0 oy
451 göst.
Diğer kategorisinde (2,104 puan) tarafından
Kizlar 30+5 haftalk hamileyim yarn ozel bolge icin agdaya gitmek istiyorum arkadasim bana agda erken dogumu tetikliyo arkadasim erken dogum yapti dedi hamileyken agda yaptripta sknti yasayan varmi???

8 Cevaplar

0 oy
(15,596 puan) tarafından
Yok ele bisey arkadaşın seni kandırmış ben son haftalarda gittim sürekli 
(2,104 puan) tarafından
Ne biliyim bende baska kmseden duymadim kuaforede dedm erken dogumu tetikliyomus korkuyorm die oda yok oyle bise dedi tesekkur ederim canimm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Imm arkadaşın hangi bölümü okudu :Dtabikşde öyşe bir şey yok nasıl bir çağdaşlaştırma o 

(2,104 puan) tarafından
Ne biliyim bende baska kmseden duymadim kuaforede dedm erken dogumu tetikliyomus korkuyorm die oda yok oyle bise dedi tesekkur ederim canimm
0 oy
(640 puan) tarafından
Yok be ben giderdim çok şükür bise olmadi kim dediyse yanlış biliyor 
(2,104 puan) tarafından
Saol canimm ben yarn gdeymm ne biliyim ilk dusuk yaptm ben de korkuyorum bi soraym dedm
0 oy
tarafından
Doğum yapana kadar gidiyordum bişey görmedim canım
(2,104 puan) tarafından
Saol canimmm bende sasrdm ama bi yandan sicak agdayi suruyolarya omu tetikliyo die dusundm neyse ben yarn gdeym bakim dogurcammi :D
tarafından
Kız yok yok hepsi yalan Rabb'im öyle bişey göstermesin genedd
(2,104 puan) tarafından
Amiiinnn insallah ya
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Ayyy dinlemeyin kimseyi Yaa;)ben son hafta da bile doktoruma sordum sıkıntı yok yapabilirsin tabii demişti.. 

(2,104 puan) tarafından
Heee iyi ozaman valla icimi rahatlattnz yarn kesin gdicem
0 oy
(9,146 puan) tarafından

Alakası yok. 35 hftalıkken başladm, doğuma kdar 2 3 defa gittim bi skıntı olmadı çok şukur . Kzım glmedi de szeryanla aldılar hatta :D:angel:

(2,104 puan) tarafından
Esim pek istemiyo sadece bana ozelsin dio ama jiletle aliodm artk karnm buyudu goremiyorum alamiyorumm
(9,146 puan) tarafından
Benim eşim de gtmeme çok karşydı. Kesinlikle gdemezsn gerekirse ben alırm diodu ama beceremezdi tabii :D
Bnde en son dedim ki goremediğm için alırken kestim banyoda dedim. Gdecem ağdaya dedm. Kestim deyince git ddi artk :) ama harbiden az kalsn kesiodum jiletle alırken
(2,104 puan) tarafından
Bende smdi zaten anneme geldm  hastaym die orda desem kabul etmezdi  burda dedm hem artk goremiorm doguma pis gtmek istemiyorm hemde artk goremedgm icn bi iki yeri kesiyorum dedim tamam git dedi :)
(9,146 puan) tarafından
:)) işe yarıo bu taktik
(2,104 puan) tarafından
Hamile olunca yariyo sadece :) bi kere koltukaltima agdayi yapistrdm esime cek dedim anami aglatti dedim yuru git bdaha sana yaptrmicam :D
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Kız yok hep ağdaya gittim 40+4 de doğurdum
(2,104 puan) tarafından
Valla iyiki sordum bu soruyu icim rahatladiii keske bastan soraydimda bende bastan beri gtseydim
0 oy
(510 puan) tarafından
Yani alakası var mı bilmiyorum canım ama geçen yıl 24 haftalıktım kontrolüm var diye ağda yaptırdım ertesi gün doğum yaptım şuan hamileyim doktor yasakladı permatikle yapmamı söyledi tabi karar senin canım 
(2,104 puan) tarafından
Smdi braz korktm ama gtmem gerekio gercekten karnmdan goremiyorum dustan ckiyorm bakiyorum ya kesmisim jiletle bi yerimi yada yarisindan cogu duruyo oluo
(510 puan) tarafından
Anladım canım diyorum ya bilemiyorum belki de öyle denk geldi tabi bu kadar yorumun içinde bir tek ben olduğunu yazmışım istersen git yani  herkese olacak diye birşey yok inşallah içini ferah tut canım Allahın izni ile birşey olmaz
(2,104 puan) tarafından
Insallah rabbimin izniyle bse olmaz kemdi evmde bile deglm annemdeym hastaym die geldm sesimde ckmio dogursam kotu olurr ayyy senaryo bile yazdm :))) bebikimin kiyafetlerini yikadim odaya astim geldm buraya 4 gundr burdaym
(510 puan) tarafından
Ah dikkat et canım Allah esirgesin inşallah benimde annem yanımda kalıyor bende tekrar hamileyim herşey den korkup hemen senaryo yazıyorum ama dua ile herşey Allaha emanet yavrularımız
(2,104 puan) tarafından
Aynen Allaha emanet canm cok saol

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 268 göst.
1 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 289 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 231 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hclkylmz (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
20 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,176 soru

11,318,657 cevap

34,765 kullanıcı

...