0 oy
598 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından
Bu gecede yalnızım bugün yemek kokusu sindi üzerime alamadım duş az önce girdim bebeğimi uyutup banyoya... Özellikle geceleri sanki evde biri var gibi banyodada beni izliyor gibi geliyor normalde korkmuyorum ama banyodayken çok korkuyorum gözlerimi kapatmadan yıkanıyorum birde hep kulağımda bebek ağlama sesi acele acele çıkıyorum banyodan 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,265 puan) tarafından

Bende bAnyodan korkarim

hata gece asla yapamam  ama bebek sesi yok 

Bi kere bir dizi izlemiştim kadın sürekli bebek sesleri duyuyordu bende çok etkilendim 3 yıl bana öyle oluyordu ama şimdi yok öyle bir sey

Sürekli dua oku canım kimse yokken banyo yapma 
(728 puan) tarafından
Canım ben hep geceleri yapıyorum gündüz fırsat olmuyor ev yemek derken eşimde gece vardiyasında çok istisna evde olduğu zaman mecbur geceye kalıyor... Ben duyuyorum bunu benim lohusalığımda kaldı bu balkona çıkıp sigara içtim gece bu saatlerdeydi bebek çığlığı duymuştum ben halada geceleri duyuyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Cnm dua ile gir dua ile cik ve ewde biri varken giriver dusa eger korkuyorsan.
(728 puan) tarafından
Kuzum genelde hep yalnızım eşimde vardiyalı çalışıyor aslında banyo kapısına yazıp astı eşim ama unutuyorum okumayı
tarafından
Korkma cnm dilinden duayida eksik etme Allahin izni ile hic biseycik olmaz
+1 oy
tarafından
Öncelikle bu psikojik olabilir ya da bende sizi korkutmak istemem ama ozur diliyorum bilirsiniz ki evin icinde musluman olan varliklarda yasar sizinle beraber size zararlari olmaz fakat kotu olanlar sizin cesaretinizi sinar sakin ola cesaretinizden odun vermeyin hemen korktugunjz an ayetel kursi nas felak okuyun ya ben ben obur odadan obur odaya gidemezdim dua bile edemezdim korkudan ama silkelendim kendime geldim Allah dedil felak nas dedim ve cok sukur eskisi gibi korkum yok.
(728 puan) tarafından
Canım ben hiç korkmam aslında belirttiğim gibi lohusalığımdan bu yana bu kaldı bende gece geç vakitte lohusayken balkona çıktım sigara içmeye onların sesini duydum yine evde yalnızdım
tarafından
Ama cesaretinizi toplayın eger bunj yapamiyorsaniz da tek kalmayın :)) Allah yar ve yardımcıdir dinleyebiliyorsaniz acin evin icinde kuran okusun suda var eger iman zayifliginiz varsa buda boyle.seylere sknti acabilir o misal Allah affetsin bende namaz veya oruc yapamiyorum duzenli sekilde ben hala bile arada irkilirim ama eskisi gibi degilim.cok sukur.
(346 puan) tarafından
ya canim sen ne guzel açıklayıcı yorumlar yapiyosun dikkatimi cektin
tarafından
Allah razi olsun insanlara bir nebzede olsa yardimim olur diye ama burada bazi insanlar tanidim sordugu soruyla alakali degil ama kendisini gebe oldugu icin dusunup kimyasal bir urunden uzak durmasi icin yorum yaptim resmem bana saldirdi densiz herkes sizin gibi bakmiyor ince dusunceniz icinde tesekkur ederim ☺
+1 oy
tarafından
Ben hep oyle oluyorum canım aliştık ya bebek sesine hep kulagımıza geliyor korkma canım inşallah Allahın izni ile bişy olmaz
(728 puan) tarafından
Canım ben hiç korkmam aslında belirttiğim gibi lohusalığımdan bu yana bu kaldı bende gece geç vakitte lohusayken balkona çıktım sigara içmeye onların sesini duydum yine evde yalnızdım ondan beri korkuyorum
tarafından
Hımm lohusayken benlede çok ugraştılar cnm kagıt yaptım hm bna hm kızıma iyi geldi
+1 oy
(1,403 puan) tarafından
Refleks cnm korkma bende de oluyo arada bi ama umursamiyom allahım var diyorum dua okuyorum geciyor
0 oy
(111 puan) tarafından
Bende öyleyim banyo dan çok korkuyorum bugün randevum var diye banyo yapayım dedim gece 3 te kızım hastaydı o saatte anca fırsat oldu tam banyoya girdim suyu açtım birden elektirikler kesildi odum patladı nasıl banyodan odaya koştum hatırlamıyorum çok korktum 
0 oy
tarafından
Evini sirkeli su ile bı sil.bide bol bol oku sürekli oku kendini 
0 oy
(40 puan) tarafından
Beni anlatıyorsun yanlız değilsin bende duş alırken hep kızım ağlıyor sanki yanlız duş alamıyorum eşimle alıyorum gözlerimi yanlıken kapatamam 
0 oy
tarafından
Bende tek başıma banyoya giremem gündüz yada gece fark etmez mutlaka eşimi yanıma alırım bende korkuyorum çünkü 
0 oy
tarafından
Bnnde öyle bir hata yaptım eşim nöbetteydi temizlik yapıp oğlumu da karşıma aldım 5 dk yıksnırım dedim suyu çok sever oğlum yıkanmsya başladım öyle bir ağladı ki banyoya sokamıyorum girince ağlıyor artık Bnnde korkarım tek bir dha da asla eşim yokken girmedim 
0 oy
tarafından
Dua et gir çık canım evde biri varsa yap
0 oy
(557 puan) tarafından
Zaten gece banjo yapmak dürüst değil ha bebek emziriyorsan eğer o dk yapman gerekiyorsa bir şey diyemem her başına su dökdüğünde  besmele çeksen  hiç birşey den korkmazsın cnm 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 308 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde plns_01 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 420 göst.
0 oy
11 cevap 327 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 274 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu