0 oy
338 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,047 puan) tarafından
Kızlar uyuyordum bi anda çok fena karın ağrısı başladı wc ye gittim çok afedersiniz siyah ishal yaptım sonra midem yanması basladı çıktım wc sen baş ağrısı basladı midem cok kötü çok üşüyorum noldu birden, evde 10 aylık kızımda var ayağa kalkacak halim yok 5 aylık da hamileyim napcamı bilemedim eşim işte bi akıl verin doktorumu arim mi? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşini arasan hastaneye görürse seni
(2,047 puan) tarafından
İş yerinden laf ederler diye cok çekiniyorum askeri personel her b.ka bişi diyolar
tarafından
Sağlığından daha mı önemli onların laf demeleri
(2,047 puan) tarafından
Öyle canım, toparladım ama şimdi patates muz yoğurt falan yedim, besin zehirlenemesi gecirdim sanırım bi kere daha olmustu o zaman daha beter olmustum
-Reklam-
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Eger gidebiliosan hastaneye gitsen cok iyi olur ve doktorunu ara bir bilgi al ne olur ne olmaz
(2,047 puan) tarafından
Doktorum galiba besin zehirlenmesi dedi canım patates muz yedim iyi geldi
(5,913 puan) tarafından
Gecmis olsun canim
(2,047 puan) tarafından
Cok cok sağol tatlım
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Demir ilacı kullanıyısan siyahlık ondandır ishal olmuşsn canım patates haşla ye
(2,047 puan) tarafından
Kullanmıyorum canım ama patates hasladım iyi geldi
0 oy
tarafından
Bence hemen hastaneye git canim bende ayni sikayetlerle gittjm bana siyah olursa gelin dedi
(2,047 puan) tarafından
Galiba besin zehirlenmesi yasadım canım bi kere daha olmustu böyle
0 oy
tarafından
hastaneye git bence canim Allah korusun bak hamilesin bi de
(2,047 puan) tarafından
Bişey dokundu galiba canım patates muz yoğurt yedim toparladım
0 oy
(1,339 puan) tarafından
Canım bende hamile iken bunlar geldi başıma ama kan ilacı var bir tane onu içince olmuştu acile kaldırdılar hemen inşallah öyle bisey değildir
(2,047 puan) tarafından
Onu da yasadım canım demir ilacına alerjim var o yüzden kullanamıyorum demir ilacı, bişey dokundu büyük ihtimal patates falan hasladım muz yedim de iyi geldi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 84 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde WhiteSwaN (13,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 328 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
0 oy
3 cevap 119 göst.
16 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eminenida (100 puan) tarafından soruldu

384,949 soru

11,513,540 cevap

35,174 kullanıcı

...