0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben bi yere dalınca çirkin yuz görüyorum acaba bu neden olabilir. muska kullanıyorum korkuya iyi geliyor ayetel kursi dualar ama gördüğüm şeyden korkmuyorum ama bana sinirli çirkin bi yüz görüyorum acaba ne yapmam lazım 

4 Cevaplar

0 oy
(213 puan) tarafından
Muskayi bu yüzden mi kullaniyorsn acaba başka bir sebebi var mi
tarafından
Peki bu hastalık mı önemsencek bi şey mi
(213 puan) tarafından
Yani önce doktora görünmelisin zatn çoğu doktor eğer durumun farklıysa tıbbi bişey değil der baya araştırma sonucu bunları öğrendikten sonra hoca araştırmasina geçersin
tarafından
Anladım cnm  teşekkür ederim bend böyle yapayım
(213 puan) tarafından
Aynen inşallah şifanı bulursun canim
tarafından
Amin inşallah cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
İyi bir hocaya görünmen lazım ben de 2.3 sene yaşadım hastanede yatarak atlattım Allah kimsenin başına vermesin Cok kötü birşey ölümden döndüm sende ya hastaneye giderek yardım al yada iyi bir hocaya danış bana hiç bir hoca derman olmadı maalesef
tarafından
Peki gördüğümüz şeyler ne olabilir  gerçek mı acaba dua okuyunca korkmuyorum allaha sığınıyorum  muska da korkuya iyi geliyor korkumu azaltıyor çok şükür korkmuyorum sadece görmek istmiyorum
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Ben de oyleyim ama bence benim bilincimden kaynakli diye düşünüyorum
tarafından
Başlarda korkuyordum  ama sonra muska takınca korkum geçti ama aklıma geldikçe düşündükçe görüyorum
(1,334 puan) tarafından
Valla sen ne kadar korkar dusunursen o kadar rahatsızlık hissedersin çünkü birazda psikolojik oluyor elinden geldigince düşünme dualar oku evinde ac dinle canim benim
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ay bazen bendede oluyor o en yakın zamanda.iki gün önce yatağa yattım gözlerimi kapatim çirkin bı yuz geldi hemen gözlerimi açıp geri kapadım sonra.gelmedi genelde uykuya yattigim zaman oluyor banada
tarafından
Ben kapının camına bakınca hemen görüyorum her gun ama alıştım zamanla geçer belki diye bekliyorum  muska kullanıyorum korkmuyorum ama öyle şeylerde görmek istemiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 310 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde plns_01 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 420 göst.
0 oy
11 cevap 328 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 356 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu