0 oy
284 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (281 puan) tarafından
Kızlar biraz önce haberlerde izledim salgın varmış istanbulda iki çocuk gripten vefat etmiş Rabbim herkesin yavrusunu korusun siz bebeğinizin hasta olmaması için neler yapıyorsunuz ne gibi önlemler alıyorsunuz.

7 Cevaplar

0 oy
(10,046 puan) tarafından
Karantinaya alıyorum kimseye gidip gelmiyorum, kimseyide kabul etmiyorum bu aralar
(281 puan) tarafından
Bende öyle yapmayı düşünüyorum aslında
(10,046 puan) tarafından
Hastaneye gidiyorsun hasta olup dönüyorsun şaka gibi dimi:/ çünkü muayene ettikleri yere her çocuğu yatırıyorlar pislik dolu valla gitmiyorum hasteneye bile geçmiş olsun kuzum o emzikten değildir meme reddi olabilir Didommm
(2,840 puan) tarafından
memedede inatlasiyo evet :( ama corba meyve puresi vs.de yemiyoki en sevdigi seyleri verdim yine yemedi
(10,046 puan) tarafından
Büyüme atağı oluyor kuzum bazen Asena'da zor emiyor hele adet olduğum zaman sütün tadı değişiyormuş hiç emmiyor zorlama bakalım elbet yer inşallah:(
(2,840 puan) tarafından
kiz ben dogumdan beri adetde olmadim:( dr bugun sordum cevabi şu: didemcimmm emziriyorsun bu yuzden 1 seneye kadar adet olmamaniz normalllll bunu herkese soyluyorum ama bu demek degildirki hamile kalmicaksin korunnnn ^ dedi cunku dogumum cok zor gecti ve o doktor girdi kadin asla unutmuyo beni ya okadar hastasinin icinden beni taniyo cunku cok zorlanmisti
-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından
Doğduğundan beri kalabalığa sokmuyorum misafir ortamına  avmye falan. Salgın  olmasa bile kalabalık kapalı yerler  cocuklari bir süre sonra hasta ediyo ister istemez
0 oy
tarafından
Korkudan evden dışarı çıkarmıyorum o gün kontrolü vardı hastanede çocuklar öksürüyor ateşli kusuyo 
0 oy
(56 puan) tarafından
Ya oglum yakalandi 1 yasinda atesi 40 oldu hic bisey yiyip icmiyo 1 haftadir uyumuyo cok zordu sukur bugun biraz daha iyi artık allah kimseye göstermesin 
0 oy
(335 puan) tarafından
Evet, 1 aydır falan var zaten. Bebek ve anne arasında daha kolay bulaşıyor üstelik. Evdeki herkesi de geziyor. Tekrar da ediyor Malesef.

Biz olduk, atlattık sayılır. Ama öksürük gitmiyor. 

İnatçı yüksek ateş, titreme, halsizlik, iştahsızlık, bazen de kusma ve ishale dönüyormuş. 
0 oy
(769 puan) tarafından
Benim de geçtiğimiz perşembe kontrolüm vardı saç dökülmeden dolayı kızımda götürdüm hapşırık ile geldi şimdi çok az öksürük ve burun akıntısı var pişman oldum resmen 
0 oy
tarafından

Rabbim yardım etsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 148 göst.
18 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 307 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 587 göst.