0 oy
887 göst.
Aile kategorisinde (176 puan) tarafından
Ne olur bişey söyleyin kafayı yiyecem iki çocuğum var üçüncüye hamileyim bugün öğrendim eşim eski iş yerindeki kızla görüntülü konuşmuş ve görüşüp konuşuyorlarmis benim dünyam başıma yıkıldı çocuklarım çocuklarım bişey anlamasin diye mahfoldum ağlamaktan ne yapacam ben şimdi ne yapacam çocuklarim karnimda bebeğimle 

21 Cevaplar

+2 oy
(1,818 puan) tarafından
Ne yapayım mı yok imkanın varsa boşanacaksın evlatlarını da yanına alacaksın. Güzelce bir delil toplayıp.
(1,818 puan) tarafından
Zor bi durum delil yoksa boşanma davasında seni bile suçlu çıkarır yani
(176 puan) tarafından
Yok delilim yok valla
(1,169 puan) tarafından
Ses kaydına al konuşmalarınızi yada whatsaptan konuşturmaya çalış nasıl böyle birşey yaparsın falan yaz bide yüzüme söylüyorsun falan
(156 puan) tarafından
Delil sayılmıyor onlar mahkeme kararıyla alınan ses kaydı vs delil ama kendi isteğiyle aldığı ses kaydı delil değil
(1,169 puan) tarafından
WhatsApp konuşmaları sayılıyor biliyorum özel avukat söylemişti
-Reklam-
+2 oy
(597 puan) tarafından
Görüştüklerine dair kanıtlarını toplayıp alıp toparlanıp gideceksin yani ailen arkandaysa sen ayaklarının üstünde durabiliyorsan 
(176 puan) tarafından
Annem şuan yanımda gidecem.diyorum iki çocukla hamile halinle nereye gideceksin diyor otur evinde kafayı yedim
(597 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım  keşke elimizden bir şey gelse 3 çocuklu zor ne diyeceğimi bilemedim :(
(176 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sorma bende bin beter oldum beni bu hale koydu Allah onu bildiği gibi yapsın
+2 oy
(8 puan) tarafından
Konuştun mu esınle ne diyor kabul mü etti
(176 puan) tarafından
Yok inkar etti arkadaşiz falan filan dedim ben evden çıkınca nasıl arkadaş bu çıkar çıkmaz görüntülü konuşuyorsun seni nasıl arar diye öylesine aradı diyor bunda ne var
+2 oy
(1,284 puan) tarafından
Kuzum diyecek bir şey bulamıyorum. Kimin başına ne geleceği belli değil. Rabbim kimsenin yuvasını bozmasın. Çocuklar çok perişan oluyor. Ailen arkandaysa boşan kuzum yani ne diyelim bilemedim ki. Allah bu erkelere hidayet evli erkeklere dadanan O. Lara’da Utanma versin. 
(176 puan) tarafından
Ben yemin ederim sadece çocuklarımı düşünüyorum şuan ikisinde babalarına çok düşkün özellikle kızım Allah bin belasini versin inşallah oruspunin da onunda Allah belasını versin evli olduğunu biliyor eski eleman hamile olduğumu da biliyor oraya gidip geliyordum
(1,284 puan) tarafından
Yazıklar olsun ikisinede . Diyecek bir şey bulamıyorum. Gerçekten Rabbim yardımcın olsun bacım ailen var mı?
(176 puan) tarafından
Var canım ama onlarda ayrılar annem ve babam annem bir abimin yanında babam diğer abimin yaninda
+2 oy
(1,534 puan) tarafından
Benim annem de senin gibiydi canım babam çok daha agirlarini yaptı eve getirirdi şe ref siz. Annem bizim buyumemizi bekledi. Anneannem kabul etmedi çocukları bırak gel dedi. Annem de biz büyüyünce boşadı babamı kurtuldu 
(176 puan) tarafından
Amannnn Allah'ım eve getirmek bir kadına bu kadar da yapılmamalı ya düşünüyorum delirecem ben ne yaptım ya hamile halimle çalışıyorum çocuklarım daha iyi şartlarda yaşasın diye vay halime vayyy :(((
+1 oy
(176 puan) tarafından
Başlığı yapay zeka attı bu arada başka bir çözüm var mı diye sormadım kafayı yiyecem ne yapayım kızlar yardimci olun lütfen 
+1 oy
(5,722 puan) tarafından
Yani çok bir seçenek yok ya defedip yoluna bakacaksın yada sineye çekip susacaksın 
(176 puan) tarafından
Aynen öyle canım sadece hamileyim calisamiycam bir kaç ay sonra evim kira çocuklarimdan bir tanesi okula gidiyor bunların hepsini anne olarak malesef düşünmek zorunda bırakılıyoruz Allahim.sen yardım et
+1 oy
(577 puan) tarafından
Bu devirde aldatmayan mi kaldı kardes
(176 puan) tarafından
Evet hep duyuyoruz öyle söylüyoruz ama canım çok yanıyor öyle diyordum bende ama öyle olmadı canım çok ama cokkkk yaniyor kabullenemiyorum
(577 puan) tarafından
Bunun sizinle bı ilgisi yok önce bunu kabullenelim.gunumuzde her çeşit günah arttı aldatma da içinde.kadinlar çığırından çıktı kadınlara ulaşmak ekmek almak gibi erkeklerin fıtratı nereye kadar karşı koyabilecek.dogru demiyorum ama maalesef günümüzde çocuğumuza bile gücümüz yetmiyor erkeklere hiç yetmez.ucunda aile var aileyi devam ettirmek sabretmek nefsimize dur demek alttan almak  de ibadet hatta bu zamanda cihaddir desek eksik olmaz.bir kaç hatasını gördünüz kabullenmeyin ama bıçak gibi kesmeyin ölçün tartın adamın ailesine davranışı çocuklarına davranışı nasıl herşey mukemmelken aldattı bı daha asla demeyin fırsat verin gözünü korkutun niyetinizin ciddi oldgunu aldatmayı kabullenemeyeceginizi kafasına sokun.bunlarin sonunda elle tutulacak bişey kalmamışsa zaten bitmiş bir meseleyi konuşmaya gerek yok.kabullenip yolunuza bakın.kader de bu da varmış Allah alnıma bunu yazmış benim cabalamam gayret gösterip yılmadan yoluma devam etmem gerek Allah rızası için derseniz her adiminiz kolaylaşır inşallah bir kapı kapanır başka kapı açılır belki üzülür belki sevinirsiniz hayat bu.ama her şey önce kabullenmekle başlar.ne kadar çabuk kabullenip yola drvam ederseniz o kadar kolaylaşır yoksa sürünür durur.ben asla ayrılma tarftari değilim.ayrilmak bana göre zaman kaybı.elimden geldiğince adamdan zarar görmemeye zarar gelecek tavırlardan uzak kalmaya bakarım çocuklarıma gerekn ilgiyi ben gösteririm ayrılmak isteyeni de zorla tutamam başkasını isteyene yolu hemen açarım o varsa ne yoksa ne açıkçası önemli olan allahla olmak
(176 puan) tarafından
Çok ama çok güzel yazmışsınız için ferahladi okurken cocuklarina çok düşkün bir baba banada öyle yani dışardan birjne soylersem asla yapmaz senin kocan derler ama Allah'tan başka kimse bilemez kendime gelisem sakın kalabilirsem inşallah çok dua ediyourm Allah'ım ferahlık ver diye hayırlı bir kapı açılır inşallah benim.ve çocuklarım.icin kıymetli yorumunuz için teşekkürler
(577 puan) tarafından
Rica ediyorum canım benim yuva kolay kurulmuyor ne emekler vardır Allah şaşırtmasın kimseyi
+1 oy
(315 puan) tarafından

Rabbim sana hayırlı kapılar açsın :(

(176 puan) tarafından
Allah razı olsun dua edin lütfen benim ve çocuklarım için
+1 oy
(18 puan) tarafından

Yanı evli bir erkeğin kız arkadaşı nasıl olur anlamıyorum öylesine konuşmuş muş iyi o zaman sende başka erkeklerle öylesine konuş bakayım kabul ediyor mu pezzevenkk nolcak erkek milleti hepsi öyle güvenmiyorum kendi eşime bile yani ama sen üzme kendini keşke telefonunu ele gecirebilsen sana delil olurdu çok üzüldüm çok rabbim yardımcın olsun keşke bisey yapabilseydim :(

(176 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim keşke benimde yapacak biseyim olsaydı hamile olmasaydım alır başımı giderdim çalışıp çocuklarima bakardım yarın öbür gün calisamiyacam üç çocukla nasıl yapacam bu serefsize nasıl bir daha guvenip koca diyecem kafayı yedim Allah'ım uyuyamıyorum eve sigamiyorim değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim hepinize tek tek
0 oy
(12 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım ya bide hamilesin yani sen eşinle konuştun mu bilemedim ki şimdi
(176 puan) tarafından
Evet hamileyim ama öldüm ya resmen öldüm inkar etti sonra öylesine konuşuyoruz dedi bende çıldırdım sinir krizi geçirdim defol git dedim o andan beri gelmedi eve. Zaten gelsede almam eve şuan acayip kötüyüm
(325 puan) tarafından
Sen güçlü ol bak karnında ki yazık düşük yapabilirsin ve 2 çocuğun daha var sana Bir şey olursa onlar ne olacak sakin ol dua et belki rabbim bi kapı açar pişman oldum der çocuklar da babasız büyümez çünkü gerçekten çok zor arkadaşım da bu sebepten boşandı en küçüğü 3 en büyüğü 8 yaşındaki 3 çocuk annesi kabul etmedi şimdi diyor maddi durumdan vede çocuklar babasını istiyor dedi vereceğim çocukları babaya yani gerçekten o 3 yavrunun hayatı mahvoldu bi oraya bi buraya
(176 puan) tarafından
Allah razı olsun canım o andan beri dua ediyorum Allah'ım yardım et diye rabbim sesimi duysun evet çok zor benimde düşündüğüm tek şey bu çocuklarım ordsn oraya savrulacak ne olacak psikojileri nasıl etkilenecek ne yapacam ama kabul edemiyorum düşüncesi bile beni mahfediyor nasıl bizim yuzumuze bakacak bu saatten sonra biz nasıl olacaz bir daha aile hayatım alt üst oldu bugun Allah'ım sabır versin bana ve benim gibi içi yanan kadınlara
(325 puan) tarafından
Amin amin Allah yardımcın olsun sen evinde otur bebeğini sağlıkla doğur sonra duruma bak şimdi çok git diyenler olur ama artık aileler bile bakmak istemiyor çocuklara herşey bu kadar pahalıyken evinde dur Allah büyük gün doğmadan neler doğar bi baktın adam tövbe etti rabbim merhamet verdi ama bu stresi yenmen lazım yoksa gerçekten kanamaların başlar o zaman pişman olma diye diyorum kafanı dağıt film izle kitap oku, biraz uyu düşünmemeye çalış çocuklar ile bi etkinlik yap hamur falan vb,yani seni böyle görmek onları da üzer
(176 puan) tarafından
Sağol cnm çok uyuma çalıştım uyuyamıyorum valla evet çocukların yanında ağlamıyorum bile ama içim kan ağlıyor o andan beri kasıklarım ve karın ağrım vra annem yanımda bugün çocuğumla ödev falan yapmaya çalışıyorum kafamı veremiyorum bir türlü
0 oy
(390 puan) tarafından
Ev kendinize ait mi git uzaklaştırma aldır canm.burnu surtsun sen çocuklar düzeninden olmasin
(176 puan) tarafından
Yok cnm kira evimiz
0 oy
(13,348 puan) tarafından
Hiç bir erkek evet aldattım demez ki zaten canım ailene gitsen kabul ederler mi böyle erkeklere söylencek çok şey varda işte 
(176 puan) tarafından
Aynen öyle canım olsa bile yaptım demeyip başka yalanlarla kandırıyorlar ben şimdi çalışıyorum cnm ama doğum falan derken işten çıkacam onu düşünüyorum sadece Allah'ım sen yardım et
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Teli şifreliyse hiç delil yoksa nereden nasıl öğrendiniz aldatıldığınızı
(176 puan) tarafından
Ben eve geldim dört yasindaki kızım dedi anne babam arkadaşıyla konuşuyor görüntülü aa oyle mi dedim evet dedi dışardan geliyordum odaya gittim kapı kapalıydı kızıma dedim kız mıydı erkek mi kız dedi sonra önce sakince sordum kızım böyle böyle dedi diye tlfnunu ver bakacam dedim vermedi o zmn söyle dedim kim yanımızda çalışan eski eleman öylesine aramış dedi görüntülü nasıl öylesine arar dedim çıldırdım ne yaptıysam tlfnu vermedi çıldırdım bende gitti sonra evden
(176 puan) tarafından
Bu arada öyle bir şüphem vardı iş yerinde öyle konuşulmuş eşime sormustum yok öyle bişey yalandan dedikodu çıkardılar dedi arkasiz öyle biseu yok demişti o zmn aklıma bı takıldı ama
(7,228 puan) tarafından
O kızı bul ve ailesine söyle rezil et utanmazlar
(176 puan) tarafından
Evet kızın numarasını buldum çok aradım kapatmış tlfnunu oruspu babasının numarasını bulmaya çalışıyorum
0 oy
(572 puan) tarafından
Kanıtları topla boşanma davası aç onu korkut ve ailesine bildir bu durumu sonra donuna kadar al tekmeyi bas kov evden 
(176 puan) tarafından
Ailesine söylemeyi düşündüm ama aramadim bişey demedim daha kafamı toparlayamadim
(572 puan) tarafından
Kanıtları yok etmeden al önce eşinle bu durumu konuş hatta tüm öfkeni kus ona hakkını savun ve al kanıtları ailesini ara gelsin oğullarının yediği haltı söyle sonra boşanma davası açacağım de
0 oy
(12 puan) tarafından
Napcaksin biliyormusun calisiyorsan yada  calistiysan ya bir kız arkadasin varsa ona söyle yakişiklı bir foto koysun gülerek normalde mesajlajin seni yakalamasini sagla esinin ve ne var erkek arkadas de cik benimki aldatmadi ama yaptım, sonra eşimin teli uyuncq alip o kiza msj attım naber canım bugün arayamadim diye zarflar attim kız nolcak abi dedi hertürlü denedim ama sildirdim yinede 
(176 puan) tarafından
Valla helal olsun iyi yapmışsın cnm evet çalışıyorum arkadaşlarim da var şuan o dediğini yapabilir miyim bilmiyorum bitmiş vqziyetteyim
(12 puan) tarafından
Yapa bilirsin akillansin diye görmezden geldikçe ***** saniyolar kuzum kendine bak daha şık giyin makyajini yap hic Tinlama birde böle yap bak ozaman ona helal arkadasta sanani haram
(176 puan) tarafından
Yok cnm aynen asla görmezden geleceğim bişey değil ilk defa bu kadar büyük kavga ettik ilk defa beni böyle çıldırmış gördü tabiki bende öyle ne yaptığımı o anda ne söylediğimi hatırlamıyorum bile çıldırmıştım
0 oy
(19,944 puan) tarafından
:((( eşin ne dedi bu duruma sevgililermiymiş 
(176 puan) tarafından
Öylesine aradı dedi ama evli adami öylesine görüntülu arayamaz bişey diyemedi ben bagirdim çağırdım defol git bu evden o zmn dedim  öyle olsa bile demez canım valla ama baska ne olacak ki inanmıyorum ve içim hiç rahat değil hissediyorum yani
0 oy
(491 puan) tarafından
Arkanda kimse yoksa çocukların buyuyene kadar dur derim benim kimse yok arkamda iki çocukla kirada mahvoldum yiyecek zor bulur haldeyim
(176 puan) tarafından
Valla cnmm bu zamanda herkes zar zor kendine bakıyor kimse kimsenin arkasında durmaz şimdi çalışıyorum ama hamileyim sonra ne olacak bilmiyorum Allah yardımcın olsun cnm eşinle bu sebeplerden dolayı mı ayrıldınız
(491 puan) tarafından
Benimki hem doğru düzgün calismiodu çalıştığını iddiaya kumara yatiriofu en son bir milyon borç yapmıştı sürekli hakaret kucumsemee assagilama sonrada birakt gitti zaten
(176 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnmm çok zor
(491 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Pişman falan değilmi ne diyor nasıl davranıyor 3 çocukla zor Allah yardimcin olsun heleki ailende durmuyorsa arkada hepten zor 
(176 puan) tarafından
O andan sonra gelmedi eve konuşmadık ikimizde zaten onu görüp konuşacak halde de değilim cnm valla
(1,169 puan) tarafından
Gelmesi lazım yani Allah ıslah etsin
0 oy
(3,604 puan) tarafından
Olabildiğince rahat bırak eşini, ama once kendini rahat bırak ne olduysa oldu ,bundan sonra sen varsin önce...

Eğer delil istiyorsan muhakkak önüne gelecektir.Sende bu süre zarfında ruhunu iyileştirmeye bak ,sakın dipsiz kuyulara inme ne gerek var ,bak belirsizlik bile ne kadar dibe itti seni ,gerçek olduğunu öğrenince daha çok zorlamamak için kendin için sağlıklı önünü görebilen kararlar almaya çalış.

Öyle birsey yoksa fısıltın yeter esin seni ikna çabasına girip normale dönecektir.Ama eger öyle birsey varsa daha büyük daha acik da sefaf haliyle önüne gelecektir.Akisa güven her iki durum içinde önce kendini kurtarmayı düşün..

Bana nasıl yaptı yaptı mi onda emek verdim gebersin vs bırak.

Oldu olmadı senin sınavın bu hislerden çıkıp kendi değerini bıkıp sınırlarını koruman gerektigini ogrenmen başka da birsey yok.Sen ne kadar erken algılayıp yol alırsan, aldığın yol çocuklarına da örnek olur.
(3,604 puan) tarafından
Onu yapmam bunu yaparım demeyi bırak
Su akar yatağını bulur ,sen böyle hislere kapildiysan bir sebebi var demek ki alman gerekeni al kenara çık.Kendine layık gördüğün olmasını istediğin yaşamı seçeceksin kendi hür iradenle ikiside zor ,yapman gereken ruhune ve bedenine iyi gelene tarafta kalabilmek orayı  dengelemek..
(176 puan) tarafından
Çok doğru cnm evet zaten kavga ettiğimiz gittiği andan beri görüşmedik annesinde kalmış annesi aradı beni yarın onu alıp geleyim konuşalım diye hayır dedim sakın gelmesin şuan onu görecek konuşacak durumda değilim dedim o da tmm o zmn biraz sakinleşin bir kaç gün diye ama bu süre zarfi çok zor benim için cocuklarim.icin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 112 göst.
19 Eylül 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Neyla (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 288 göst.
29 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (1,973 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 982 göst.
18 Eylül 2024 Aile kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (755 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,816 göst.
3 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ogluşumm❤ (518 puan) tarafından soruldu

399,434 soru

11,947,569 cevap

36,102 kullanıcı

...