+1 oy
243 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (725 puan) tarafından
Kizlaaarr kaç gündür içim içimi yiyordu bugün doktora gittik çok şükür bin şükür çocuğumun biseyi yokmuş içim çok rahatladı Allah'ım kimseyi çocuğu ile sınamasın çocuklar hiç hasta olmasın 

9 Cevaplar

+1 oy
önce (4,436 puan) tarafından

Çok şükür.......

-Reklam-
+1 oy
önce (2,044 puan) tarafından
Amiiin. 

Elhamdülillah ❤️ hangi belirtiler vardı ki bu kadar korktunuz
Kıyamam. Ebeye gidin raporu gösterin :ad
önce (725 puan) tarafından
Şuan ebeyi asla görmek istemiyorum. Onada bişey diyemiyorum tabiki yönlendirmesi faln güzel ama herşeyin söyleme şekli olur karşıdaki insan düşünülür empati yapilarak yaklasilir pat diye herşeye soylenmez yaa meslek gereğimi bu böyle aceba
Valla bilmiyorum meslek gereği de olabilir yapı gereği de. Ben de hamileyken ikili taramada işte ultrasona girmiştim bebeğimde ense kalınlığı görülmüştü  çok kalıııın diye tepki vermişti tabi ben araştırıp gitmiştim biliyorum olayı o yüzden ağlamaya başladım nedir ne olacak falan soruyorum umrunda olmadı ağlamakla düzelecek bisey değil falan diye böyle gevsek gevşek konuşmuştu hala sinir olurum hatırladıkça
Yaaaa bebeğiniz sağlıklı mı peki ? Valla okuyorlar meslek sahibi oluyorlar keşke bazıları birazda insan olsa
Elhamdülillah sağlıklı.
Keşke keşke...
0 oy
önce (678 puan) tarafından
Gözünüz Aydın cnm doktor nasıl bakıyor soru faln mi soruyor test fln mi yapiyor biraz bilgi verrmsnz 
önce (3,884 puan) tarafından
Çocuk gelişimi doktoru önce çocuk anne baba (ikiside olur tek baba yada anne de olur) konuşuyor sorular soruyor sonra ebeveyni çıkartıp çocukla tek başına kalıyorlar işte tek ayakta durma renkler sayılar.. vb gibi şeyleri yaptırıp kağıda işliyor bende oğlum için gitmiştim eşim girmişti bizim sadece üst giymede heyecan yaptı ama ondan da geçerli dedi doktor
önce (678 puan) tarafından
Saol cnm
Rica ederim canım
0 oy
önce (4,539 puan) tarafından
Amin canım amin çok şükür Rabbım bağışlasın inşallah 
0 oy
Gözün aydın canım ebeler işini yapıyor yönlendirmek bilinçlendirmek iyi bir şey ama biraz daha kibar dille yapsalar daha hoş olur insanın ömrümden ömür gitmez en azından 
0 oy
önce (700 puan) tarafından
Ya hu ogrenmisler bir otizm herkese yapistiriyorlar bu otizmli diye. Yabancısın çocuk sana tabi ki saymaz ay sinirim bozuldu neyse gözün aydın olsun bacim
Çok teşekkür ederim sayı sayar misin dedi çocukta evde sayarım dedi
0 oy
önce (1,447 puan) tarafından
Amin amin gözün aydın 
0 oy
önce (55 puan) tarafından
Çok şükür Rabbim sağlık sıhat uzun ömür versin inşallah 
0 oy
önce (763 puan) tarafından
Oğlum 3.5 yaşında yeni yeni cümle kırmaya başladı . 2 yaşına kadar kelime haznesi çok azdı . Bende kendi kafamda sürekli kurdum otizmii acaba şöyle mi biylemi konduramadigim için uzun süre gitmek istemedim . Ama en son baktım olacak gibi götürdüm. Doktor ilk seansta anlamadığını söyledi bir daha çağırdı. Bende bir daha ki gotumre zamanına kadar oglimdan telefonu kestim onunla bol bol konuştum . Götürme gününe yaklaşırken oğlum bir anda bülbül gibi sakimaya başladı . Bende goturmekten vazgeçtim iyiki goturmemisim yoksa normal çocuğuma sırf daha fazla iş yapmis gibi fazla para almak için sürekli sikinit bulacaktı. 

Şimdi dediğim gibi 3.5 yaşında cümle kurmaya başladı . Ama zehir gibi herşeyi anlıyor yapıyor dinliyor .çok şükür korktuğum gibi çıkmadı . 
Çok şükür canım benim oğlum konuşuyor herkesle konuşuyor herkes anlıyor ama ebe hiç birini anlamadı bna diyor sen söyle ne diyor diye

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 107 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,797 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 222 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (335 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 946 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde İnci 67 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 193 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde İnci 67 (55 puan) tarafından soruldu

399,779 soru

11,958,203 cevap

36,124 kullanıcı