0 oy
958 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Neymis efendim eltim aksamlari 10 çeşit yemek yapiyirmus ben 2 çeşit yapiyirmusum bende bu gun 10 çeşit yapacam 

Nohut 
Pirinç pilavi 
Yesil mercimek pilavi
Yaprak sarma
Patates haslamasi
Mercimek çorbası 
Salata yogurtlu erişte 
Baska ne yapa bilirim?

27 Cevaplar

+20 oy
(4,285 puan) tarafından
Tatlı olarak vezir parmağı yapta anlasın kocan
tarafından
Cevabına hayran kaldım :D
(4,285 puan) tarafından
Ole değil mi ne demek başka kadınla kendi eşini kıyaslamak. Kadin da senin abin veya kardeşin eve saha çok para getiriyor gibi bi örnekleme ile konuşsun bakalim ne tepki verecek
(3,901 puan) tarafından
Ahahahahahaha süper bi fikir koptum:)))
tarafından
Bencede
tarafından
Yorumu okuyunca koptum:))))))
-Reklam-
+5 oy
(1,657 puan) tarafından
10 cesıt ne yapıyomus israftan baska bı booook degıl yanı insan kendine 10 çesıt ne yapar be  sidik yarışına gırdıgine degmez ama yap valla hergun yap yap koy ıkı uc gune bı Alısverıs yapsın da gorsun neyın ne oldugunu habıre su bıttı bu bıttı de 10 cesıt yemek istemek neymıs anlasın
tarafından
Anlamiyir iste canim anlasin die yapacam
+2 oy
tarafından
Ya Bi inat yapma yenilmiyecek çöp olacak sonra yazıktır günahtır o yemeğin Bi tanesine muhtaç onca insan var eşinin terbiyesizliği o bosver 
tarafından
Az az yapacam iki gun yesin akli basina gelsin die yapacam canim yoksa soyler durur
+1 oy
tarafından
İnsanlar kuru ekmek bulamazken bunların hepsi yenmeyip çöpe gidecek bunun farkındayım içim acıdı o nimetlere ey Yarabbi sen olmayanlara ver az verip daraltma çok verip şaşırtma lütfen ziyan etme onca yiyeceği lütfen 
tarafından
Az az yapacam canim birer tabaklik kalirsada yarin yesin die yoksa sürekli söyleyip duracak
+1 oy
(3,901 puan) tarafından
Cacik yapabilirsin..tatli yap hafif sütlü bisey..zeutinyagli taze fasulye yapabilirsin..köz patlican salatasi yap..kirmizi közlenmis bibier salatasi da olur 
tarafından
Ola bilir canim
+1 oy
tarafından
Eltin misafir gelio die yapmıştır sanki hergun mu yapio o kadar yemek. Ben gün oluo tek çeşit yapiorm iki kişiyiz atilmasin çöp olmasın die yazik günah 
tarafından
Yok kuzum öküz abartiyor oda 2 çeşit yapiyor 3 gun yiyorlar
tarafından
Ya temizlik yemek işlerine karışmamali erkek. Önüne yemek koyuyo işte ne ik mik edion ye işte nie kiyaslayip kirio seni
tarafından
Susarmi susarsa kilibik olur canim
tarafından
Üzüldüm .. dene bakalım yap o kadar yemeği iki üç gün koy dur önüne ne dicek
tarafından
Bende aynen oyle yapacam
0 oy
tarafından
O zman oraya gdp yesin ben yiyecem kadar yapiyom de ne inat edyonki madem öyle ordu mi besliyoms evde 10 çeşit pisirpde
tarafından
Yoksa akli basina gelmeyecek
0 oy
tarafından
Hepsi yenecekmi çok merak ediyorum abartmayın canım bu kadar 2 çeşit ancak yeniyor ne besliyorlar onlar evlerinde 10 çeşitlik? 
tarafından
Aslinda oda 2 çeşit yapiyor 3 gun yiyorlar
0 oy
tarafından
10 çeşit yemek mi yapıyormuş pardon da evde 20 kişi mi yaşıyorlar? Baska kadınla kıyaslamak nedir yaaa. Ben olsam tam tersi bi makarna yaparım valla bak. 2 çeşit bile cok sana diye. Bu sıcakta zaten yemek yenmiyo yiyeceği 2 tabak yemek yani evde fil de beslenmiyordur heralde. Vezir parmağı yap yanına da anlasın :D
tarafından
Bugün bu kadar yemek yapim ki cenesini kapatsin yoksa susmaz
tarafından
Hepsini yicek mi bakalım cok merak ediyorum yani. Allah sabır versin bacı
tarafından
Amninnnn canim amin
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Bugun tek seferligine yap bakalim tepkisi ne olacak

Onu ne koyuncada söyle  hepsini yiycn 10 çeşit yemek istiyorsan madem.

tarafından
Bende onun icin yapacam canim
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Kocam bana bunu dese o günün akşamına değil 10 çeşit yemek o yaptığım 2 çeşit yemeği bile yapmam :ermm: akşam eve geldiğinde hani yemek diye sorduğunda da ne yemeği yemek felan yapmadım git eltimde ye o 10 çeşit yemek yapmıştır şimdi derdim,bence boşuna uğraşıyorsun hem o yemekler hep ziyan olacak yazık günah 

tarafından
Anlamaz bacim laftan anlamaz
0 oy
(107 puan) tarafından
Bu kadarı israf bence bi inat icin kim naparsa yapsin ben umursamam
tarafından
Susmasi icin yapiyorum
(107 puan) tarafından
Bnm eşimde surekli şunu yap bunu yap der hicbirini yapmam cunku bilmedigim biseyi yapamam bildiklerimden devam
tarafından
Yapmadigim zaman sen beni takmiyon diyor
0 oy
tarafından
O nasıl kadinmis hergun 10 cesit yemek yapıyormuş :D misafire bile 10 cesit yapılmaz. 
tarafından
Öküz abartiyor canum yoksa oda 2 çeşit yapiyor
0 oy
(580 puan) tarafından
10 dan fazla yap kuzum bak ne diyecek 

cok yaptin diye tantanada ederler
tarafından
O zamanda benim konusmaya hakkım olur
0 oy
tarafından

Eşine sınır yapip israf etme cnm ben 1 çeşit yapiyorum. Bide salata tmm yenmiyor çünkü

tarafından
Kuzum az az yapacam ki gorsun kapatsin çenesini yoksa konusur durur
tarafından
Ozman sıkıntı yok
0 oy
(6,053 puan) tarafından
10 cesit bol bol yap 10 gun ayni yemegi yesin de gorsun 
tarafından
Yok az az yapacam ki gorsun kapatsin çenesini yoksa konusur
(6,053 puan) tarafından
Ne deisik bi insan ya eltinin kotu huylarinida taklit et bence
tarafından
O zaman Büşra kötü der canin
(6,053 puan) tarafından
Herkes isine geldigi gibi iste
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kız pirinci bol mu buldun öyle her yerde pirinçli bisi.. hepsi aynı tarz.. 
tarafından
Sadece pirinç pilavi ve yaprak sarma var kuzun
(9,651 puan) tarafından
Bence menü alakasız olmuş hem nohut hem mercimek çorbası hem mercimek pilavı hem erişte hem pilav hem sarma hep aynı türler..  yerinde olsam meze tarzda birşeyler yapardim hepsi sulu yemek ve benzer şeyler..  

Havuç tarator yapabilirsin makarna salatası kısır patates püresi zeytin yağlı fasulye tavuk sote falan..  menü uyumsuz olmuş bence :)
tarafından
Yemez ki oyw seyler canim boyle yemeklere alismis
0 oy
(4,237 puan) tarafından
10 cesite yemek yeniliyormuymus acaba hayret ediyorm cok yemek yapanlara valla benim esim de cok pisirme tek cesit yap der hep yemez cunku
tarafından
Abartiyor canim abartiyor
(4,237 puan) tarafından
Aynen ne gerek varki birkac gun yapta markete alisverise gitsin surekli gorur ozaman☺☺
tarafından
Bende oyle yapacam
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Bence kimse için böyle davranma içinden ne gelirse onu yap kendin ol sen iki çeşit yaparsn oburu 10 çeşit seni kabul edecek böyle etsin sonradan üzülürsün canım söyleyim.
tarafından
Akilanmasi lazim canim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Gozu doysun :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 696 göst.
30 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 362 göst.
16 Şubat 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 366 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 674 göst.
18 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı