0 oy
608 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

3 yıllık evliyiz eşim  ortak işte  çalışıyor çok çalışıyor ve yoruluyor ama en başından beri para alamıyor azar azar verip en azından faturalarımızı ödüyordu azar azar da harclık veriyordu şimdi hiç bişey vermiyor 100 falan zor arada ... başka işlere de başvurdu eşim geri dönüş olmadı üstelik gebeyim evimiz de kiraydı en azından o zaman onu karsılıyordu şimdi  kendisine daire düşmüş otura durun dedi sevindik kira parası bize kalır diye onu da kesti kotta ve rutubetli küflü havasız daire çok şükür tabii o evi bulamayanlar var ama bebeğim için hamile oldugum için eşime annemgilde kalalım dedim  annemgilde kalıyoruz uzun zamandır.. Ben eşime çok üzülüyorum onunla işlerden  paradan çocuğumuzun geleceğinden konuşup incitmek istemiyorumo yüzden buraya yazdım amacım sadece içimi dökmekti bu kadar :ermm: dua etmekten başka yapacak bişey yok sanırım :(

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum eşinde tez zamanda iş bulur inşallah 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne iş yapıyorlar birlikte 
tarafından
düzenlendi
İnşaat işçisi
tarafından
Adam yani eniştesi sizin mağduriyetinizi görmüyor mu ? Vicdansizlik bu ya akrabayla tanidikla ne iş yapacan nede alışveriş Allah yardımcın olsun
tarafından
Mağduriyetimizin farkında sorsan kendisinde de para yok o kadar inşaat işi alıyorlar halbuki zamanında batmış borçlana borçlana kredi çekiyor ötekine yatıryor bizde başımızın caresine bakamıyoruz sabredin diyor daire vercem size diyor vaad veriyor öyle :(
tarafından
İnşallah o dediğini yapar da en azından çektiğine değer ...
tarafından
Bu böyle gider bence :/
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım. Başka iş aramaya devam etsin. İnşallah yeni iş bulur. O şekilde çalışılmaz karın tokluğuna bile çalışmış olmuyor
tarafından
İnşallah canım Allah büyük deyip sabrediyoruz
0 oy
tarafından
Ah canım benim ya rabbim hakkınızı almayı nasip etsin Inşallah hakkınızı yiyenin boğazında kalsın ne diyim inşallah her şey gönlünce olur 
tarafından
Aminn canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun zor bi durum 
tarafından
Öyle sabrediyoruz Allah büyük canım sağol
0 oy
tarafından
Eğer kayınvalidenle anlaşabiliyorsan devam edin kalmaya ayrı ev sizi yorar en azından çocuguna destek olur annesi lohusa iken önüne yemek getirebilir annen gil de eşin rahat edemez 
tarafından
Kalmaya devam ediyoruz bizde canım smdilik sıkıntı yok haklısın lohusayken de iyi olur
0 oy
tarafından
Rabbim kolaylık versin
tarafından
Amin teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Allah yardımcıniz olsun kuzum :(

tarafından
Aminn canım Allah razı olsun :/
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun zorunu kolaylaştırsın bulur inşAllah en kısa zamanda iyi yapmissin bu konuda esine acıkmamakla adam dahada bogulabilir çarezisim diye üzülebilir
tarafından
Amin canım intihara giden insanlar tanıyorum çok şükür ki o boşluğa hiç düşmedik Allah büyük dedik sabrettik belki de inancımızdan güçlüyüz bilmiyorum
0 oy
(452 puan) tarafından

100 lira ney ya çocuğamı veriyor evli barklı adam düzgün aylık bir maaş versin bir zahmet eniştesi çocuğunuz olacak hem nasıl gidecek bu düzen böyle olmaz ki çocuğun bezi vesayresi  zaten büsürü para ( içini dökmekle en iyiysini yapıyorsun keşke bende içimdekilerini döke bilsem :() ALLAH yardımcın olsun inşallah eşin tez zamanda düzgün bir iş bulur 

tarafından
İnşallah canım bu iş böyle gider Rabbim hayırlı kapılar açar inşallah tez vakitte düzelir her şey :( Rabbim senin de içinden geçen ne sıkıntı varsa üzüntün, duan varsa yardımcın olsun çözsün bian önce inşallah dualarını da kabul etsin içindekileri özelden bana da dökebilirsin canım❤️
0 oy
tarafından
inşallah düzgün bir is bulur esin
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Allah sağlık versin canim gerisi hallolur inşallah uzmemeye çalış kendini bebeğini düşün 
tarafından
Öyle tabi ki o kadar haklısın ki en önemlisi sağlık gerisi hallolur..

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 445 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde azrabicer22gmail.com (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 362 göst.
0 oy
5 cevap 296 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kaktusgil (618 puan) tarafından soruldu
+3 oy
37 cevap 1,326 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bayan Anonim (24 puan) tarafından soruldu

384,655 soru

11,506,660 cevap

35,160 kullanıcı

...