0 oy
616 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından

Kizlar veya ablalar polistik overim 1 oglum vr ikinci cocugumuz olmuyor benim gibi olup hamile kalan varmi beyin olarak vucut olarak bıktım ve bittim Yoruldum oglumun kardes istemesi bi yandan baskalrinin hadi dogurmuyonmu demesi bir yandan bilginizi almak isterim bole omup zahmetsizce hamile kalan varmi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende polikistik over sendromluyum canım. 28 haftalık hamileyim ilk gebeliğim. Böyle bi hastalığa sahip olduğumu da evlendikten sonra öğrendim. 1 yıllık evliyim. Ekim ayında tedaviye başladım ilaçlar iğneler falan hiç biri olmadı. İlaç tedavisini bıraktım. Bu sırada arı sütü aldım çok faydalı olduğunu söylediler. Diyete karar verdim. Diyet yaparken regl oldum reglim bittikten 2 gün sonra soğan suyuna başladım 15 gün içtim her sabah aç karnına. Eşime de arı sütü içirdim. Şubat ayında 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim. Rabbim sana da nasib etsin inşallah. Kısacası tavsiyem soğan suyu. Kesinlikle denemelisin. İmkanın varsa arı sütü de kullan hiç bir zararı yok aksine çok şifalı. Kanser hastalığına bile şifası olduğu söyleniyor

(1 puan) tarafından
Ins cnm denicem c-Life diye macun var onu kullananda memnun napsam bilmedim sogon suyu iki ay ictim cok asiri kilomda yok
tarafından
Ben evlenmeden önce 80 kiloydum düğün gününe kadar 66 ya düşmüştüm boyumda 1.65 filan ama doktorum yine de zayıflamam gerektiğini söylemişti ilaç kullanmaya başlayınca yine kilo aldım. Soğan suyu kesinlikle çok iyi denemelisin bir de bol bol dua et canım Rabbim hayırlısını versin
(1 puan) tarafından
Dua ediorum nerdeyse her gun her an hayirliai artik oluruna birktim kilo vrrmekde beynime girdi vericem
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından

Bnde sogan suyunun kistleri erittigini duymustum yapanlarnda eridigini duydum internetten detaylarini arastirp uygulamaya gecin bnce insaallah kisa surede hamile kalirsnz 

(1 puan) tarafından
2 ay yaptim sobra biraktim
(137 puan) tarafından
Nasl bi fayda gormednz mi ama onun gunu ve haftasi varms o gunlerde icilmeliyms
(1 puan) tarafından
Adetin 7 gunu baslanior 15 gun icilior yaptim ama en sonunda tiksindim simdi yapmak bile istemiorum
0 oy
tarafından

Ben de vardı, doktorum kilo ver doğal yolla hamile kalırsın dedi, nitekim de öyle oldu 22 kilo civarı versim ve hamile kaldım, kilo en büyük sebebi polistik overın, ilaç falan hiç vermedi doktorum, diyet ve sporla üstesinden geldim

(1 puan) tarafından
Vericem karar verdim asiri kilonda yok 10 kilo versem ideal kilom
0 oy
tarafından

Bendede var polikistik over kilomda fazlaydi evlendikten bi kac ay sora gittim rutin kontrole polikistik dediler.daha once gittiğim doktorlar bana cocugin olmaz dedi diye doktoruma anlattım oyle bir sey yok dedi kilo ver en az 10 kilo dedi. Diyetisyene basladim 8 kilo verdim kontrole gitneye firsat kalmadan hamile oldugumu ogrendim oyle agir ilaclar tedaviler igneler ve ya koca kari usulu seyler yapmadim doktorumun dedigi tek sey zihnini aklini beynini bedenini rahat birak hamile kalmak icin yapma o isi akisina birak ve dedigide oldu şimdi 3 aylik hamileyim...maneviyati yuksek olaylara ve hastalillara farkli bi cerceveden bakan bi doktor kendisi lutfen sende biraz rahat birak ruhunu rabbim ol dedigi zaman olacak zamanini bekliyor emin ol...

(1 puan) tarafından
Aynen ole rabbim ol deyince olur oluruna birktim kiloda vericen ins

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihriban ciftci (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 187 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Devran.Aras (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
0 oy
9 cevap 174 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu

377,330 soru

11,292,124 cevap

34,710 kullanıcı

...