0 oy
940 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Çoğu kişi burda açılan postlara aynı yorumları yapıyor , mesela genelde önce yapılan yorumları okuyup, konu hakkında fikri olmayan kişiler diğer üyelerin yorumlarının aynısını yapıyor ☺☺☺

Az önce yine gördüm bir üye post açmış , başka bir üye yorum yapmış , diğeride diyecek birşey bulamamış , yapılan yorumun aynısını almış yazmış ☺☺

Lütfen kendi düşüncelerinizi belirtin, yorumlara bakıp aynı yorumları yapmaya gerek yok ☺

23 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Ben cevabımı yazıyorum sonra yorumları okuyorum aynısı yazan çok oluyor bazen siliyorum bazen umursamıyorum Bence biraz kötü düşünmüşsün gibi geldi 
(1,060 puan) tarafından
Aynen bencede düşünce yanlış bende yorum yaptığımda ayni yorumların oldugunu görüyorum yada benim yazacagimi yazmişlarsada fikrimi aynıda olsa yaziyorum bu fıkır çalmak değildir
tarafından
Kötü düşünce değil kız :) fikir beyan etmek başka bişi ama benim kalkıp senin fikrini kopyala yapıştır yapmam başka birşey :)
tarafından
Ya elbet bir iki tane vardır ama hepsi öyle değil ben çok ama çok denk geldim yaa ben yazıyorum bir bakmışım başkası yazmış yazmayayım mı yani
tarafından
Laf olsun torba dolsun ıste :)
-Reklam-
0 oy
(119,114 puan) tarafından
Bazen banada oyle oluyo ama denk geliyo sanmam bilerek yapildigini
tarafından
Kız bazen çok dikkatli bak , anlarsın vallahi :) :)
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Bende bazen denk geliyorum öyle konulara canım ama bazen de biri yazarken diğeride öyle yazıyor tesadüf oluyor ** haklısın bi çok konu o şekil
tarafından
As önce bir üye almış diğer üyenin cvbini kopyala yapıştır yapmış :)
(2,596 puan) tarafından
Hadi ya o kadar mı :) belki o da tesadüftür :)))
tarafından
Tesadüfler ahhh ahhh :)))
0 oy
(12,883 puan) tarafından

Mesela me gibi yorumlar :) Doğum yapan kişilere vs zaten aynı yorumlar yapılıyor :)

tarafından
Yok kız doğum değil mesela biri fikir danışır bu konuyla bilgisi olan biri yorum yapar , diğerinin alakası yok oda yorumun aynısını yapar ,doğum yapan biri ile yapmayan biri aynı bilgiye sahip olamaz ki ☺☺☺
0 oy
tarafından
Aynı fikirdelerdir belki .  
tarafından
Yok kız aynı fikir değil , ☺
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Belki tesadüftür hııı:)))))
tarafından
Kız öyle tesadüf mü olur ☺☺☺
0 oy
tarafından
Bazen bende öyle oluyor denk geliyor aynısı değil bence
0 oy
tarafından

Ben bilinçli olduğunu sanmıyorum kimse o kdar gerizekalı değildir yzana para da vermiyorlar bı fikri yoksa bakar çıkar ne kopya çekecek :D

tarafından
Aynı fikirde olmak başka mesela :)

Ama söylenenin aynısını demek farklı ,

Geçen gün bir üye post açmış işte bu konu hakkında deneyimi olan bir anne fikrini yazmış , diğer annede almış yorumun aynısını yapmış , postu açan kişi yorumun altına soru sorunca bu seferde bilmiyorm canım doktora şöyle demiş :) :)
0 oy
tarafından
Yani bunu bende sevmiyorum genelde diğer yorumları okumam resimli vs haric cok dikkat etmem bilmediğim konularda da yazmam herkes kendi fikrini söylemeli
tarafından
Evet işte benimde demek istediğim bu , bende fikrim varsa söylerim yoksa , başka cvplari alıp cvp olarak vermem , çünkü bilgimin olmadığı bir konuya yorum yapmak doğru değil
0 oy
(5,519 puan) tarafından

Kimis oo uyee 

Olabilir yazabilir belki ayni fikirdedirler
tarafından

Geçen gün bir üye post açmış işte bu konu hakkında deneyimi olan bir anne fikrini yazmış , diğer annede almış yorumun aynısını yapmış , postu açan kişi yorumun altına soru sorunca bu seferde bilmiyorm canım doktora şöyle demiş :) :)
(5,519 puan) tarafından
Yani butun kelimelermi ayni puan kazanmak icin falanmi acaba
tarafından
Evet cvbin aynısını alıp yapıştırmış yorum olarak , hani sadece puan için ,
Soru sorulunca da bilmiyorm doktora git sor demiş
(5,519 puan) tarafından
Hahaha delimidir nedir ☺️☺️
0 oy
tarafından
Bende farkindayim kimi kastettigini anladim isim vermicem ama anladim canım: )))
tarafından
Vallahi baktıkça güluyorum :)
tarafından
Kiz yeminle anladi son yorumlara bak duzeltti kendini artik kimseyi kopyala yapistir yapmiyo hahaha :))))))
tarafından
Allah iyiliğini versin güldürdün beni Allah senide güldürsün :) :)
tarafından
Aminn sagoll canimmm :)))
(5,519 puan) tarafından
Banada yazin kimm oo bak olurum meraktan ozelden yazin ☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından

İnsanlar bazen aynı düşüncede olabiliyorlar :)

tarafından
Kız ja kopyala yapıştır neyin nesi ☺☺☺
0 oy
tarafından
Ben okumadan yazıyorum bakıyorum yazanlar da olmuş 
tarafından
Sen arada dikkat et bana hak vereceksin
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Kiz millet yapilan her yorumumu okuor :Oben okuyamam sahsen her yorumu kndi yorumumu yapar birakirim ama belki herkes o zmn ayni fikirdedir bazen yaptgim yoruma dalanlar oluor vay efendim sen nasil boyle dersin die belki insanlarimiz farkli goruste olanlari hazmedemiodur tepki almamak icjnde ayni yorumu yapiolar olabilirlerde ne bilim degisik birsey ya 

tarafından
Kız mesela biri fikrini yazdığı zaman hani insan anlıyor , ama bugünde farkketim bazı üyelerin yorumlari kopyala yapıştır
(5,913 puan) tarafından
O derece diosun yazmaya useniolardir o zmn :D
tarafından
Evet kız :))()
0 oy
tarafından
Aynı fikirde olan insanlar olabilir aynı şeyleri yazmak okumamak anlamına gelmiyor bence
tarafından

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ayni dusunceye sahip olamazmiyiz
tarafından

(3,024 puan) tarafından
Ahahhaha yok okadar da degilde :D aahha
tarafından
Vallahi :) hayret kaldım , hem.yorum yapmış hem bilmiyorm doktora sor demiş :)
0 oy
(798 puan) tarafından
Sen ona gicik kapmissin sanirim:)
tarafından
Yok kız ne gıcık kapacam , :) Allah senjn iyiliğini versin emiii ❤
0 oy
(103 puan) tarafından

Şahsen ben okumadan cevap yazıyorum bazen bakıyorum benimle aynı fikirde olanlar oluyo ama dediğin şeye bende denk geldim ama ona bakıp yazmışmıdır muamma :)

tarafından
(103 puan) tarafından
Djfjffh sıkışmış desene :)))
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Ben öyle yapmıyorum valla:D

tarafından
Vallahi sen akıl küpusun , bilgi küpusun ☺❤❤❤
0 oy
(2,652 puan) tarafından
Ben hiç yorumları okumadan yazıyorum sonra bir bakıyorum aynısını 10 kişi falan yazmış yani ne denilebilir ki insanlar soru soruyor ona insanlar ya olumlu cevap veriyor yada olumsuz biri dua yazıyor amin veya inşallah biri bebeğini paylaşıyor maşallah falan yazıyoruz ki herkes öyle yazıyoruz bunda birşeyy yok ki 
tarafından
Kız maşallah yada amin hepimiz deriz ,

Ama cvplarin kopyala yapıştır olduğunu görüyorm bu durumu herkes yapmiyor bazı kişiler yapıyor :))
(2,652 puan) tarafından
Boşver takma canım :)))

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 848 göst.
29 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 448 göst.
0 oy
10 cevap 208 göst.
0 oy
19 cevap 540 göst.