0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (604 puan) tarafından
Dün ki deprem ne yazik ki bizi de etkiledi. 11 katlı apartmanin 6.katında oturuyoruz. O yuzden depremi daha bi hissettik. Bildigin besik gibi sallandik. Bebegim o sira uyuyordu o da hissetti ve uykusundan aglayarak uyandı bir an biz ne yapacagimizi bilemedik esimle oyle birbirimize baktik. Perdeler havalaniyor esyalar zangir zangir titriyor. Bi koridora gidiyorum bi tekrar iceri giriyorum. Esim bna sakin ol diyor ama o kadar panikledim ki en cok da oglum icin korktum sadece oglumun montunu alip asagiya kostuk disari da kar hava buz gibi aglamaktan ellerimin titremesinden bebegimi giydiremedim. Esim arabanin anahtarini almak icin tekrar cikti bi taraftan lutfen allahim esim icerdeyken bir sey olmasin diyorum bi tarafta ogluma sarilip agliyorum. Sonra arkadas gordu bni aldi bebegimin montunu giydirdi ben hala şoktayim esim ciksin diye dua ediyorum. Birde kedimizi alamadik birde onun vicdan azabiyla biz naptik niyee onu alamadik diye agliyorum. O kadar cok agladim ki onun icin. Ama kedim cok huysuz o telasli insanlari gorunce kosup kacardi ortaligi birbirine katardi. Kafesine zaten girmezdi. O kadar zordu ki rabbim enkazin altindakiere yardim etsin rabbim bi daha yasatmasin 

3 Cevaplar

0 oy
(2,575 puan) tarafından
İyi misiniz şuan Allah yardımcıniz olsun canım. Allah kimseye yasatmasin keşke elimizden birşey gelse..
(604 puan) tarafından
Iyiyiz cok sukur allahim bi daha gostermesin
(2,575 puan) tarafından
Aminnnn. Allah hiçbir kardeşimizin canını yakmasın:((( böyle felaketlerle milletimi sinamasin:((((((((((  nerdesiniz şimdi güvenli yerde mi? Eşin birşey olmadan çıktı dimi. Bebeğin nasıl
(604 puan) tarafından
Biz cevre illerden birindeyiz ona ragmen cok hissedildi. Esim cikti bebegim korkudan daha gece 1 de uyudu gecede aglayarak uyandi kac kere. Ama iyiyiz bir daha olmaz insallah
(2,575 puan) tarafından
Çok şükür. Bunada şükür...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm Allah değerlerinin yardımcısi olsun
(604 puan) tarafından
Amiiin cok tesekkurler
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah yardım etsin inşallah rabbim Bi daha yaşatmasın 
(604 puan) tarafından
Tesekkur ederimm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 211 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,283 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 2,657 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 380 göst.
22 Mart 2023 Aile kategorisinde Kayakaya (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 236 göst.
6 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Fatmanurun Annesi (471 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...