0 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (3,078 puan) tarafından

Az önce nette gezerken corana virüs  izmirde başladı vs gibi bir video gördüm doğru değildir herhalde öyle bir durum olsa uyarı yapılır illa  :ermm: bu çinliler  yüzüne masum insanların başına ne geliyor ne bulurlarsa yiyorlar  pislikler :angry:

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Pislerin yemedgni ne kaldikii en son yarasa çorbası yemişler yarasadn bulaşmış bu virus
(434 puan) tarafından
Aaa yarasada her pislik var zaten
tarafından
İgrenc cnm bunlar bebk bile yiyorlar
(6,136 puan) tarafından
Hadi d.omuzu anlarım kendi pisliğini yiyor da yarasa neden pis?
tarafından
Yarasadn börtü böcek pislik yiyor ve ışık görünmeyen karanlık yerde ve hayvandan hayvana parazit kapiyorlar bu cinlilerde yiyor hastalık cogaliyor
(3,078 puan) tarafından
Igrencler ya onlar yüzünden neler geldi dünyanın başına yarasa yetmeseler aç kalacaklar sanki
-Reklam-
+1 oy
(434 puan) tarafından
Evet doğruymuş tepecik hastanesnde biri karantinaya alınmış ama tahlil sonuçlarına göre korona virüsü taşımadığı tespit edilmiş. Adam geçen hafta çindeymiş iş için
(3,078 puan) tarafından
Ay allah korusun ya.deprmer yangınlar doğal afetler hastalıklar sonumuz hayrola insallah
+1 oy
tarafından
Bende sabah denizli de varmış hatta denizli devlet hastanesinin enfeksiyon hastalıkları bölümü karantinaya alınmış diye  gördüm haberlerde fox tv de gördüm sanirim
(3,078 puan) tarafından
Ay insallah yoktur ya rabbim sonumuzu hayır etsin inşallah
+1 oy
tarafından
Tepecik hastanesindeymiş canım karşı komşumun ailesi İzmir de o söylemişti 
(3,078 puan) tarafından
Ay inşallah gerçek değil-dir yaa
tarafından
Valla malesef gerçek canım Bi an evvel Bi çaresi bulunmalı
+1 oy
tarafından

Bir kaç kare foto paylaşmışlar kanım dondu virüs kapmış  birisi getirmişler yorganın altında istemsiz atak geçirip titriyodu çoğu da ölmüş yere koymuşlar yer bulamadıkları için nolcakki sokak da sattıkları ne eti belirsiz tabi domuzdan tutda fareye kadar satıyolar açık alanlarda pislik yuvası içinde yemek yapıp satıyolar dahaa nelere neleerr nelerr bizim buralara adım atmasalar bari geliyolar hastalıklarını bırakıpda gidiyolar bide  allah korusun felaketimiz olur rabbim yaşatmasın 

(3,078 puan) tarafından
Amin canim ya  çok korkuyorum güzel ülkemin güzel insanları birde bu bela ile yıkılmasın  :(
tarafından
Zaten yeterince başımızda dert var allah dert verip derman aratmasın âmin ecmain
+1 oy
(2,266 puan) tarafından
Adam  geçen hafta çindeymil ama  araştırmışlar  adamda virüs çıkmamış çok şükür
(3,078 puan) tarafından
Ay hicbir çinliği almasınlar  bu ülkeye ya .onlar yüzüne insanların başına neler geldi
+1 oy
(1,983 puan) tarafından
Adamlar utanmasa ölen anasını babasını. Yiyecek ya o derece pislik bir topluluk bunlar 
(3,078 puan) tarafından
Bazen nette video denk geliyor öyle icim kalkıyor ya çok iğrençler
(1,983 puan) tarafından
Ben o bebekleri gördükten sonra insanlik olarak iyice nefret ettim onlardan
0 oy
(13,665 puan) tarafından
Doğu Türkistanda müslüman kadınların canlı canlı göğüslerini kestiler işkence için. 

Allahın belaları.. 

Allah Müslümanları korusun ama gram acımıyorum başlarına gelen bu musibete. 
(1,213 puan) tarafından
cok aci bir durum seni doğuranda bir kadin bir anne sen o kadinin göğsündeki sutten beslenerek büyüyorsun nasil böyle vicdansız oluyorlar anlayamıyorum
(13,665 puan) tarafından
Ya emziren anneyi öldürmüşler emziren..
Bebek annesinin öldüğünü bilmeden emiyo ya..  İnternette vr videosu..
Böyle bi millete  acımıyorum
(3,078 puan) tarafından
Ay ciddimisin sen ya allahım çok kötü oldum şuan yaa.anneoldugumdan beri dayanamıyorum bebeklere.niye bu zulüm  :( :( :(
(13,665 puan) tarafından
Evt açın bakın.  Çin halkı senelerdir İsrailin Filistine yaptığının çok daha fazlasını Doğu Türkistana uyguluyor
0 oy
tarafından
Şimdi size de cahil derler eğitim şart derler . İnsallah doğru değildir ya kimseye bulaşmaz bir bu eksikti . Bir Suriyeliler birde bu yabancılardan bulaşan pislikler hastalıklar yetti ya  her zikkimi yiyorlar olan masum insanlara oluyor
(3,078 puan) tarafından
Bende buna sınır oluyorum canım ya . Yaradan okadar güzel nimetler vermiş bize niye ısrarla böyle seyler yiyorlar  :-/
tarafından
Aynenn öyle cnm
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Eşim boyozcuda  çinlileri görmüş  

Bende uzak durun  dedim diyor hareketlerle  ;)))
(3,078 puan) tarafından
Ahahahaha :-D iyi yapmış valla sevilecek insan değiller ya

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 659 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde emirinannnesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 403 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 0234_sevim. (85 puan) tarafından soruldu