0 oy
522 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Kizlar o kadar cok post okudumki bu adamlar neden bu kadar anne lafi dinliyor anlamadim ya sen evlenmissin yuva kurmussun cok sinirleniyorum cidden dun esime dedim iyi ana kuzusu degilsin dedim olsaydin hic cekilmezdin hem sen hemde o anan cekilmezdi dedim ama canim bosver annemi ben kari kuzusuyum diyo 38 yasinda adam neler diyor

10 Cevaplar

+1 oy
(2,423 puan) tarafından
İkisininde  kuzusu olmasına gerek yok ADAM olsun haklıyı  haksızı  ayırt estin yeter.
(31 puan) tarafından
Ay bana bunun ailesi cok cektirdi ilk gelinine herseyi dort dortluk alip bana bir catal dahi almadilar dugun yapmadilar bisry takmadilar esimdde bunlari goruyor o yuzden hep beni tutar
(56 puan) tarafından
Aynen ya asla benim tarafım da olsun istemiyorum sadece şu at gözlüklerini çıkarıp haklıyı haksızı görsün
Annesi kırıp üzmesin ama beni de artık uzdurmesin yetti ya yoruldum ya ne zaman onlara gitsem pişman olup dönüyorum dost mu düşman mı müslüman mı gavur mu anlamış değilim ya yine bi pazar günüm zehir oldu
Eğer iki gün arkaya kalırsam eşin de ne gidecem ondan kalandır die ne arayacam ya
-Reklam-
0 oy
(139 puan) tarafından
Aslında şöyle erkekler de görüyor herşeyi ama sadece annesi olduğu için kondurmak istemiyorlar 
(31 puan) tarafından
Aynen ben ilk evlendigimde esimin annesi gelip gidip eski gelinini ovuyordu bu cocuk daha diyordu bana esim bir anladi annesini o zaman bir daha yuz vermedi
(139 puan) tarafından
Kadınlar göstermeden onların görmesi lazım yoksa inanmazlar inanmıyorlar da zaten
0 oy
(466 puan) tarafından
Şükürler olsun benim esim de anneci degil ya. Yuvasını bilir eşini bilir kimseyi işine karıştırmaz.  Gerçekten yaşayanlar icin çok zor bir durum düzelmezlerde 
(31 puan) tarafından
Bir yuvaya baskalari girerse zaten o isin icinden cikilmiyor canim
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Vallahi haklıyı haksızı ayırt etsin eşini korumayı bilsin yeter ne benden yana olsun ne annesinden yana beni tutsun annesini atsın diyemem bende anne olucam oda bi anne o yüzden cidden vijdan terazisi dengeli olsun yeter canım 
(1,348 puan) tarafından
Canım biliyorsa zaten sorun yok o zaman mesafe koyarsın olur biter :)
(31 puan) tarafından
Koydum koydum mesafe 7 aydir gormuyorum dogum yapacam onada gelemyecekler rahatim ❤
(1,348 puan) tarafından
Hayat sana güzel şuan kız :D
(31 puan) tarafından
Aynen vala takmiyorum birseyi kafama esimde diyor takma yaslanirsin diyor
(1,348 puan) tarafından
Tabi fazla kafaya takmak iyi değil amannn sallamak daha güzel herşeyi
0 oy
(119,059 puan) tarafından
Ben 1 sene beraber yasadim 8 kisiydik ayiptir soylelesi ev hipodrom gibi at yarisi yapilir 600 metre kare sadece mutfak 100 metre kareydi yemek temizlik bulasik utu sen dusun gerisini esime 1 gun bile sikayet etmedim bi gun kendi gozuyle gorsun dedim sabir cektim bekledim

Sonuc: 1 ay oldu kendi evime cikali suan esim o eve gitmiyo ben zaten kusum annesiyle esim diyoki ben herseyin farkindaydim sen sabrettin onlar cok eziyet etti sogudum diyo 
(31 puan) tarafından
Aynen benimkide oyle ben daha gidip esime annen eski esinden bahsediyor demedim ama o anlar cunku yuzumden bilir insan uzuluyor sonucta sevip evlenmissin kactim bide
0 oy
tarafından
Cnm anne kuzusu ve karı kusuzu olsun istemem .ama haklının yanında dursun yeter bana
(31 puan) tarafından
Tabi oyle olsun ama anasinin huyunu biliyor benimki
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Anna kuzusu olunca kotu senin kuzun olunca hosuna gidiyor 

Yani illahi kuzumu olmasi gerekiyor 
(31 puan) tarafından
Yok sadece hakliyi haksizi ayirt etsin haksizlik yapmasin yeter ilk zamanlar anneme iyi davran kiramizi odesin diyordu cok sacma geliyordu bana bana annesinin demedigi kalmiyordu kendide biliyor ben iyi davranacakmisim kirami odeyecekmis
(5,519 puan) tarafından
Insanin icinden gelmesi lazim iyi davranmak icin oyunculuga ne gerek var ki
(31 puan) tarafından
Yapmadim o yuzden elin ayagin tutuyor git calis kirani ode dedim sonradan sonradan oda anladi iste
(5,519 puan) tarafından
Bencedee sana deger vermeyen birisine sen hic deger vermiceksin bu kim olursa olsun anladigim kadariyla esin kiymetini biliyor deger veriyor ne mutlu sana
0 oy
tarafından

Ayyy helle benimki hiç sorma yaa tam bir Anna kuzusu ...

0 oy
tarafından
Anasına düşkün olan karısına da düşkün olur derler ama öyle olmuyor galiba 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 243 göst.
2 Kasım 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,182 göst.
21 Aralık 2018 Aile kategorisinde Peri (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 727 göst.