0 oy
283 göst.
Aile kategorisinde (99 puan) tarafından
Kizlar bogazlari asiri enfeksiyon olmus atesi 39 40 hep ilacla bile dusmuyor acile gittik serum yaptilar yine dusmedi birsey yiyemiyor yedigi ufak tefek seyleride ilacida kusuyor ne yapacagimi sasirdim hamile halimle bayagi zorlaniyorum bezleri islatip koyuyorum baska ne yapabilirim 6 yasinda oglusum canimdan can gidiyo o boyle olunca bebegimide etkileyecek üzülmem ama tutamiyorum kendimi :( 35 haftalik hamileyim 

6 Cevaplar

0 oy
(362 puan) tarafından
Canım öncelikle geçmiş olsun ılık su ile sil eklemlerini , başını bir de çok giydirme evin içi ılık olsun benim de beş aylık kızım var o da grip böyle yapıyorum 
(99 puan) tarafından
Bi tek atlet ve boxer'ı var üzerinde :(( salgin filan var galiba hastaneler doluyduu
(362 puan) tarafından
Evet biz İzmir deyiz burda da bütün hastaneler dolu biz bir aydır iyilesemedik Allah hepimize yardım etsin canım çok zor oluyor
(99 puan) tarafından
Amin canim napalim evlatlarimiz iyi olsunda biz gerekirse uykusuz gerekirse yorgun kalalim :((
-Reklam-
0 oy
(86 puan) tarafından
Kuzum ara ara ılk duş aldır benim oğlum ateşlenice bir fitil bide ılk duş iyi geliyor başka türlü ateşi düşmüyor geçmiş olsun inşaallah
(99 puan) tarafından
Fitil yapilmiyo buyuk cocuklara 6 yasinda oglum :((
(86 puan) tarafından
Valla canım benim oğlum 4 buçuk yaşında halla ateşlendimi veriyorum ayle doktorumuz da biliyor bittiği zaman direk ana gidiyorum oda yazıyor sağolsun
(99 puan) tarafından
Psikolojik acidan kesinlikle önerilmiyo buyuk cocuklara.. bende simdi sirkeli su koyuyorum eklemlerine bakalim boyle devam ederse yine hastaneye gideriz :(
(86 puan) tarafından
Sen bilrsin canım ilaç sonuçta ALLAH yardımcın olsun şafi ismiyle şifa versin inşallah
(99 puan) tarafından
Amin canim cok sagol ☆
0 oy
(2,840 puan) tarafından
kac gundur bizde ates oksuruk mahfolduk ben fitilde buldum careyi valla ikisinede kaktirdim fitili atesleri anca dusururduk
(99 puan) tarafından
Fitil kucuk cocuklara oluyo benimki 6 yasinda :(
(2,840 puan) tarafından
kiz paranox s olani benim oglana dr. verdi 10yasinda  beninkide ben bebisede kullandim ikiside hastaydi
(99 puan) tarafından
Psikolojik acidan fitil önerilmiyo büyük cocuklara..simdi bende eklemlerine sirkeli sulu bez koyuyorum yine dusmezse gidicez tekrar hastaneye :(
0 oy
(335 puan) tarafından
Salgın var. Düşmeyen ateş tehlikeli. Çocuk doktoruna götürün. Muhtemelen ya hastaneye yatırır ya da antibiyotik verir. 

Allah şifa versin. 
(99 puan) tarafından
Sagol canim  ...Antibiyotik yazdilar acilde bogazlari enfeksiyon olmus bayagi..
(335 puan) tarafından
Evet, ateşi düşer de öksürük gelebilir. Allah şifa versin hepsine
(99 puan) tarafından
Öksürükten de boguluyo suanlik ateside dusmüyor antibiyotik etki etmesi lazim ama ilaclarida yediklerinide cikariyo napcam bilmiyom allah yardim etsin cocugu hasta olan herkeze :((
(335 puan) tarafından
Aynen, çok zor. Allahım şifa versin
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Aynısını 1 haftadr yaşıyoruz incecik giydir dışarı çıkart az hava alsın balkona falan  elleri buz gibi oluyordu ama yüzü yanıyordu oğlumun bu sabah iyi oldu biraz  ıslak bez hep anlinda olsun
(99 puan) tarafından
Yaa salgin galiba dun acilde de öyle birsürü cocuk hasta 80 kisi vardi sirada :((

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
25 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 129 göst.
28 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
0 oy
8 cevap 272 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,134 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,383,035 cevap

34,882 kullanıcı

...