0 oy
2,070 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından
21 haftalık hamileyim bilirsiniz ki doktorlar kontrole çağırıyor ben de kiminde gidebiliyorum kiminde gidemiyorum hastaneye gideceğimiz zaman eşime birşeyler oluyor şimdide haberi vardı halbuki yarin hastaneye kaçta gideriz dedim ne hastanesi daha gecen ay gittik ya her ay hastane mi olur diye kızdı ben napayim ikili test yapmadım götürmedi cinsiyet dedim zorla ona gittik üçlü yaptılar 3 hafta sonra sonuç çıkacak dedi şimdide bana kızıyor cinsiyeti de öğrendi bi daha hic gitmek istemiyor bu nasıl mantık allah aşkına

22 Cevaplar

0 oy
(344 puan) tarafından
Şişirmeseydi seni öyleyse canım kusura bakma ama mecbur her ay götürerek onun keyfine kalmamış Allah korusun tutki ters birşey oldu nasıl müdahale edecekler eşine aynen böyle söyle nasıl onun vebalini alabilecek 
-Reklam-
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm benim esim deli oluyordu ona kalsa her hafta gidecektik ben suram agiriyo bas8m dönüyor çocuk oyna.adi fazla diyince hemen kalk gidelim her ay hastaneye gittiğinde mutlaka gelirdi son ay haftada 1 gitmeye başladım onlara bile bende gelecem 1 aylığına şehir dışına calsmaya gitti  ozaman bana video cektirdi  ozelde oldum dogim haneye alınana kadar yanım da elimi tuttu ben sancıyla boğuşurken gelip terimi silip durdu aklımdan öpüyordu dayan hayatım oğlumuzu kucağınıza alacağız az kaldı diye baya destek olmuştu sağ olsun  erkekler değişiyor bazıları ilgili olurken bazıları ilgisiz cnm 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,047 göst.
16 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 310 göst.
16 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Miracin annesi (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 751 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 192 göst.