0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından

bliorm kimse beğenmiyor beğenmedi ama benim içime sinen hayalm deki isim börte hep derdm kmsede olamayacak isim koyucm DİE kocamda bana brkior tamamen isim knsunu ama kimse begnmior begenmemelrni kabullendm ama yinede kafami karstriorlr brz EFLİN İSMİDE HOSUMA GİDİOR SİZCE NASİL? VE BASKALRNA BAKARK FKRİMİ DGSTRSEMMİ ? YOKSA HAYALMDKİ GBİ İSTEDGM İSMİMİ KOYSAM?

8 Cevaplar

0 oy
(330 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bence börte ismi çok güzel yanlış hatırlamıyosam cengiz hanın karısının adıydı :) 

(57 puan) tarafından
gerçekten mi:) teşekkür ederim Beğendgn için:) bi anlamı daha var gökyüzünün sonsuz maviligi:)
(330 puan) tarafından
Boşver başkalarının ne düşündüğünü ben de eşime önerdim o istemedi bence güzel :)
(57 puan) tarafından
hmmmm :) kske eşinde gzl bulsyms
-Reklam-
0 oy
(6,360 puan) tarafından

Bence eflin cok guzel bi isim kulaga da hoş geliyo hem ileride dalga da geçemez cevresindekiler

(57 puan) tarafından
annem böğürtlen Dior börte ye :)))
0 oy
tarafından

Isim bence cok önemli kendi begeninden cok cocugunu da düşün. Ilerde okula basliycak belkide arkadaslari dalga gecicek. Yani kirmak da istemem seni icinden öyle geciyosa ne denilebilir ki.  Ama benim börtü böcek geçti yani aklimdan direk. Anlamina baktm merak edip anlami da cok manidar degil cengizhanin esinin ismiyms cok hos bi anlami da yok. Bilemedim özür dilerim kirdiysam da kusura bakma lütfen.

(57 puan) tarafından
bir anlamı daha var cnm gökyüzünün sonsuz maviligi :) ve kirilmadm canım teşekkür ederim düşünceni slledgn için:)
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Güzelim ileriyi düşün börte börtlek pörtlek çocuk ile okul cağın da dalga geçerler. Eflin çok daha güzel 

(57 puan) tarafından
börte nazlı koyuckdm ama bu gidişle dgstrcm isim dsncmi ztn:)
0 oy
tarafından

Doger tarafta da sormustun bunh aylardir hala kararsiz misin bence bu kadar kafa karisikligiyla bu ismi koyma derim ben eflin naz olsun mesela 

(57 puan) tarafından
takdir edersinki isim konusu ole kolay bisi değil :) zamanıda yok insan düşünüyor düşünüyor derken zmn gcior :)  ve eflin iyi ama anlamsz o kafami karstrioe
0 oy
(111 puan) tarafından

Börteçine türk birliği türk yurdu anlamina gelir onada bi bak derim :)

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Canm yanls anlama ama isim anlamsız geliyor kulaga herkesede tek tek anlatamazsn ki :( tabiki çevreye bakarak yasanmaz insanları takmamaj gerek ama ilerde cocugun güçlük çeker bencede koyma sen bilirsin ama koymasan daha iyi sanki. Ben eşime alya koyalm dediğimde bile dalga geçerler diyo bizim toplumumz daha yeni isimlere bu kaxar acık degıl malesef. 

(57 puan) tarafından
haklisin cnm maalesef dgller
0 oy
(90 puan) tarafından

Oglumun isminide kimse begenmedi begenmeyen begenmesin ben begenmisim. Begenmemis olanlarin hepsinin yuzune dedim sen istersen begen ben begendim diye buna annemde dahil

(57 puan) tarafından
eee snra ne oldu oğlun doğdu mu acaba? tepkiler nsl smdi?
(90 puan) tarafından
Henuz dogmadi ama kimse agzini acipda bisey diyemez ben sus pus oturan insan degilim lafimi soylerim acimadan ve isim fikrine alistilar artik
(57 puan) tarafından
ne koymaya karar verdin peki cnm
(90 puan) tarafından
Sina koyucam insallah herseyini bu isme gore hazirlatiyorum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 261 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
9 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek12 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 257 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 480 göst.
15 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Eylem ahmet (235 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...