0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oglum 5 aylik cirtli bezi baglarken yarim saat ugrasmak zorunda kaliyorum artik yavas yavas dondu icin bi saga bi sola donuyo poposunu kaldiriyo filan baglatmiyor yani bende kilot bezi dusundum sleepy  rahat edebilir mi oglum yani kullanisli mi kaka yaptinda filan 

9 Cevaplar

0 oy
(860 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bende şurda bekleyim
tarafından
Bekle kuzum bak bakalim yorumlara
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben molfix kullandim külot bez çok memnundum tavsiye ederim 
tarafından
Kuzum molfix kullandim bende cirtli bezi ama hertarafi kizardi alerji yapti yani
tarafından
Heeee yaramadı demekki sleepy de güzel ondanda kullandım büyük kizima ama emiciligi molfixe bakarak daha düşük
tarafından
Bende ilk defa kullanicam kuzum 3 numara kullaniyorum 4 numara mi almam lazim kilot bezi
tarafından
Sleepy nin bedenleri diğer bezlere bakarak daha büyük bence sen 3 numara al bir dene eğer küçük gelirse değişirsin canım çok büyük olursada yanlarından velinden sızdırır
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Ben kullandım bi paket o daha zor en azından ciltli da pantolonunu falan çıkartmadan bağlıyorum diğerinde bağla. Pantolon giydir oğlan daha da deli ederdi beni ve kakası da tasardi 
tarafından
Kuz benim oglanda ben cirtli bezde de herseyini cikariyorum ben cikarmasam da oglum kipirdana kipirdana cikariyor ama kakasini disari cikartiyorsa bilemedim simdi
(15,370 puan) tarafından
Bende çıkarttı hele ki sulu ise
(6,137 puan) tarafından
Sulu ne ya :)))))))))))) Allah iyiligini versin
(15,370 puan) tarafından
Sulu işte ishal tarzında:D
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bende sleepy  geçmek istiyorum kilot bezi de denemek lazım 
0 oy
(10,261 puan) tarafından
Canım çok kullanışlı yani bn çok.memnunum çok şükür bir sıkıntı yaşamadık ve çok uygun cnm 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ben de bıkac gundur sleepy kullanıyorum memnunum hatta cagrı markette ıyı fiyata buldm stokladım 68lisi 36tl idi 10 TL de 10lu alt acma bezi aldım kardayım :)) guzel sızdırma yapmıyor kolay oluyor kaka cıkmıyor cok yapsa bile bazen belden cıkıyodu o sorun yok. Tek onerim normalde kullabdgndan bı beden buyuk al bel lastıgı sıkar onu da arkadas dedı saolsun
0 oy
(66 puan) tarafından
Ben kullandım çok pişman oldum  üstünü komple cikartiyosun  külotlu çorap falan giydiğinde iki saat onu çıkarıyorum falan 

Bide hep kakasini sırtına kadar cikariyodu cirtcirtliya geçtim hemnn
0 oy
tarafından

Ben kullanıyorum kolay birde sızdırma hiç yaşamadım daha 1 oldu kullanalı artık hep bundan kullancam 4 aylık 4 numara kullanıyorum 6.400 kg çok rahat ilk oğlum dada slepy kullandım ben 

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Güzel ama altı tamamen çıkartman laizm  cırt cırt bez daha iyi yazın olsa kilot bez iyi ama şuan bence iyi değil 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 342 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde sofianne (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 347 göst.
11 Haziran 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yargıç. (2,633 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 97 göst.
0 oy
0 cevap 22 göst.
12 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busra.vrlc (2 puan) tarafından soruldu

374,652 soru

11,206,001 cevap

34,507 kullanıcı

...