0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaynanama misafir geldi elektrikler yok inadına gelelim dediler neyse iki kisilerdi mutfağa sigara içmeye gittiler bizimde kapalı balkon camı açılıyor  hepsi geldi oğlum gelmedi salona kaynanama sordum nerede batın diye mutfaktaydi dedi bi gittim cam açık ama oğlum yok beynim uyuştu korkuma bakamadım camdan aşağıya kaynanama bagirabildim sadece oraya yığıldım sonra mutfağın kapısından oğlumun kafasını gördüm o an varya öldüm sanki elim ayağım her yerim uyuştu Allah'ım bir daha yaşatmasın gelen misafir kapamamış camı çıkmaz diye oğlum 3 yaşında nasıl çıkmasın ayy öldüm Allah'ım kendi evime gitmek istiyorum artık onun misafirleriyle ilgilenmekten oğlumu kaybediyordum

13 Cevaplar

+1 oy
(119,629 puan) tarafından
Anaaaa cok gecmis olsun 
-Reklam-
0 oy
(61 puan) tarafından
allah korusun cnm okurken bile çok kötü oldum
0 oy
tarafından
Ayyy cnm o ani hayal bile etmek istemiyorum Allahim miniklerimizi korusunn
0 oy
tarafından

Geçmiş olsun canım 

Rabbim evladını sana bagislasin inşallah

0 oy
(382 puan) tarafından
aaa çok geçmiş olsun boşver canım misafiri vaksın kayınvaliden evine gelen misafire  çok geçmiş olsun 
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Ayyyy benim bile yüregim sipradï kiyamam geçmiş olsun canim dikkat et ogluşuna Allahim ya nasil sinir olurdum ordakilerre
tarafından
Her yerim uyuştu kaldı varya aşağıya bakamadım bile cesaret edip
0 oy
tarafından

Nasıl bir ihmaldir bu 3 yaşında bir bebek ordan düşeydi sigaranız batsın sizin eliniz mi yok camı kapamıyosunuz pes:angry: çok geçmiş olsun canım lafım onlara yanlış anlama 

tarafından
Yok bana da laf söylesen haklısın nasıl gözümün önünde tutmadim ya dusseydi napardim ben her misafir orada içer ama.kapardi camı bunlar ilk kez geldi kapar sandım bilemedim Allah'ım napardim ben ona bir şey olsa
tarafından
Sus aman ağzından yel alsın kuzum çok şükür birine tuz ve ekmek al ver olurmu
0 oy
tarafından
Ben kac defa yasadim o durumu ilk basta camdan asagi bakiyirdum allahim o korkuyu kimseye yasatmasin
tarafından
Amiiiin ben ilk kez yaşadım çünkü biz açık asla bırakmayız bunlar ilk defa geldi hiç düşünemedim bende de hata var
0 oy
(213 puan) tarafından
Allah korumuş canım çok geçmiş olsun 
tarafından
Allah razı olsun canım kimseye yaşatmasın o duyguyu
0 oy
tarafından
Allah korumuş resmen kuzum bırak kaynananın misafirlerini sen çocuğuna bak kendi ilgilensin çağrısıysa ben olsam o cami.acik bırakan kimse çok fena kızardım ona sen yine iyi durmussun
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Çok Ma çok geçmiş olsun yerin dibine gitsin misafirleri sen çocuğundan gözünü ayırma canım bı anlık bişey dir Allah muhafaza
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Okurken aklım gitti cnm ya çok geçmiş olsun cnm 
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Allah korumuş canım

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 947 göst.
25 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,141 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 1,138 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 679 göst.
0 oy
1 cevap 57 göst.
11 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (95 puan) tarafından soruldu

381,949 soru

11,434,505 cevap

35,002 kullanıcı

...