0 oy
2,333 göst.
Diğer kategorisinde (3,770 puan) tarafından

Kaçtıktan sonra neler değişti? Neler yaptınız? Aileniz baristi mi? ANNenizin durumu ne oldu size karşı? 

Annem ben kaçtıktan sonra çok fazla yıprandı yani benim gidişim annemi yıktı üzüldü çok dgsti yıkılmak iyi gelmedi.s 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Babamı aradı eşim kızınız karım torununuz oğlumdur dedi o gün bugündür çok şükür herşey yolunda elhamdürillah ❤☺️
tarafından
2 evliligin mi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben canım ilk 3 ay çok kötüydü sonra barıştık hiç birşey olmamış gibi babam geçmişin lafını asla ermez bir kez ağzından kaçma lafını duymadım eşimi benden çok tutar hiç kaçmamış gibiyim inan 
tarafından
Bende diyorm bu kiza niye isindm kader ortagiymisiz kiz :)
tarafından
Canım benim eşimi çok seviyordum ve onunla mutlu olabilcegime inanıyordum ama babam ailesi yüzünden yok dedi ve hakli cıktı ailesi 5 lara etmeyen iğrenç insanlar ama eşim onları dahi benim icin yaptıkları için sildi beni haksız çıkarmadı onu secmem de şükür ilk kactugimda çok kötü oldum babama çok düşündüm ama herşey unutuldu gitti
tarafından
Oyle oluyo canim bende ayni hatayi yaptm 5 yil once simdi damatlari daha cok seviliyo iyiler bi sorun kalmadi sanki istemis normal gbi hersey Rabbim agiz tadinizi bozmasin ailesi destek olsa boyle olmazdi bazilari kndi yapiyo iste
0 oy
tarafından
Esime beni bir sene vermediler zaten ondan once iki sene konustuk16 yaşında basladi hersey nisanlandik ve babam iki sene bekletti askerliği bitsin uni son senesini okusun dedi 20 yasinda evlendim suan bes bucuk aylik evliyim esim cok dedi kacalim kavusalim ama annemi babami gordukce ileriyi düşündüm onlar ne yapar gittigimi ve onlarin öğrendiğini vs hayal ettim sonra dedim ki çocuğum olursa aynisi başıma gelse ben ne yaparım o yüzden iyikide kacmadim ailem esimi seviyo cok iyiyiz şükür. Ama dayimin bi kizi nisanlisi ile kacti dugune bi sene var diye sonra bi sene konusmadilar ve baristilar suanda gayet iyiler yani
0 oy
(3,617 puan) tarafından
6 sene oldu canim annemle hemen barıştık konuştuk başka ile kaçtım baba ocagina 6. Ayda geldim babam affetti ama soğuk davrandı bidaha geldiğimde kucağımda oglumla geldim ilm torun ve erkek babam dayanamadı affetti tamamen bidahaki senede babamlasın olduğu sehire tasindik bu sefer onlar emekli  oldular kendi memleketlerine taşındı Simdide oraya tasindik onlara yakınım aramız çok iyi allaha şükür ailem Arkamda oğlumu torundan öte tutup babamda annemde oğulları gibi seviolar 6 ay once kiz kardeşimde kaçtı ona çok farklı davranıolar babam affetmek istemio rabbim kimseyi şaşırtmasn keske gelinligimle çıksaydım ama mecburdum kaçmaya yoksa sevmedigim tanimadigm biriyle evlendirceklerdi.
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Kaçmadım ama düşüncem şu illaki aralar düzelir kimse dile getirmez ama annen babanın özellikle babanın yüreğinden bir ömür çıkmaz o hayal kırıklığıda belli etmezler umarım hiç bi kızımız yapmaz bunu her anne kızını oğlunu güzel güzel evlendirmeyi ister ve kaçanların yüzde 90nı belli bi süre sıkıntı çekiyo baaya çevremde gördüm çok ana baba ahı galiba
0 oy
(4,134 puan) tarafından

Ablam kaçti ve annem hep hergün agliyodu bulşik yikarken  arabada her yerde :( annemde babama cok üzülüyodu ben cok kizgindim onlari öyle görünce.  Ama simdi 10 senedir evliler Elhamdülillah 

0 oy
(170 puan) tarafından
6 sene olacak hala barışmadılar annemde korkusuna konuşamıyor benimle aileden kimse konuşmuyo..çok zor allah kimseye yasatmasin ana baba varken yokluğunu yaşamak 2.ye hamileyim torun falan bahane. Mezhep sorunu var bizde 
(142 puan) tarafından
Mezhep sorun yapilmamali aslında sevince herşey bitiyor ortadan kalkıyor benimkiler de öyle sorun mezhep değil ama eşim annemle gorusturmuyoe çok zor
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Bende kaçtım çok pişmanım 3 gün sonra barıştık annem en çok yıpranan o oldu. Tek pişmanlığım annemi mahvetmem şuan çok şükür eşimi abimden ayırmaz lar. Eşimde kendi annesine vermediği değeri benim anneme verir. Ben aramadan eşim arar çok şükür iyiler. Ama başta dediğim gibi en büyük pismanligim annem oldu..
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben kaçmadım benim daha farklı durumlar oldu ama ikisiyle de hala görüşmüyorum  Allah onları bildiği gibi yapsın. Anca ölü haberleri gelir gömmeye giderim.
(12,264 puan) tarafından
Cussss  kız öyle denirmi  ki çok geçerli bir sebebi olması lazım kız ALLAH  korusun anneye  babaya öyle söylenmez  hakları ödenmez
tarafından
Cok uzucu :(
tarafından
neden oyle yazdin anlatmak ister misin
(887 puan) tarafından
Sana bunu soyletecek maptilar cnm
(636 puan) tarafından
İnanın ç ok çok geçerli birçok sebebim var. Anlatsam bir kişi bile çıkıp haksızsın demez eminim ama ben derdini anlatmayı seven biri değilim. Sağolun yine de
0 oy
(1,348 puan) tarafından

Benim babam 8 sene önce vefat etti zaten bizimkilerde sahip çıkmıyordu ben hep tek ayaklarımın üzerinde durdum eşimle tanıştım evlendim kimsenin haberi yoktu sonradan oldu konuşmuyorlar konuşmasınlar zaten konuşmuyorlardı da :D:D

0 oy
(142 puan) tarafından
Kaçarak evlendim hemde 3 ay tanıdığım bir kişiyle yani esimle benim babam yok zaten baba yerine koyduğum 1 dedem 2 dayım var. Annem konuşmam ben dedi tabi hepsinin evleri ayrı dayimlara gittik konusmaya kabul ettiler tabi sonra nisan yaptık ben esimle ailesiyle kalırken sonra düğün yaptık dayımlar da evde kinami yaptılar sonra ayrı evime çıktım esimle annem hala konuşmuyorlar ama ben gizli gizli konuşuyorum pişman miyim bazen evet bazen hayır. Şuan zaten hamileyim 4 aylık Allah hakkımızda hayırlısını versin çıktığımız yere geri dondurmesin rabbim 
0 oy
tarafından
Benimki görücü usulü oldu
(8,867 puan) tarafından
Aaa gorucu usulu olmaz kaçarak olması lazm, ve merak edip girmek yasak :D :D
tarafından
Ama bu merak herrr kadında vardır.  Bizler çünkü meraklı melehatlarızzzz :D :D
(8,867 puan) tarafından
Ahahha aynenn :D
0 oy
(217 puan) tarafından
Ben kacarak evlendim annemn ustuje cok gttiler ama dugunume falan geldiler kusluk falan olmadi sukur 
0 oy
(103 puan) tarafından
Bende kaçarak evlenmiştim ve hayatımda en büyük pişmanlığım da bu oldu. 6 ay sonunda bulunduğum nokta karnımda kızımla baba evi...
(887 puan) tarafından
Cok zor cnm son durumun ne
(103 puan) tarafından
Yok avukatla falan görüştük yarın davayı açıyorum
(103 puan) tarafından
Ben barışmak için yine konuşmaya çalıştım ama o çok ağır sözler edip ne beni ne çocuğu istemediğini söyleyince yapacak bişeyde kalmadı
tarafından
nasil yani kabul etmedi mi simdi naptin nerdesin
(103 puan) tarafından
Eğer annesinin yanında yaşamaya devam edersem kabul edermiş bende istemedim şuan ailemin yanındayım destekleride herzaman üstümde şükür ki
0 oy
tarafından
Kaçmadım ama merak ettim girdim ve yazdım :))))
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Merak ettim bi kaçını okur cikarim :))
0 oy
tarafından
Kaçarak evlendim hayatım hem iyi hem kötü yönde değişti ailem hemen barıştı bir hafta sonra yipranmadilar çok çünkü çeyiz felan vermediler  maddi olarak hiç etkilenmediler 

Ve üç sene birlikte oturdum kaynana gorumce zehir etdi her gunumu ve kayinkbabam beni hiç sevmedi eşim beni pat diye kaçırmıştı yabanciyim ben esim turk  ne yapsam göze batıyor du kayın babam en sonunda sabah kahvaltısına oturmadim diye sktr git ananın evine saygısız dedi esimde evdeydi ağlaya ağlaya gitdim 10 gün orda kaldım eşya aldılar eşimin parasıyla kendi beğendiler gelinlik bir tanıdık vardı onu getirdiler tarihi eserdi ayakkabı bir akrabadan ödünç aldılar gelin ayakkabısı kınada evdeki elbisemi giydim ve 

evimide ayrıldıktan sonra   annem halı bir çaydanlık bir tava bir 24 parça tabak ütu elektrik süpürgesi ve bir askı aldı bu kadar :( ve çok eksigim vardı ev dizmek kolay değil mutfak yatak oda cocukoda halim yoktu durumumuz da yoktu :(
0 oy
(640 puan) tarafından

Yorumları okudumda daha cok kacmayanlar  girmiş bende meraktan girdim :D

0 oy
(1,437 puan) tarafından
Ben kaçarak evlendim. Benim annem de senin annen gibi çok yıprandı babam keza gene öyle. Annemle gizli konusuyor uz babam affetmiyor. Ablalarım abilerim ile hiç konusmıyorım.Kaçtıktan sonra değişen tek şey ben oldum. Çok değiştim bazı şeyleri göz ardı ettim yani kendim çok değiştim. 2 senelik evliyim bu arada canım. 
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Bizim kaçış çok olaylı oldu annem çok hastalanmış vs vs hatırlamak istemiyorum canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 345 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (951 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 746 göst.
0 oy
42 cevap 1,277 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,030 göst.
20 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu