0 oy
721 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Hanımlar sıkıntımla sizi bunaktmak istemem hakkınızı helal edin insan rahatlıyor anlatınca. Evimiz bodrum kat buraya tasinalı 7 ay oldu dairenin içi güzel ama çok rutubet küf oluyor eşimde bende astımız bebek için çok zararliymis o ev megersem tutarken hiç akıl edemedik. İdare ederim diye düşündüm. Doktorum hemsirem doğumdan önce imkanın varsa taşın dediler . Eşim karşı taşınmaya çok katı bu konuda onada hak veriyorum çok yorulduk sürekli her evden birşey çıkmasından. Doktor çocuğunuzun sağlığı bozulması mı hastane hastane dolasmanizmi veya sizin sağlığınızın bozulması mı iyi yoksa taşınmak mi eşin bunu düşünsün dedi. Eşime sorduğum da afedersiniz evden***k çıksa bile tasinmam manyak mısın sen sürekli ev değiştirilir mi. İstemiyorsan ailenin evine git.üzerime minder atmalar üstüme yürüyüp cevap vermiyorum diye dürtüklemesi hepsi beni çok üzdü çok incitti.sanki benim için hobi çok zevk alıyorum ev taşımaktan. Hamile karina bari öyle tavır yapma demi. Çok üzgünüm dünden beri kalbim çok kırık . Benim eşime verdigim son şanstı boşanmadan dönmüştük ama değişmiyor öfkeli ağzı bozuk sinirli bilmiyorum ne yapacağımı  ...

14 Cevaplar

0 oy
(264 puan) tarafından
Mâdem bebegi düşünmüyor neden yapmiş bebek ? Bakamıycaksa sorumluluk alamıycaksa bi kezde evladi icin taşinsin rabbim yarďimcin olsun
(3 puan) tarafından
Çok doğru dedin canım anlasa bunu anlamiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahh canim benim ya rabbim yardimcin olsun cok iyi anliyorum o icinde korginlik sizisini
(3 puan) tarafından
Bunlar az şeyler iki buçuk yılda çok zor şeyler yaşadım. İçkisi şiddeti öfkesi kaynanası dava açtım son bir şans veriyim dedim düzelmedi bebekde sürpriz oldu .
0 oy
tarafından
Allah islah etsin o adami ne diim 
(3 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(13,724 puan) tarafından

Evin taşınması gerekiyor olabilir ama sıkboğaz etme adamo bu 1, 

İnsanı sinirlendirip sinirlendirip cevap vermemezlik yapma bu insana cinnet geçirtir bu 2,

Haklıyken haksız duruma düşmüşsün, eşinin aklı başına a gelecektir  üzülme buda 3 :) 

(3 puan) tarafından
Eşim piskopat gibidir olay daha fazla büyümesin diye cevap vermiyorum cevap verince de niye cevap veriyor sun diye daha çok sinirleniyor. Hiç sıkbogaz etmedim evin halini o görüyor taşınma
(3 puan) tarafından
Ben güzel dille doktorun dedigini ilettim okadar baskı yapmadi.m.benimki biraz dengesiz şiddete meyilli bir adam sonrada sen den başkası bana katlanmaz diyen cinsten
0 oy
tarafından
Canım sürekli mı öfkeli birisi 
(3 puan) tarafından
Canım biz çok nişanlı kalmadık görücü usulü gibi oldu uzaktan akrabamız herkes evlenme derdindeydi beni şuan 30 yaşındayım. Annemde baba evinde rahat olmadın koca evinde düzenin olsun kaynanan iyi biri diyince banada mantıklı geldi aşk evliliği değil yani eşim çok kosmustur peşimden evet diyeyim diye. Ne yazikki annemde bende hayal kırıklığı yaşadık içine girince anliyormus insan kaynanam yuvamizi bozmaya çok çalıştı çok kıskandı beni. Şuan mesafeliyim ksynanamla
(965 puan) tarafından
Kızlar şimdi bir post açıcam mutlaka okuyun bu konu ile de biraz alakalı
(3 puan) tarafından
Amin canım
tarafından
Bekliyorum meryemserap
(965 puan) tarafından
Paylaştım canım
0 oy
tarafından
Ne sacma yaaa cik git sende ananin yanina kiz bebegide gosterme birazda akli basina gelsin
(3 puan) tarafından
Evet gidicem pazartesi bide diyoki başka karı bulurum çok ahlaksız ca .
tarafından
Terbiyesiz kim napsin seni deseydinnnn
(3 puan) tarafından
Ben de ben sana sinirlenince başka koca bulurum diyor muyum dedim benim terbiyem buna müsade etmez dedim
tarafından
Aman kuzum bnce uzatipta hic kendini yorma seninki sana saygisini kaybetmis ruh gibi ol hayatinda kiymetini anlasin.
(3 puan) tarafından
Aynen canım gidip bebeyimin kırkı çıkana kadar gelmicem bakalım napcak
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun cnm Allah eşinin kalbini ıslah etsin diyecek bişey bulamadım :(

(3 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Canım dr doğru demiş allah korusun bundan sonra daha çok hastalansanız hastane hastane gezmek perişan olmak onlar masraf olmayacakmi bebek icin tabiki iyi değil rutubet ortam i. Bi şekilde  ikna olmasi lazım bebegini hicmi dusunmuyor bu adam
(3 puan) tarafından
Anlamıyor canım. Sanki hobi benim için zevkten istiyorum.
0 oy
(119,599 puan) tarafından
Ne yazicami bilemedim yaaa
(3 puan) tarafından
Dua edin canım akli başına gelsin
(119,599 puan) tarafından
Valla allah yardimcin olsun
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Canım öncelikle eşinin böyle patlamaları için bi psikiyatri ye gitmeli bence

Ev meselesi içi bıkmış galiba

Belkide maddi olarak bunalmış 

Biraz zaman ver ve ikna etmeye çalış erkekler pek sevmez böyle işleri
(3 puan) tarafından
Cokda maddi sorunu olacağını düşünmüyorum arabasına çok masraf yapabiliyor jantiydi hiziydi.bujada bulabilir diye düşünüyorum
(3 puan) tarafından
Beraber gidelim dedim evlilik danışmanı na onu bile istemedi ben zaten deli adamım diyo hasta çıkarım ordan diyo
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Öfke tedavisi görebilir canım
(3 puan) tarafından
Asla kabul etmiyor iki buçuk yıldır hiç ikna edemedim
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah yardimcin olsn cnm 
(3 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(594 puan) tarafından
Benimeşimde xok sinirli öfkeli cNım yaa. Napıcam bilmiyorum :(
(594 puan) tarafından
Amin canım amin. Ama cok zor bilirim. Allah sabır versin sana da. İnatla üstüne gittinmi hic yapmıyorlar
(3 puan) tarafından
O yüzden sessiz kalıyorum konuşmuyorum
(594 puan) tarafından
Aynen kuzum bazen bende öle yapıyorum. Ya yanlıs anlamazsan burcu ne eşinin
(3 puan) tarafından
Yengeç canim
(594 puan) tarafından
Hmm tamam aynı degilmiş canım
0 oy
tarafından
Zor geldi herhalde bebek ev sorumluluk arttıkça üstüme gelmeyin kacislarina başlamış seninki 
(3 puan) tarafından
Bende öyle hissediyorum canım bebek dogmadan böyleyse doğduktan sonra yi düşünemiyorum
tarafından
Allah yardımcın olsun zor
(3 puan) tarafından
Allah razı olsun amin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,143 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 143 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Karars8z (33 puan) tarafından soruldu
0 oy