0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (1,826 puan) tarafından
Bebegım 4ayına yeni girdi uyku duzenı allak bullak onceden daha iyiydi yaklasık ıkı haftadır boyle 1den once uyumuyo o da artık bitap oluyorum yani gece de ıkı saatte Bı mızmızlanıyo yoruldum artık agrısı yok emınım ac da olmuyo altı da temiz gunduz uyuyo ıkı uc kere birer saat bıde alsam 9gıbı uyuyo 11de kalkıyo bıdaha 1e 2ye kadar ıskence edıyo resmen hem de cok uykusu varken bile dırenıyo onceden 10da uyur sabaha kadar sadece acıkınca kalkardı.. Uyku egıtumı dediler baktm biraz aglamasına dayanamadım uygularken inat biraz nefesi kesiliyor hemen aglamaktan sakinlesmıyp suan pes ettm attm yataga oynuyo birazdan cıldırır ve ben uykusuzluktan geberiyorum esim de ona vakit ayorayım diye bekledi uyuyakalms o da yardımcı oldu baktınuyuymıycak uzandı ıkımz de napcahmızı sasırdk artık 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı biz ama seninki bayağı küçük 
(1,826 puan) tarafından
Bıde adet agrısıyla ugrasıyorum iyice gerildim ya
-Reklam-
0 oy
(2,423 puan) tarafından

• Uyku mu o neydi bacım yenen bisey mi ? :ermm::D

Hep  bu espiriyi yapıyorum  ama napim uykuyu unuttum:D 
(1,826 puan) tarafından
Yapma ya nolcak boyle
0 oy
(964 puan) tarafından

Ama bu biziz:'(

(1,826 puan) tarafından
Daha yeni uyudu birazdan da acıkır da kalkar
(964 puan) tarafından
Daha yeni uyumadi. Uyumuyor uyumayacakta biliyorum :(
0 oy
tarafından
Ah bnm 23 günlük kuzum var buyudkce uykusu saati artck diye seviniyorum dahami kötü oluyorlar yaa :(
(1,826 puan) tarafından
Saat 2de uyudu zorla cıldıracaktım yasadıkca goruyorz ben de sonrasını dusunuyorum
0 oy
(352 puan) tarafından
Oo saat iki de uyusa ters takla atarım sabah 7 ye kadar ayakta benim kızım :)
(352 puan) tarafından
Yedi de uyudu ya canım öğlene kadar yatiyo gün içinde de toplasan iki saat var yok aynen bende tükendim eşimle nöbetleşe bakıyoruz artık :)
(1,826 puan) tarafından
Hastanede kadının biri tavsiye etti bana ikizlerim var birisi uykuyu sevmıyo lavanta yagı damlt yastgna hemen uyuyo dedi Bı deneyelim mi acaba
(352 puan) tarafından
Deniyelim kizz bişey olmaz sonuçta yastık :) yada doktora sorayım bı ondan sonra:))
(1,826 puan) tarafından
Sor bana da soyle ya
(352 puan) tarafından
Soyleyim canım inşallah sorunca yazıyım sana
0 oy
(134 puan) tarafından
Ay aynı benimki. Bizde 4 aya girdikten sonra uykuyu sapıttık. Etrafı keşfetmeye başladılar ya uyumak istemeyip direniyolar sanırım. Benimki uykudan ölüyo ama inat ediyo uyumamak için
(1,826 puan) tarafından
Aynen oyle ılle etrafa bakcak atak haftası yavrum gunduz kesfe cık diyorum yok ınat

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 452 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 127 göst.
2 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
19 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 228 göst.