0 oy
699 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından
Bir sürü zaten sıkıntım var çocuk durmuyor bi taraftan temizlik yapmaya çalışıyorum adama dedim yüzey temizleyici al gözlerini pörtletiyor bittimi ne çabuk bitti daha yeni almıştım yeni dediği 3 ay önce her eve bişey al dediğimde gözleri pörtlüyor daha yeni almıştım diyor sanki keyfe keder istiyorum ayakkabı ruj istiyorum evin ihtiyaçları yani sinir etti beni sabah sabah bağırmaktan artık sesim kısıldı 

18 Cevaplar

+2 oy
(451 puan) tarafından
Allah kolaylik versin 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
:) iki sene istemesen biz iki senedir temizlik malzemesi almiyoz ne kullaniyon demezler ki :) onlara göre gereksiz şeyler 
tarafından
Neyle temizlik yapyorsun canım
tarafından
Ben kendim için demedim ki ben alışverişi kendim yapıyorum zaten :)
+1 oy
tarafından
İlla şimdi mi lazım falan zaten cocukla uğraşıyoz amann
+1 oy
(3,669 puan) tarafından
Valla ben gidip kendim alıyorum para ne yaptın diyor fişe bak diyorum susuyor zaten bisey de diyemez sonra bana ev pis derse kalk kendin yap derim :)
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız sirkeli su yap onla sil mikrop temizler bunun için evi yakmaya değmez :) 
+1 oy
(2,575 puan) tarafından
Allah'ım tek benimki değilmiş. Bu toz ne ara bitti bu domestosu napiyon içiyon mu he içiyom sanada yapım mi güzel oluyor sekersiz
(208 puan) tarafından
Ahahhaa :))
(2,575 puan) tarafından
Sinir ediyor ya insanı ben çalışıp senin temizlik malzemelerine para veriyorum anca diyor ama evde biryer kirli olsun buranın halı ne diyor bende veriyorum bezi eline hayrina siliver diyorum
(208 puan) tarafından
Erkekleri anlamak çok zor canım
+1 oy
tarafından
Bu erkekler hep mı aynı yaaa
+1 oy
(455 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım
+1 oy
(10,330 puan) tarafından
Erkek adama ne be temizlik malzemesinin ne kadar gittiğinden içmedim deseydin bitti diyosan alacak yani. Versin maaş kartını sana sen ondan ala idare edersin 
+1 oy
(1,240 puan) tarafından
Evi temizleme kalsin pisligin icinde hatta yemekte yapma sordugunda ver veristir bacim...
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun canjm
0 oy
tarafından
Erkekler anlamıyor bu şeylerden zaten 
0 oy
(119,250 puan) tarafından
Allah yardimcin olsu 
0 oy
tarafından
Valla arkadaşlar baştan nasıl alıştılarsa öyle yapıyolar. Benim eşim evlendiğimiz gün maaş kartını bana verdi. Evi ben çekip çeviririm. Eşime bi traş parası bide telefonun fatura parasının veririm. Sigarası var onuda alır koyarım parasını vermem. Öyle yetiştirmişler. Ne alıp verdiğimi yinede söylerim. Yani evin deterjanına kadar neden karışılır hiç anlamış değilim. Allah yardımcın olsun 
tarafından
Sağol canım :) yani evlenmek bazılarına ağır geliyor. Yani bazı erkekler kaldıramıyor. Bekarken ye iç yani para hesabı yapılmayınca, evlendikten sonra zorlanıyorlar. O yüzden nasıl alıştılarsa öyle devam ediyorlar. Şükürler olsun dışarı bile çıkmaz, çıkacaksak beraber çıkarız. Bende atanamadım üniversiteli işsiz kervanında evdeyim şimdi bide hamile olunca artık bi süre daha iş düşünemicem :/
(1,016 puan) tarafından
Ben de aynıyım ya sorma üni oku evde oturuyorum ilk sene çalıştım hamile kalınca bıraktımBenim eşim tutumlu ya 6 yıllık memur hep ailesine vermiş sonra birikim de yaptı düğün felan kendine ufakta arsa almıştı.O yüzden hiç sorgulamadim
Ama şu da gerçek eşler nasıl alisirsa öyle gider hayatta yemeği ve temizlik işlerini konuşan erkeği sevmem
tarafından
Bide fatura hesabı,  niye bu kadar geldi diye. Valla ben babamda da görmedim. Annem şu alınacak, fatura şu kadar der. Babam kızar ne bana söylüyosun git ne istiyosan al diye. Aman şükür bu halimize ya.
(1,016 puan) tarafından
Kesinlikle şükür halimize.  Rabbim yardımcısı olsun böyle adamların karilarina
tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından

Erkek milletine bulasik makinası temizlik ürünleri yemek ekmek gereksiz geliyo işde ne diyim allah yardımcın olsun 

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Içecek değilsin ya canım . Tövbe tövbe . Benim herif ne istediysem sorgusuz alır gelir eksik olmasın. 2 gün önce aldığım şeyi 2 gün sonra yine isteyeyim neden diye bile sormaz, gider alır. 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
tarafından
iciyorum arada de sanki dedigin gibi kendine ozel bişey

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 159 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma ay (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 194 göst.
22 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 282 göst.
7 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 450 göst.

379,297 soru

11,353,418 cevap

34,824 kullanıcı

...