0 oy
928 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
esim evde yok ela da bende uykumuzdan kalktik sanki bizim odada bagiriyorlar

13 Cevaplar

0 oy
(2,102 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Al sopayı eline, vur tavana.

Hatta git yukarı çık o sopayı o adamın boğazına sok böyle ciğerlerine kadar girsin. 

Diyeceğim olmayacak. Uyarsana yavrum ayıptır ya
tarafından
kiz bunlar laftan anlamiyo kizi var bir merdiven inip cikiyo sanırsın atla savasa gidiyo :) degisik hem iyiler hem kotuler iste :) olan benim uykuya oldu onlar sakinlesti uyudular heralde ses gelmiyo hic :)
(2,102 puan) tarafından
:D şimdide sen kavga çıkar yalandan bakalım birazda onlar uğraşsın:D
tarafından
oldu elayla korksun iyice :) bilmem inanir misiniz korkuluk cikarma var bizde bugun korkulugunu çıkarttrdim cocuk.gene korktu :)
(382 puan) tarafından
korkulugunu çıkartmak ne
tarafından
korkuyor ya bebek okuyorlar ona
-Reklam-
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Benim üst kattakilerde aynı. Bunların insana saygısı kalmamış. Allah akıl fikir versin 
tarafından
bayagidir durulmuslardi bunlarda
0 oy
(382 puan) tarafından
 ne kavgası 
tarafından
anladigim kadarıyla para canim
0 oy
tarafından
Allah yardim etsin kiz hicbir kadin gecenin bu saatinde sesini yukseltip rezil olmayi goze almaz demekki cok buyuk sorunlari var
tarafından
yok kari koca kavgasi degil canim oğulları var o ediyor
tarafından
He anladim
0 oy
(119,319 puan) tarafından
Ne kavgasi bu saatte kiz dertleri neymis 
tarafından
anladığım kadariyla para canim
0 oy
(864 puan) tarafından
Her ailede olur cnm başka odaya geçin olmazmi
tarafından
yok kiz ela burda zor uyuyo baska odaya geçersem uyku falan kalmaz neyse sustular elayada agri kesici vermistim onun etkisinde hala emdi uyudu şükür
(864 puan) tarafından
anldm canm ıy şükür ya
0 oy
tarafından
Ay ne kadar kötü inşallah bişey olmaz git desem sana bu sefer saldırsalar ztn sinirliler belliki eşin geldiginde onu gönder o konuşsun 
tarafından
biz ne olsa üstteki ablaya deriz cok iyi bir insan ama kocasi insan degil kumar oynuyomus ev sahibi aradi bizi kirayi yatirmadilar beni arasinlar dedi bes aylik birikmis yine
tarafından
İş sizden çikmiş artık baksana demekki adam çok sorunlu Bi kaç ay daha vermezlerse polis kapisina dayanir valla çikartir lar onu bizimde oyle ni komşu vardi çikti gitti
tarafından
bizde kontrat falan yok biz dört yil olacak evi Tutali onlarda iki yil once gelmisler bildik bileli ev sahibi çıkaracak evden
tarafından
Kiraci direniyor demekki çikamamk için
tarafından
para yatınca ev sahibi susuyor diyelim :) oyle gicik ev sahibi degil bizim bir yildan fazla diger hesabina yatırmısiz kirayı oda bizi yatırmadi sanmis yinede bisey demedi adam en sonunda aradi yatmadi gözüküyor diye:)
0 oy
tarafından
Cnm bu saatte neyi paylasimiorlar acaba ???
tarafından
genç oğulları var çalışıyor ise yeni girmis 17 yaslarinda cocugun ayliga göz dikmisler anladigim bu canim
tarafından
Gece gece insanlarda utanmada kalmadi yaa
tarafından
ayy bunlar bi ara merdivenlere tasiyodu kavgaları soyledim ablayada kadin napsin cilekes anne iste gulmemis yüzü eşten evlattan
0 oy
tarafından
Bardak alda dinle:))
tarafından
kiz bardaga ne hacet sanki bizim odada bagiriyo çocuk güm güm biseyler vuruyo zaten elada bende korkmaya yer ariyoruz :)
tarafından
Ahahah bizim üsttekilerde çok kavga eder
tarafından
bizim kari koca kavgasi degil canim bi ara merdivenlere cikiyorlardi neyseki o oğlu gelmiyor artik
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Bizimde alttakiler kavga ediyo bitirdiler şükür yatıyoruz 
(1,134 puan) tarafından
Çok zor böyle ortamda büyüyen çocuklar ilerde de çok hata yapıyolar sonrada anneleri babaları tv'lere çıkıp çocuğum kaçtı oğlum şunu yaptı kızım evden gitti diye aramaya başlıyorlar sevgi ortamında huzurla büyüyen çocuklar böyle yapar mi büyük konuşmak istemem asla bazen eşimle tartiştiğimizda bile bağırma derim yavaş konuş çocuk etkilenmesin ileride büyük travmalar yaratabilir kız evladı bide bi yanlış yaptığında suçlu ikimiz oluruz o değil diye konuşuruz arada yani çocuğun yanında tartismamaya sesimizi yükseltmemeye bakıyoruz eşimde haklı bulur beni keşke çocukların gözü önünde böyle şeyler yaşanmasa ama büyükler anlamiyo onların ruh halini duygu düşüncelerini oysaki bir zamanlar anne babalarda çocuktu belki kendileride aynı durumu yaşadı
tarafından
dogru diyorsun canim sevgi ortamında buyusler boyle olmaz cogu cocuklar
(1,134 puan) tarafından
Aynen cnm anne olunca bebeklere ve çocuklara zaafim var onlara dayanamıyorum bişey gördüğümde duyduğumda üzülüyorum ağlıyorum demin bile esra erol'a bir genç kız gelmiş 21 yaşında facede tanıştığı adamla arkadaşlık edip hamile kalmış oğlan bebeği olmuş maddi sıkıntı yüzünden mama alamiyomuş süt içeriyomuş tabi bunlar kayıt olarak gösterdi esra erol izleyince ağladım buzdolabı çamaşır makinası bulaşık makinası yok kızın annesiyle bir çocuğunu büyütmeye çalışıyo adam hapse girmiş bir sürü pislik işe bulaşmış bide bebeğin kimliği bile çıkmamış esra erol yardımcı oldu kız kendi soyadını vergi bebeğine 2 aylık daha minicik dünya ya babasız ve zorluklarla gözlerini açtı ağladım duygulandım bebekler aç kalmasın anasız babasiz sevgisiz büyümesin sağlıklı mutlu huzurlu olsunlar  amin
tarafından
amin insallah canim benim rabbim iyilerle karsilastirsin insallah
(1,134 puan) tarafından
Inşallah cnm Aminn
0 oy
tarafından
Ya tabi olabilir bisey demem her ailede olan şeyler bunlar ama sonuçta apartman burası azıcık saygı ya 
tarafından
bunlarda saygi olsa gecenin bi vakti kavga etmezler sakin ol asagida insan var derler. bagirmasini geçtim güm güm duvara vuruyor sanirim
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Kapılarınıçal canım
tarafından
gece gece bide ben korkarim kiz gunduz bile calamam
(11,505 puan) tarafından
Ben çalıyorum. Bizimde yan taraf gece gece hep bağırarak konuşurlar önce duvara vuruyorum sonra kapıya gidiyorum uyuyamıyoruz çok saygısızlar
tarafından
dusunce yokki kizi bi merdiven inip cikiyo dersin yikildi basamaklar
(11,505 puan) tarafından
Aynen uyar ama kesinlikle
0 oy
tarafından
ayy yerinde olsam uyarirdim bir gün insan evinde bile rahat edemiyor ne kadar dusuncesizler
tarafından
kac kere dedik zilede çok basiyorlardi kagit bile yapıştırdık zile ama anlayan kim ki

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 281 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ceylinasel (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 278 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 215 göst.
21 Aralık 2022 Aile kategorisinde Yasmin26 (540 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 268 göst.