. Neden böyle Allah aşkına sizde öyle misiniz tıkanıyor boğaz agrisi burun tıkanıklığı öksürük yemin ederim takatim kalmadı ne zaman duzelicez

6 Cevaplar

0 oy
(511 puan) tarafından
Krese basladigimizdan beri böyleyiz 
-Reklam-
0 oy
(12,797 puan) tarafından
Alerji falan da olabilir mi canım acaba 
(511 puan) tarafından
Benim kiziminda sesi kisiliyor dediğiniz gibi balgam oluşuyor burnu dolu uykuda da öksürük oluyor ama afedersiniz o balgam hiç bitmiyor sürekli boğaz agrisi sonra balgam oluyor
(12,797 puan) tarafından
Her bünye bir değil işte canım bizde genetik mesela anneannem annem ablam ben yeğen hepimizde  var alerjik astım hatta birazimiz
Sen bi alerji testi yaptır istersen bide eğer böyle sürekli tikanmalar varsa alerjiden kaynaklı olabilir ♡
(511 puan) tarafından
Canım test yaptırdık ama alerjisi çıkmadı canım dediğim gibi kan vermistik onda alerji cikmisti
(12,797 puan) tarafından
Anladım canım rabbim şifa versin ♡
(511 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(18 puan) tarafından
Canım sarimsak doğra bi kaç tane içine biraz bal biraz limon bunu sen tatli kaşığı olarak ye kizin kaç yaşında bilmiyorum ama küçükse çay kaşığıyla her yemekten sonra büyükse tatli kaşığı ben kaç gündür o şekilde iyi oldum bebeğimle belki sanada şifa olur
(511 puan) tarafından
Biliyorum canım o hesabı kafam hiç yerinde değil çok yoruldum ben bir ayda
(1,237 puan) tarafından
Canım büyüklere yapıyorum ama bu 3 yaşındakine tövbe yediremiyom
(511 puan) tarafından
Az önce yedirdim ballı sarimsak
(18 puan) tarafından
Şifa olur inşallah
(511 puan) tarafından
Amin inşallah bu sabah da vericem kahvaltıdan sonra umarım iyi gelir
0 oy
(1,237 puan) tarafından
10 gün önce 4 tane penisilin iğne 2 serum yedi bugün bütün tıkanmış soğuk soğuk terliyor ne yapayım şaşırdım
(511 puan) tarafından
Aynı ayni su gibi terliyor sürekli arkasından kosturuyorum
(1,237 puan) tarafından
Canım bizim burada hava bi sıcak bi serin hastalık kapıda resmen
(511 puan) tarafından
Evet hava değişikligi de etkiliyor
0 oy
(825 puan) tarafından
Son bir yıldır bir ayı dahi tam anlamıyla sağlıklı geçiremedim açıkçası. Ya öksürük ya hapşırık ya tıkalı burun ya halsizlik kırgınlık ya ishal 
(511 puan) tarafından
Neden böyleler sizce ne yapsam olmuyor o kadar dikkatimi veriyorum yok yine hasta yine
(825 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa önce Kendi başına sürermiş. Senin çocuktaki sebep büyük olasılıkla düşük bağışıklıktan kaynaklı olabilir, yada insanlarla fazla haşır neşir olmasına izin veriyosundur ve birilerinden kapıyodur sürekli. Kendi adıma ortam değişikliği, hareket değişikliği ve stres seviyesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Evlilikle gelen hareketsizlik sağlıksal açıdan bana pek yaramadı
(511 puan) tarafından
inanır mısın aynıyız bana da pek yaramadı evlendikten sonra hareketsizlik bekarken daha sağlıklı ve hareketliydim.Ben gidip bugün d vitamini alayım ozaman kizima
(825 puan) tarafından
Kafana göre bişey almaktan ziyade bi kan değerlerine baktır, eksik bişey varsa değerlerde doktor yazsın bence
(511 puan) tarafından
Kan aldırmak çok zor zaten düşüktü d vitamini yazın baktirmistim muhtemelen düşük yine
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Vallahi ben bu korona asilarina bağlıyorum sebebini ve dışarda aldığımız meyve sebze hepsi hormon . Bu mevsim de kocaman şeftali mandalina portakal mi olur ama mecbur kalıyoruz alıyoruz iste napcan hersey yapay o aşıları vurup ne saldılar kimbilir damarlara 
(511 puan) tarafından
Zaten ne olduysa bu koronadan sonra oldu hiç kendime gelemiyorum. Sürekli hasta oluyorum bağışıklığım düşük anlamadım bende asi olmasaydik keşke diyorum bende
(2,047 puan) tarafından
Bende öyle sürekli bir grip hali geçiyor gibi ama geçmiyor
(511 puan) tarafından
Evet gerçekten ne yapsak da faydası olmuyor
(2,047 puan) tarafından
Yaklaşık 1 haftadır perisaniz dünya ilaç içtim yok antibiyotik cold away diye kuvvetli bir grip hapı var kırmızı kutu onu içtim çorba sarımsak meyve suyu meyve bitki çayı haddi hesabı yok . Bana mısın demiyor yapıştı kaldı resmen
(511 puan) tarafından
Ben 11 gündür böyleyim bı iki gün iyiysem 3.gun boğaz ağrısı başlıyor tekrar kötü oluyorum değişik bir şey hadi biz bi sekilde toparlanjyoruzda ilaçlarla ama çocuklar için çok zor kızım çok öksürüyor alerjik bronşiti var hava veriyorum 2 haftadır geçmiyor basa sardık 3 gündür yine kotuyuz
(2,047 puan) tarafından
Bende aynı iç iç ilaç aynı bizde hava kullanıyoruz bize de bronşit dedi 4 kere hava alıyoruz günde. Öksürük fena gıcık tutuyor . Valla delircem

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 114 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cunozoranne (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 318 göst.
0 oy
30 cevap 1,505 göst.

399,769 soru

11,957,908 cevap

36,124 kullanıcı

...