0 oy
859 göst.
Diğer kategorisinde (341 puan) tarafından

Ben 2 ay hamile kaldim evlendikten sonra suan 13 haftalik hamileyim cok heycanlanmistim abimin esi bizdeydi o aldi testide hani herkeste olur ya ilk zamanlar cocugum olmucakmi diye b3ndede ole olmustu cok sevindim agladim elim ayagim titredi esimi aradim hemen sulaleyi aradim:D

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 aylik evliyken mi düşündün bebegim olmayacak mi diye:)
(2,484 puan) tarafından
Ben ilk gunden dusundum :DdDd
O yuzden 2.ay hamile kaldim :d
tarafından
hayirlisiyla al kucağına inşallah canim
-Reklam-
0 oy
(314 puan) tarafından
Hazır olmadığım için aglamıştım şimdi kızım 25 günlük çok şükür 
(314 puan) tarafından
Saglıklı bir şekil de inşallah
(341 puan) tarafından
Amin insallh
0 oy
tarafından

Test bozuk çıktı ya la dedim:D

(341 puan) tarafından
Sasirdin beklemiyodun cunku yaa vsrya deseler en cok bu zamana kdr mutlu oldugun an ne diye o ani solerdim
tarafından
Aynen kuzum ben kan tahlilinde bile inanamadım hala inanamıyorum doğunca inanırım inşallah:)))
(341 puan) tarafından
Yaa bende hemen dogacagi gunu bekliom minnosun :))
tarafından
Allah hayırlısıyla kucağımiza almayı nasip etsin kuzum
(341 puan) tarafından
Amin insallh cnm
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Herkesi aradık mutluluktan ağladım 

(341 puan) tarafından
Ahah esim sasirmis taklitimi yapiyo agliyodum haber verirken ahaha
0 oy
(640 puan) tarafından

Çok karışık duygulara kapılmıştım:D

(341 puan) tarafından
Ahaha kiyamam bende agladim yaaa cok mutlu oldum
0 oy
(682 puan) tarafından
Aynı ben valla bende evlılıgımın 2. Ayı hamıle kaldım bebegım olmayacak sandım ama annemlerde yıen Bı yaptım hamıleyım ooo sevıncten havaya uctum esim inanamadı 4 tane daha test getirdi onlarıda yaptım ayni gece cisim yok su ıcıyorum gelsın diye.. :))))) :/
(341 puan) tarafından
Ayni benimde inanmadi ama eve geldi sasirdi mutlu olfu baya oda
0 oy
tarafından
Adetim çok duzensizdi gine hamile değilim.diye tam 15 gün sonra test aldık:D Eşim bekliyordu beni tuvaletin kapısının önünde direk çift çizgi cıktı hemen eşime gösterdim sürat ifadesini hiç unutmuyorum onun şaşkın şaşkın:D Ben ilk çok sevindim sonra ağlamıştım:)))
(341 puan) tarafından
Ay ne guzel yaa bu yaramazlari cok seviyoz teyzesi karnimda cikarip opesim geliyo
0 oy
tarafından
Evlendikten 1 sene sonra isteyerek oldu onda tamam biliyodum ama yinede cif cizgi görünce sok oldum hicbir tepki veremedim suan kizim 6 yasinda ikincide isteyerek oldu yine ama ona sevindim aksam esime süpriz yapmistim 
(341 puan) tarafından
Benim agzimda bakla islanmadi hemen soledim
tarafından
Yok benimki 4 aylik olacak haftaya hala annemler falan bilmiyo bikac kisi biliyo sadece ayip diye soylemedim
(341 puan) tarafından
Heycwndan soledim vallh sole kizzz
0 oy
(70 puan) tarafından

Ben niye odunum bu kadar ya öğrendim sonra eşimi aradım süpriz yumurta geliyor muş gözün aydın dedim kapattım eve geldim arka arka ya 3 bardak kahve içip yattım uyudum :'(

(341 puan) tarafından
Ahahaha ulan sende bi degisik olmus bazen insan yansitamiyo ki
(70 puan) tarafından
Belkide herşeyin hevesi kursağımda kaldığı için dir
0 oy
(451 puan) tarafından

Bnde 2 aylik evliyken hamile kaldim bilmiyodum ama doktor bnde kist oldunu soledi ama gebelige engel deildi bnde cocugum olmicani dusundum bigun esimle baba evine gittik bn kaldim esim eve geri dondu bi fal sonucu test yaptim falimda olumlu seyler cikti fala asla inanmam ama o heyecanla kapildim resmen sonra test aldim yaptim ve pozitif cikti hemen esimi aradim soledim hamile oldumu manyagin soyledigi ilk cumle hele teste iyi bak saginda solunda cinsiyetide solemiyor mu baya guldum ona ve simdi 2ciye gebeyim bunu ogrendimde de cok agladim :D

(341 puan) tarafından
Ay bende vllhi anlatilmaz duygu rheheh bizimki saskindi ilk kabullenememisti
(451 puan) tarafından
Benim ki bu ikinciye inanmadi gunum ne zaman gecse test istiyodum her getrdiginde negatif cikti artk adam umidini kesmisti son istedigimde de bida almiyim hamile deilsindir dedi ama yanildi  hamile oldumu soyleyince inanmadi taki kan testi yapana kadar
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Aynisi canim agladim ve elim ayagım titremişti

ELHAMDÜLILLAH 

ALLAH tüm istiyenlere nasip etsin ♡Amin
(341 puan) tarafından
Amin saglicakla kucagimiza aliriz insallh
0 oy
(1,491 puan) tarafından

Bizde yazın anneme gitmiştik kapıda yakartop oynuyor duk bütün gençler dayım lar falan yengem ler sonra test almıştım dedim hazir yapayım bu baktım hamileyim çığlık çığlığa bağırdım o anki heyecan dayım falan kızdı bişey oldu sandık ayıp falan dediler bizim yanımızda ..ama kalbim çıkmıştı sanki eşim çok sevinmişti ah ne günler di şimdi 4 ..bekliyoruz hayırlısı ile<3

0 oy
(430 puan) tarafından
Ben hissediyordum hamile oldıgumu adetime 1 gün kala test yaptım silik çıkmıştı benm doktora gittim eşimle 3 haftalık hamileydim çok mutlu oldum çok istiyordum çoçugumun olmasını suan 20+0 hamileyim
(341 puan) tarafından
Cok sukur cnm
(430 puan) tarafından
Aynen oğluşumu heycanla bekliyorum.
(341 puan) tarafından
Insallh
0 oy
(2,679 puan) tarafından

Havalara uçtum :D

(341 puan) tarafından
Ahahah dikkat et kiz.
(2,679 puan) tarafından
Kızım şimdi yanımda çok sanki daha yeni doğurmuşum gibi 2 aylık olduk teyzesi
0 oy
(481 puan) tarafından

Oturup ağlamıştım hem de istediğim halde 10 sene 9 ay önce :D

(341 puan) tarafından
Kiyamam
(481 puan) tarafından
Hahahha hatta annem kardeşlerim zor susturdu bağıra bağıra ağlıyodum teste bakıp daha çok ağlıyodum tepkinin en dibini verdim yani yaşım küçüktü o zaman 21e yeni girmiştim
(341 puan) tarafından
Yaa kiyamam
0 oy
(984 puan) tarafından
Çok mutlu olmuştum eşim hemen kendi ailesini tek tek aramıştı incide okadar heycanlı değildim eşim çok istemişti ben hazır değildim ama sonuçta iki tane melek yavrum var şimdi
(341 puan) tarafından
Cok sukur allahim bagislaisn cnm
(984 puan) tarafından
Sağol canım allah razı olsun ❤
0 oy
(119,326 puan) tarafından

Sabah 4 civari test yaptim kabak gibi 2 cizgi aninda cikti ☺️ elim ayagim titredi hemen benimkini uyandirdim hamileyim dedim 

Tm yat uyu sabah bakariz konusuruz uykumu bolme dedi :ermm: bana dondu kicini yatti adam yaa 

(341 puan) tarafından
Degisik erkek milleti deilmi
0 oy
tarafından

tuhafti ya daha evliliğin şokunu atamamistim üstüne hamilelik olunca kaldik öyle:D

(341 puan) tarafından
Ahaha o daha iyi oluyo
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Elim ayağım tutmadı 2 sene olmamıştı taradı görüyorduk adetim 16 gün geçti test yapamamıştım korkudan arkadaşımın ısrarıyla yapmıştım çok güzel di
(341 puan) tarafından
Ya ne guzell ya
(6,053 puan) tarafından
Çok şükür kzuumm Allah isteyen dileyene versin
0 oy
(1,164 puan) tarafından

Evlendikten 6 7 ay sonra oldu kaynanam kayınbabam eşim ben 4ümüz birlikte öğrendik tabi onlar var diye her hangi bi sevinç gösteremedik ama eve gelince sımsıkı sarılmıştık :angel:

(341 puan) tarafından
Yaa kiyamam ne gyzel

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 505 göst.
24 Aralık 2019 Aile kategorisinde esin1224 (160 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 243 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Elifcik010101 (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 515 göst.
10 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu