0 oy
376 göst.
Diğer kategorisinde (7,972 puan) tarafından
Iyi aksamlar kizlar 6. Haftamdan beri mide bulantisindn ölüyorum resmen ilk midem bulandiginda hastanede yattim 3 gün yarin 11. Haftama gircem daha da şiddetlendi mide bulantim şimdi zar zor bişeyler yedim hapimi içtim

Sizce acile gidiyim yatiş yapiyimmi vitaminsiz kalirmi bebek sizde de böyle oluyomuydu

8 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
42.haftaya kadar kustum 

Ama bi vitamin eksikligi olmadi bebek suan senden besleniyo zaten 

Ama cok kotu olursan bi git serum taksinlar

Ben evde 2 kere bayildim açlıktan susuzluktan
(7,972 puan) tarafından
Bende gece gündüz demedn kusuyorum hastedede yatmak istemiyorum bi hap verdi doktor hiç mide bulantisi icin yazmiyo vitaminle ilgili seyler yaziyo bakalim belki iyi gelir
-Reklam-
0 oy
(133 puan) tarafından
Canim ben iki gebeligimde de o derece asiri olmadi istersen git bir acile serom filan ye kuzum kendine gelirsin 
(7,972 puan) tarafından
Hastanede yatmak istemiyorum cnm gidersem direk yatis yapiyolar ne yapsam bilemedim bi turlu 6. Haftadan beri uğrasiyorum
(133 puan) tarafından
Allah yar ve yardimcin olsun canim inş uzun surmez kuzu
(7,972 puan) tarafından
Insallah cnm ya
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kizlar gercekten cvplariniza cok ihtiyacim var
0 oy
tarafından
9 ay kustum ve peynir ekmek ile beslendim hep, şükür birşey olmadı. 
(7,972 puan) tarafından
Of 9 ayyy dilekolay gercekten e iyi gelen bisey oldumu cnm
tarafından
Zencefil çayı.
0 oy
(327 puan) tarafından
Canim gecmis olsun cok zor biliyorum bende 6inci haftadan 13.haftaya kadar mide bulantisindan bisy yiyip icemiyodum serum fayda olur diye taktirdim bifaydasi olmadi toplamda bulantidan 10kilo verdim doktorun kan ve idrar testi istemismiydi bebek senin depondan besleniyomus bu haftalarda yani merak etmene gerek yok testlerden bdeponun durumuna bakmisti doktor serum alinca rahatliyosan sen bilirsin yinede Allah yardimcin olsun cnm cok zor  
(7,972 puan) tarafından
6. Haftamda gittim 3 gun yattim hastanede ama istemiyorum hastanede yatmak haplarimida kullaniyorum fayda etmiyo
(327 puan) tarafından
İstemiyosan sabretmekten baska çaren yok cnm
0 oy
tarafından
Acile git ilac filan versinler kuzum bisey yiyemezsen bebeginde zayif dogar vitamin ilaclarin varmi folik asit devit filan bende senin gbiydm ilaclarla ayakta kaldm valla yinede 9 ay istifra ettm dusun
(7,972 puan) tarafından
Pazartesi kontrolum var cnm o zaman giderim
tarafından
Aynen kzuum bi kac gun idare et bakalm zor ya valla ceken bilir
(7,972 puan) tarafından
Su içsem geri çikariyorum bitmiş bi vaziyetteyim valla
tarafından
Kilo verirsin canim oyle
(7,972 puan) tarafından
Tek bebek iyi olsun hic bisey umrumda degil
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Canım bebek anne karnında 3 aya kadar annenin kanından beslenir bence acile git 
(7,972 puan) tarafından
Egr biraz duzelmezsem gidicem cnm mecbur
(1,816 puan) tarafından
Öyle yap cnm geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Doktor kussan bile ye demişti bebek beslenir merak etme demişti cnm birde bende tuzlu kraker ise yariyordu
(7,972 puan) tarafından
Paket paket tuzlu kraker aldim hic bi ise yaramadi bnde

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 675 göst.
4 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ♥İᒪK ᗩᔕKI KᗩᒪᗷIᗰİᑎ♥ (7,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 211 göst.
0 oy
4 cevap 419 göst.
9 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,150 puan) tarafından soruldu

399,855 soru

11,960,366 cevap

36,128 kullanıcı

...