0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından
Çarprazıma yeni bina yapıldı bir kaç kişi taşındı ikinci katta oturan psikologmuş güya adamın balkonu çarçöp dolu ne varsa doldurmuş kağıt karton vs... Bugün sigara içiyorum baktım adam kağıt  toplayanları çağırmış o kartonları kağıtları balkondan aşşağı savuruyor alt katındaki kadında kendi balkonuna çamaşır sermiş yazık hepsi bembeyaz toz içinde kaldı kadının çamaşırları balkona çıktım ne yapıyorsunuz siz dedim görüyormusunuz kadının çamaşırları var adam bana görmediğini söyledi ama görünmeyecek gibi değildi üstten bakan rahat görür kadın evde değildi galiba çünkü çıkmadı balkona yada cama görmedi eşimin işten gelme saatiydi fazla uzatamadım girdim içeri konu uzarsa büyür diye eşim dahil olur kavga çıkardı.. Adam söylediğim halde atmaya devam etti merhamet diye birşey kalmamış 

11 Cevaplar

+1 oy
(119,254 puan) tarafından
İste sirf bu tarz insanlar yuzunden apartmanda yasanmiyo 
-Reklam-
+1 oy
(67 puan) tarafından
Okumak ve insan olmak arasında ki fark işte. Ne kadar okul okunursa okunsun insanın kendisinde, vicdanında bitiyor iş.
+1 oy
(370 puan) tarafından

Canım piskolog olabilir ama coğu erkek bu kadar ince düşünemez :ermm:

(2,047 puan) tarafından
Aslında böyle diye diye yozlaştırdık erkekleri yok öyle, düşünecekler, düşündürteceğiz düşünmek zorundalar, ben eşime sürekli anne gibi tembihliyorum dısarda şöyle ol böyle ol evdede her işi yapar sağolsun, erkek diye yapmaz demiyelim kişisel düşünelim, nacizane fikrim canım yorumum incitmek için değil
(370 puan) tarafından
Sen öyle istiyorsun bende öyle olsun istiyorum oğlun varmı bilmiyorum ama kendi oğlumu öyle yetiştirmeye özen gösteriyorum ama geçmişten gelen bi kafa yapısı var ve bazıları asla değişmez çünkü yetiştirilme tarzı odur suçlu oda değil zten uyarıldığında bilerek yapmadığını söylüyorsa gerçekten düşünmemiştir
+1 oy
tarafından

İsde kendi evin olcak ama tek katlı olacak ohh miss karışan dörüşen yok miss gibi köyümü bu yüzden çok seviyorum 

+1 oy
tarafından
Bazıları çok düşüncesiz gerçekten 
0 oy
(798 puan) tarafından
Adamin para kazanmadi kagit satarak kadinin camasirlarindan daha onemli demek icin .Dusunceli okuz derler böylelere madem dusunuosun in asagi ver kartonlari.
0 oy
tarafından
Karşı komşuya söylersin gerekirse ama eşinle paylaşma ki böyle dengesizler yüzünden eşinin da başi ağrımasın. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Böyleleri parası olupta parayla okuyan mevki sahibi olanlar aslında kafası hiçbişeye basmayanlar diploma almış ama insanlıktan nasibini alamamış olanlar
0 oy
(557 puan) tarafından
Anlayış çok önemli okumakla adam olunmadığını bir kere daha gördük cnm 
0 oy
tarafından
Erkekler kadınlar kadar titiz dgl canım maalesef ınce düşünmezler 
0 oy
tarafından

Okumakla adam olunmaz bunu 182949292922. Kere yine anladım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 174 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,017 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 244 göst.
13 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anonim (311 puan) tarafından soruldu

379,342 soru

11,354,717 cevap

34,829 kullanıcı

...