0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (2,047 puan) tarafından
Selam kızlar 

Benim annemin amca oğlu var benden bı kaç yaş büyük abi bilirim çok kafa dengidir dert ortağıdir abim yok benim yani böyle abi bilirim eşim de çok sever onu oda eşimi çok sever. Eşi var hiç sevmedik sülalecek böyle sevdiremedi bize kendini sadece saygı duyuyorduk. Sonra iste bunların arasında sorun oldu kadın bunu aldattı gibi bı şey oldu bosanmadılar ama ayrı duruyorlar ne kadar millete belli etmeseler de ben abimden biliyorum o şehir dışına gitti zaten Antalya ya çalışmaya elektrik işiyle uğraşıyor neyse sabah gelin benim eşimin numarasını bulmuş borç gönderir misin bana 1 hafta içinde vercem 2 3 bin lira demiş. Sözde ailesinin yanına gitmiş İstanbul'a ailesi de ankara da yolda kalmış para lazımmış eşim de Büşra ya sorayım demiş geldi eşim bana anlattı verme dedim bende hem seni niye arıyor ben essek başı mıyım beni arasın dedim 

Sizce tepkim yanlış mı ? Geri ödeyeceğine dair inancım yok çünkü vermez biliyorum daha öncede kuzenimden istemiş kocasından habersiz ödememiş 

11 Cevaplar

0 oy
(607 puan) tarafından
Ailesinden istesin eşin ne alaka
(2,047 puan) tarafından
Bende ona sinir oldum ailesinden istesin onu gectim gerçekten zor durumda bile olsan beni ara eşimi niye ariyorsun . Şeytan dürttü resmen
-Reklam-
0 oy
(1,442 puan) tarafından
Tepkin yanlıs değil, ben olsam bende rahatiz olurdum ve verdirmezdim parayı.
(2,047 puan) tarafından
Vermedim valla yani eşimi değil beni ara ablacım böyle böyle durum var de adamı niye ariyorsun şeytan dürttü
0 oy
(543 puan) tarafından
Asla vermem verdirmem.Ayrica eşini araması çok saçma 
(2,047 puan) tarafından
Aklıma şeytan dürttü eşim de görürüm duyarım yanlış anlarım diye söyledi
0 oy
(4,307 puan) tarafından
Eşin ne alaka kendi ailesinden istemek varken insan daha eşinin kuzeninin kocasından para ister mi çok saçma 
(2,047 puan) tarafından
Valla neden boşanmıyor bilmiyorum bide ailesinin yanına gidiyor çocuklar babaanne ye bırakmış da gitmiş. Adam boşanmak istiyor resmen şehir dışında iş buldu kaçtı ondan
(4,307 puan) tarafından
Bide çocukları bırakıp da mı gitmiş iyi cesaret valla kuzenin de böyle başı boş bıraktığına göre onun da umrunda değil kadının ne yaptığı demek ki Allah hayırlısını versin insallah haklarına
(2,047 puan) tarafından
Kız diyorum ya kurtulmak istiyor kadından boşanmıyor herhalde . Adamın belki de haberi yok nerde olduğundan
(4,307 puan) tarafından
Boşanmıyoru mu var canım kusura bakma kuzeninde de iş yok kadın benim nikahım altında dururken orda burda gezecek ondan bundan para isteyecek çocukları bırakıp şehir şehir kimin yanına gittiği belli olmayacak belki benim çocuklara yolladığım para ile elin adamlarının yanında gidecek bende bu kadını boşamıyo deyip başka şehirde hayatıma bakacağım iki tarafta çok sorunlu kuzenin de adam gibi adam olsa boşar gelir çocuklarının başında durur madem annesi de hayatta bakıyor öyle değil mi ama
(2,047 puan) tarafından
Öyle de biz de çok dedik de anlamıyorlar işte ikisi de değişik
0 oy
(443 puan) tarafından
Bende olsam asla gondermezdim ailesine gidip yolda kaliyorsa ailesi alsın gondersin birde size değilde eşinizden neden istiyor eşiniz iyi yapmış size sormakla bazıları sormadan da gönderiyor
(2,047 puan) tarafından
Bende dedim ben essek başımı burda sen ne alaka amaç ne dedim oda başkasından duyarım ederim söylemiş
(443 puan) tarafından
İyi yapmış gönderme kalsın yolda yola çıkarken ona göre yanına alsaymis
(2,047 puan) tarafından
Bıde ailesi Ankara da İstanbul ne alaka tövbe yarabbim ne halt etmeye gitti kimbilir
(443 puan) tarafından
Aynen öyle canım boşver böyle gibilerini saçma yani ailenden iste yada ara gelip seni alsınlar madem onlara kalmaya gideceksin bilerek seni aramadı gibime geliyor kadınlar herşeyi düşünür genellikle erkekler üstten bakar gerçek sanar ailesinin yanına gidiyor belki diye düşünürler ondan seni aramamis olabilir anlarsın diye
(2,047 puan) tarafından
Anladım zaten eşim de onun ailesi nerde diye sordu oda şüphelenmis
0 oy
(15,074 puan) tarafından
Sakın vermeyin. Benim eşimin kuzeninin karısı da aynı şeyi yapiyordu. Kocasından habersiz herkesi arayip para toplamış. Eşimdende istemiş oda kuzenini aramiş hemen. Adamin öyle haberi oldu. Kadin topladığı paralarla kaçtı. 
(2,047 puan) tarafından
Buda zaten aldatır gibi bı şey oldu ondan eşim de huylanip bana söyledi . Zaten ailesi İstanbul'da değil tövbe yarabbim ne halt aramaya gitti kimbilir
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Ben eşimin kadın kuzeni para isteyince bile rahatsız oluyorum. O kadar kişi arasında neden benim eşim daha yakını yok mu diye. Ki dıdısının dıdısı kendisi tabi ki rahatsız olurum
(2,047 puan) tarafından
Oda bana söyledi ailesi nerde böyle böyle dedi diye
(1,948 puan) tarafından
Eşin en iyisini yaptı eşime danışmam lazım diyerek
(2,047 puan) tarafından
Sormadan vermez ya kendi arkadaşına bile
0 oy
(1,626 puan) tarafından
Ben yalı kazığımıyım da ben dururken kocamı arıyor kaldı ki dhaa önce de başkasından borç aldı ödemedi diyorsun e söz sokaktan mi topluyosunuz parayı, yakı neresinden tutsan elinde kalan bir kadın , bende olsam vermezdim, eşin  büşraya sorayım demiş ya, vermediğime dair arayıp açıklama bile yapmazdim..
(2,047 puan) tarafından
Aramadı zaten.arama engelle dedim ki ailesi Ankara'da İstanbul da değil bide yani aldatır gibi bı şey oldu ay tövbe günaha gitmicem kendi anasına gitmiş çocukları babaanne ye bırakmış tabi gerçekten anasına gittiyse
0 oy
(1,880 puan) tarafından
Cok haklisin tepkinde, vermeyin. Ailesi varken kuzenin esi ne alaka
(2,047 puan) tarafından
Ben dururken kocam niye yani
0 oy
(442 puan) tarafından
Vermeyeceği nden eminsen vermeyerek iyi yapmışsın. Ben olsam vermezdim. 
(2,047 puan) tarafından
Eminim çünkü daha önce kuzenimden aldı vermedi geri
(442 puan) tarafından
Benim kaynım da böyle en iyisi onlara hiçbir şey vermemek
(2,047 puan) tarafından
Aynen canım abim hatrina yüzüne bakıyorum
0 oy
(15,726 puan) tarafından
Senden istemesi bile saçma iken senin eşinden istemesi ekstra yakışıksız
(2,047 puan) tarafından
Aramaz sormaz bile insan yerine koymaz ama işi düşünce arar

İlgili sorular