0 oy
472 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (417 puan) tarafından

image

Valla belki aralik ayindan beri hicbiryere cikmadık bebekle tıkılı kaldık bi iki defa temiz hava almak icin ciktik dahada avm dir lokantadır falan filan yook hasret kaldım gezmeye cıkmıyoruz..Sizler ne durumdasiniz...Ayy yaa siz de boykot edin gitmeyin avm lokantalar oyun alanları toplu tasima araclari tabi calisanlar mecburi haric türkiye kırılıyor virüsten hastalıktan ya kimi duysam hasta illa grip falan filan degil ki herkeste ayri bi hastalik ya migdesi bulanan basi agriyan ishal geciren kusma yasayan halsizligi sadece olan bogazi agriyan kasinan falan filan varda var pis mikroplar cirit atiyor napalim havasiz kaldik ama mecbur

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eee her önüne geleni almasınlar o zaman türkiyeye geçen internette grdüm Hami şu kocaman böcekler oluyo suda yaşıyo adamn birisi rusyadan mı hollandafan mı ne Bi posrtin içine koyup türkiyeye getirip suya attı ve bu videoyu rahat a paylabilşyo. 
(417 puan) tarafından
Al iste sorumsuz devletiz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bu çinliler zaten..... onune gelen herşeyi yerlerse olacağı bu . Afedersin b...... gelse yerler ya 
(417 puan) tarafından
Keske b..klarini yeselerdi daha iyi
0 oy
tarafından
Aynen yaaa ayda bir çıkıyoruz oda doktor kontrolüne hapis hayatı yaşıyorum korkudan salgın var diye dışarı çıkmıyoruz zaten hafif üşütse bronşite çeviriyor
(417 puan) tarafından
Aynen yaa bitse şu kış bunaldım
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Dişari cikmadigim icin bu uygulamdayım
(417 puan) tarafından
Dogrudur bende oyle yapıyorum
0 oy
tarafından

Orduda bitane adam domuz gribinden oldu :(

(417 puan) tarafından
Yeni duydum
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Türkiye Türkiye değil birleşmiş Milletler mübarek ipini koparan burda viruste olur hastalikta olur bizde çıkmıyoruz canim hiçbir yere gitmiyoruz bugün sağlık ocağına gitmem gerekiyodu aylık kontrol için ona bile gitmedm rota aşısını bile evde biz yapicaz oglana
(417 puan) tarafından
Iyi yaptiniz cnm valla dogru soyluyorsun
0 oy
tarafından
Yedikleri yarasadan virüs kapmislar tüm ülke karantina altında ( Çin)
(417 puan) tarafından
B.k yeselerdi
tarafından
Onuda yiyorlardir onlar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 145 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 403 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde 21minnak21 (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 926 göst.
5 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 595 göst.
20 Eylül 2019 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,102 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı