0 oy
2,660 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden kategorilendirildi
Aldatıldım  söyleyeceklerim bu kadar ve bunu kendi gözümle gördüm 

45 Cevaplar

+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Rabbim güçlü olmayı nasip etsin.. yardım etsin nedenirki
-Reklam-
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Ne desek çare olmaz ALLAH yardımcın olsun bacım kendi eşi varken helâli dururken harama bakanı ALLAH yoluna çevirsin 
+1 oy
(748 puan) tarafından
Bogazim düğumlendi yutkunamadim 
+1 oy
(1,106 puan) tarafından
Belki yanlış anlamışsındır dur bakalım... belki sadece msj da falan kalmıştır.sıkma canını hemen
(1,615 puan) tarafından
Amin canım seni anlıyorum empati kuruyorum şükür yaşamadım böyle birşey ama kendimi senin yerine koyuyorum onları gördükçe belkide gözlerin doluyor ağlıyorsun dur ama ailenle konuşmalısın artık öğrensinler ikinizin arasında kalması gereken bir mevzu değil
tarafından
Ailem ne zorluklarla evlendirdi beni, evet onlara özeniyorum öyle saf ve temizler ki keşke bizde böyle olsaydık diyorum
(1,615 puan) tarafından
Boşver canım benim artık güçlü olmanın dik durmanın zamanı bebeğimle çok güzel bir hayatın olsun inşallah oda mumla arasın seni mumm
tarafından
Âmin âmin inşallah
(248 puan) tarafından
Ne mutlu olsun öyle insanların iki dünyada da yakası bir araya gelmesin inşaallah.  Sana yasattiklari burnundan gelsin
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Bugün mü öğrendin  canım.... ne denir bilemedim şimdi 
tarafından
Kendi gözlerimle gördük zor zor zor anne olmaya az kaldı bunlar reva değil
0 oy
tarafından
Ah bacım ne desem yarana merhem olur ki rabbim yardımcın olsun kendin icin en iyi kararı sen verirsin asla unutma bizler klavye başından sana öğütler verebiliriz ama sen kendini düşün 
0 oy
tarafından
Allah o adami bildigi gibi yapsin ne diyim guzelim karisi dururken harama bakmak yazik gercekten boyle adamlara
tarafından
Sen eksik degilsin onun karakteri eksik canim asla boyke bisey dusunme karnindaki sabini dusun ve rahatlayabilicegin toparlanabilicegin biyer varsa oraya git hemen
(594 puan) tarafından
Asla kendini eksik hissetme çünkü gerizekali erkekler bayılırlar karşısındaki kadın öyle hissetsin. Doyumsuz aç köpekler asla ağlama bile senin göz yaşına ne kadar degiyo onu düşün
tarafından
Gidemem şu an gücüm yok
tarafından
Kendini birakma gucun oldugunda orayi terket bu durumda kendine bakamiycaksin belliki evladini dusun canim benim Allah yardimcin olsun
(289 puan) tarafından
Sen de aala bi eksiklik yok canim sen tatlis bir anne olacaksin hem de
Bu şerefsizlik başka bi şey değil kuzum
0 oy
(6,203 puan) tarafından
En azindan karaktersiz birisi olduğunu kendin görmüşsün
(6,203 puan) tarafından
Evet cagniiim
tarafından
Aydaaaan çok güzel olmuşsuuuun
(6,203 puan) tarafından
Ayyy teşekkur ederiiiim:)))
(6,203 puan) tarafından
Geçen seneden beridir dusunuyodum da bazi olaylar oldu sonr aben imana geldim :D
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin  ne diyelim ki nasılsın avutalim Allah yardımcın olsun canım 

Hamile misin sen 
tarafından
30 haftalık
tarafından
Ah kuzum  rabbim sana yardim etsin ne yapacaksın peki
tarafından
Olduğum yerde çöktüm kaldım
tarafından
Sakin ol bebeğini düşün
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Eşin mi? Rabbim yardımcın olsun...
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Zor ama uzulmemeye çalış karnindaki sabi icin... Allah yar ve yardımcınız olsun canım inşallah
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun ya vlla bu erkekler ne desek boş. Ne kadar güzel kadınsın nasıl aldatır seni. Koy kapının önüne sürünsün pislik.
tarafından
Sağlıklı düşünemiyorum
tarafından
Sakin ol kuzum hamileymişsin bak bebeğini düşün onun sana ihtiyacı var bi hata yapma sakın.
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Cok zor bi durum Allah yardimcin olsun 
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Nasıl kendi gözünle gördün Allah'ım cinnetlik yaaa rabbim sana sabır verisn valla güç verdinde kurtul
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Ay yazık kıyamam çokta güzel bakımlısın sana bunu yaşatnların yanına bırakmasın inşallah Rabbim yardımcın olsun zor Rabbim düşman başına vermesin inşallah canım benim 
tarafından
Aminnnnnnnn
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Nasıl gözünle gördün kız yanlış anlaşılma olmasın
0 oy
(119,346 puan) tarafından
uuuufff             
0 oy
tarafından
Pisliğinde bogulsun
0 oy
(4 puan) tarafından
Sen sakın kendinde bir eksiklik arama canım. Karaktersiz bir eşin varmış. Helali dururken başkasına bakıyorsa bunda senin suçun yok kendi şerefsizliği. Karısı hasta olan adamlar var görüyoruz karısına gözü gibi bakıyor. O yüzden sorun sende değil sorun ihanet eden de. Kendini sakın suçlama 
tarafından
Ben bunu hak etmedim
(4 puan) tarafından
Tabiki haketmedin bu kadar güzelken ve en önemlisi hamileyken bunu haketmedin. Ama malesef başına gelmiş dik dur karnındaki günahsız bebeğini düşün ve emin olki bebeğini kucağına aldığında o sana yetecek. Her şeyin o olacak ondan güç alacaksın. Ve sen çok güzel çok güçlü bir anne olacaksın eminim
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun insAllah

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 670 göst.
0 oy
3 cevap 309 göst.
25 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy