0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Öncelikle bismillah. Hanımlar oğlumun odasının camında böyle bi Streçe sarılmış toprak var. Ben incelemek için yarısından kırdım. 

Eşimle daha önceden de konuşmuştuk umreden  toprak getirdiğüni biliyorum hatta Tv nin yanında tutuyoruz. bunu da bebek yeni doğduğunda toprağı streçleyip sarıp beşiğine kaynanam koydu diye hatırlıyorum. Ama unutmuşum bugün ilk kez görmüş gibi oldum İlk korktum resim attım whatsapp ten sordum kabul etmedi unutmuş resimden tam anlayamamış ama Şimdi hatırladı onayladı zaten. Nazardan ve şeytanlardan korumak içinmiş diyor kendi koyduğunu kabul etti. Ne yapsam sizce bebek doğduğundan beri huzurumuz azaldı. %80 falanken şimdi %30 anca. Bebek hep sıkıntı hep sorun. Ben aşırı tahammülsüz ve sıkıntıdayım. Kaynanam haklı ve masum olabilir ama bunları evden nasıl uzaklaştırabilirim? Gerçekten bilenlern önerileri varsa alırım. Bu arada cadde üstünde oturuyoruz camın önü kirli o tuzlar da tozları turuyor orda silmeden çektim şuan silemem bebek uyuyacak inşAllah gereksiz yere takılan olmaz

11 Cevaplar

0 oy
(265 puan) tarafından
Evden nasıl uzaklaştırılır bilmem ama öncelikle bol bol felak nas okuyun 

Ayrıca kutsal topraklardan evinize getirme konusunda bilinçsiz  olmanıza şaşırdım her giden 1 avuç toprak alsa ne olur sizce?? Benim görümce ve kv  gidince onlara demişler kutsal diye götürdüğün toprak hayır getirmez çalmış götürmüş gibi olursun diye ne kadar doğru bilemem..
(331 puan) tarafından
Ben getirmedim bir avuç da değil. Yorumunuz için teşekkür ediyorum
-Reklam-
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Böyle şeylerle hiç işim olmaz inanmamda. 
(331 puan) tarafından
Nazar ve büyü haktır. İslam dininde yeri vardır. Ancak yine de herkesin yaptığı tutacak diye bir şey yok. Rabbimin izniyle ol dediği kadar olur. İnanmam derseniz kuranda yazanı inkar edersiniz. Ayeti inkar dinden çıkarır Allah korusun. Güzelce yaşayabilmek nasip olsun
0 oy
(5,308 puan) tarafından
Eyer umreden getireleren toprksa belki bebek kormaması için bazıları kuran falan koyıur ama pencere önüne nye koymuş onu anlamadım
(331 puan) tarafından
Ben ilk kez duydum. Çok ilginç geldi.  Ama beşiğe koyduğunu kabul etmişti korkupta ben koymuş olabilirm camın önüne
0 oy
(294 puan) tarafından
Sitkenin içine koy at bunu yada deniz akan ırmak şelale varsa besmele çek at evinde her gün bakara aç bebeginde dinlesin yüksek sesle bütün odalarda duyulsun rabbim korur büyü şüphen varsa da evini sirkeli suyla sil 
(331 puan) tarafından
İnşAllah canım teşekkür ediyorum
0 oy
tarafından
Hiç bir dey yapma bir hocaya danış lütfen toprak büyüsü olabilir 
(331 puan) tarafından
Bu isimde büyü Duydunuz mu yoksa ihtimal olabilir mi diyorsunuz
tarafından
Duydum kayinvaldemlere yapılmış içeriğini söylersem korkabilirsiniz şöyle derseniz söyleyeyim
(331 puan) tarafından
söylerseniz daha iyi olur tabi ama etkisini merak edi Ben
tarafından
Ya ben korkmam pek böyle şeylerden ama tedbiri almak lazım ölü toprağından yapılıyor eşle arayı bozma evde huzursuzluk soğukluk işlerin hep kötüye gitmesi falan internet e yazincada çıkıyor bakabilirsin ama oradaki medyumlara güven olmaz bir hoca sart
(331 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum yok ben de korkmadım Allaha teslimiz ondan gelene razıyız. yalnız kolaylık versin Rabbim
0 oy
(435 puan) tarafından
Hiç bir büyü duadan daha üstün değildir.

Allah izin vermediği müddetçe kimse büyüyle filan size zarar veremez. 

Bol bol Ayetel Kürsi, Felak nas okuyun ve evinizi sirkeli su ile temizleyin. 

Hatta şampuanınıza da bir iki damla katabilirsiniz. 

Ben hiç korkmam büyüden filan. Çünkü dünya dua üstüne kurulu derler. Duanın gücü büyüden kat kat daha fazladır diye düşünüyorum.
(331 puan) tarafından
Öyle çok şükür dualara sığınıyoruz Rabbime sığıyoruz da dediğiniz gibi elimziden geleni de yapalım koruyalım kendimizi inşAllah
0 oy
(616 puan) tarafından
Mutlaka suya at Deniz, göl, nehir bol su olmalı yoksaa suya tut kesin çözüm bu Allah muhabbetinizi arttırsın inşallah canım 
(331 puan) tarafından
İşte efendimizin kabrinden gelen topraksa dökmeye de korkuyorum saygısızlık olur diye
0 oy
(119,151 puan) tarafından
bilemedim ev kacunci kat oraya nasi konur
(331 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
4. Kattayız
0 oy
(1,597 puan) tarafından
topraktan baska bir sey var mi icinde canm ? ac dok... buyuden supheleniyorsansa akar suya doke bilirsin.. evin her yerini esinin ayakkabina kadar sirke scrat evin her kosesine nas felak ayetel kursi oku ufle...
(331 puan) tarafından
Sprey şisesine koyup her yere sıkayım inşAllah teşekkür ediyorum dua ediniz
0 oy
tarafından

Ne streçe sarılması bacım kuşlar yuva yaparken yapıyor bunu kendi ağzındaki salgıyla toprağı birleştiriyor :getlost:

0 oy
(1,024 puan) tarafından
Hiç bir bilgim yok canm bir hocaya danışman daha mantıklı 
(331 puan) tarafından
Hiç bildiğim hoca da yok da cami hocasına sordurayım en iyisi
(1,024 puan) tarafından
En iyisi o cnm

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 2,399 göst.
0 oy
7 cevap 352 göst.